Sayfa 15/292 İlkİlk ... 513141516172565115 ... SonSon
Arama sonucu : 2335 madde; 113 - 120 arası.

Konu: DERIM Derimod Konfeksiyon Ayakkabı Deri San.Ve Tic.A.Ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by turquaz Yazıyı Oku

günlükde 8.45 gibi bir seviyede yükselen trendi var..

hisse sığ olduğu için gün içi bir hareketle orayı göstermek isteyebilirler..

amaçları göstermekse sorun yokda kırdırırlarsada desdekleri grafikden tahmin etmeye çalışabilirsiniz.

ytd.

beklenen yere gelmiş..bakalım sonrası ne olacak..

Duhul
    Jul 2009
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    1,793

Esas

Alıntı Originally Posted by turquaz Yazıyı Oku

beklenen yere gelmiş..bakalım sonrası ne olacak..
    Sonu ne olacak tahmin et turguaz.Eski zirvelerine doğru yolculuk olabilir mi, acaba ?...............

Esas

spek efendiler beni dinlemeyin işinizi yapmaya devam edin...kesenizi biraz daha küçültseydiniz,

Duhul
    Jul 2009
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    1,793

Esas

Alıntı Originally Posted by meho Yazıyı Oku
    spek efendiler beni dinlemeyin işinizi yapmaya devam edin...kesenizi biraz daha küçültseydiniz,
    Sayın meho,spek veya tahta yapıcı; Sana bana bakmazlar.İşlerine nasıl geliyorsa onu yaparlar.Yorma kendini.Hissene güveniyorsan sessizce izlemeye devam et.........

Esas

Alıntı Originally Posted by ank11 Yazıyı Oku
    Sayın meho,spek veya tahta yapıcı; Sana bana bakmazlar.İşlerine nasıl geliyorsa onu yaparlar.Yorma kendini.Hissene güveniyorsan sessizce izlemeye devam et.........
    sonuna kadar haklısın, sayın ank 11..

Esas

Alıntı Originally Posted by ank11 Yazıyı Oku
    Sonu ne olacak tahmin et turguaz.Eski zirvelerine doğru yolculuk olabilir mi, acaba ?...............
    sonunu düşünen kahraman olamazmış

düşen trend yukarı kırılıp üzerinde kalamadığı sürece her çıkış tepki olarak kalır..

kritik noktalara yaklaşıyor..

mesela buralarda biraz yataya sarsa,yatay yaparkende 8.35'leri dip seçse hiç fena olmaz..

ama dediğim gibi düşen kırılımı olmadan her yükseliş tepkiden öteye geçmeyecektir..

ayrıca yaz sezonuna girdiğimiz ve bu dönemlerde genel olarak satışların düşebileceğini(önceleri öyleydi..mevsimselliği vardı..şimdisini

bilmiyorum)düşünürsek düşen trendin önemide ortaya çıkar..

tabi bu bir yorumdur..grafiğe bakılarak yapılmıştır..

bu tür yorumlarda düşebilecek haberler yorum dışıdır..

Esas

doğru olabilir . ama karı artırıp düşürmek patronun elindedir... bazen ciro düşsede karda artış olabiliyor yeterince..artık ciro % 60 ayakkabıya odaklı olduğuna göre işler değişebilir.. geçmişe bakıldığında 6 aylıklarda değişik oranlarda kar gelmiş..şirket yatırımları aynı zamanda maalıyet düşürücü olmuşsa eğer , kar oranı ivmelenmeye devam edebilir..

Esas

Karanlık odaya 8.59 la giren hissemiz karanlık odadan 600 lotla 8.52 ile çıktı...şahsen ben artık bu hareketlere alıştım ve her akşam hazırlıklı bekliyorum...kapanış fotomuzun da Maşaallahı var... şöyle ki : Alış : 8.52 de 5.607 lot alıcı bekliyor... Satış : 8.61 de 55 lot satıcı bekliyor...durum bu...

Sayfa 15/292 İlkİlk ... 513141516172565115 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •