Sayfa 15/15 İlkİlk ... 5131415
Arama sonucu : 115 madde; 113 - 115 arası.

Konu: Seyahat Tutkunları

Duhul
    Oct 2006
    İkamet
    Algıladığımız Evren
    Gönderi
    1,748

Esas

Güzel bir düşünce... Anılan yerlerin çoğuna ben maalesef gitmemiş olduğumdan fazla yardımım dokunamayacak... Ama genel olarak trenle seyahatin görece olarak güvenli ve zevkli olduğunu düşünürüm... Afrika ve Asya'da epeyce tek başıma trenlerle dolaşmışımdır... Haydarpaşa'dan Tahran'a kadar kolay... Sonrasını araştırmanız gerekecek... Dünyanın hemen her şehrinde merkez garın çevresinde ucuz oteller bulunur...

Sevgiler ve şimdiden iyi şanslar...

Duhul
    Dec 2005
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,832
    Blog Yazıları
    1

Esas

seyahat tutkunları için ibs de az önce gördüğüm bu bilginin kayda geçmesi iyi olur diye düşünüyorum, şahsen ben dikkate alırım mesela ürdünde petra harabelerini bayramda düşünüp hem yüksek tur ücreti hem de vize olunca çok pahalı olacağına karar vermiştik, vize kalkmış bu çok iyi.

Türkiye'ye vize uygulamayan ülke ve özel idare bölgeleri şöyle:

Antigua-Barbuda, Arjantin, Arnavutluk, Bahamalar, Barbados, Belize,
    Bolivya, Bosna-Hersek, Brezilya, Ekvador, El Salvador, Fas, Fiji, Filipinler,
    Guetemala, Güney Afrika Cumhuriyeti, Gürcistan, Haiti, Hırvatistan, Honduras,
    Hong Kong, İran, Jamaika, Japonya, Karadağ, Kazakistan, Kırgızistan, Kuzey Kıbrıs
    Türk Cumhuriyeti, Kolombiya, Kore Cumhuriyeti (Güney Kore), Kosova, Kosta Rika,
    Libya, Makau Özel İdare Bölgesi, Makedonya, Maldivler, Malezya, Mauritus,
    Nikaragua, Palau Cumhuriyeti, Paraguay, St. Vincent-Grenadines, Singapur, Solomon
    Adaları, Sri Lanka, Suriye, Svaziland, Şili, Tayland, Trinidad-Tobago, Tunus,
    Tuvalu, Uruguay, Ürdün, Venezuela.

AA

(03/12/2009 - 15:22:03)
    Son düzenleme : ally_mcbeal; 03-12-2009 saat: 17:06.

Duhul
    Dec 2009
    İkamet
    27 E 09 38 N 25
    Gönderi
    1,780
    Blog Yazıları
    1

Esas

haziranın son haftası doğu avrupa turuna çıkmayı düşünüyorum ,

spontane gercekelesıcek bır gezı olacak , yurt dısında ki bazı arkadaslara ugrayacagım 10 gunluk bır gezı dusunuyorum

görmemi tavsiye edeceğiniz yer varsa yazarmısınız?

yurt dısında yasayan arkadaşlarımız varsa , özellikle viyanada misafirleri olabilirim 1 günlük

gezi zamanı 20 haziran - 1 temmuz

Sayfa 15/15 İlkİlk ... 5131415

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •