Sayfa 152/936 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252652 ... SonSon
Arama sonucu : 7484 madde; 1,209 - 1,216 arası.

Konu: ITTFH - İttifak Holding A.Ş.

1. Esas

dün hisse satan yönetim kurulu üyesi bugün o para ile adese hissesi almış. yabancıya gitmemiş anlaşılan.

Duhul
    Jun 2004
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    2,792

Esas

3. Esas

Alıntı Originally Posted by kosovalı42 Yazıyı Oku
    akşam ne yedin onuda yazsaydın biz burda sinir harbi yaşıyoruz adam yok bunu şurdan aldım şuraya verdim şurdan aldım şuna verdim çookk kar ettmişsin afferim sana banane senin hissesden.2.10 görünce bizde verelimmi maliyet 3lerdeyken ne dersin bizede yardımcı olurmusun hisse alırken!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ! Biraz saygı lütfen burda cokk büyük zararda olanlar var.....
    Saygı tavsiye ederken kendinize de tavsiyede bulunmanızı öneririm. Onları şu amaçla yazdım öncelikle hisse pazarlamacısı olmadığımı ifade etmek ikinci olarak da ben gün boyu düşen ve çıkmak üzere hazır kağıtları gezerim ve ittifağı da şuanda öyle gördüm ve çıkacağını düşündüğüm için de 2.03 den satmadım. Zarar meselesine gelince arkadaşım malesef küçük yatırımcı zihniyeti böyle abuk subuk şirketlere daha çok kazanırım diye giriliyor bana kızmak yerine bu şirkete niye girdim diye kendinize bir sormanız lazım. Borsaya açıldığı günden beri zararda, tüm dünyadan elinde hissesi olan binlerce ortağı var öyleyse beklenti nedir? Böyle dandik şirlketlerde %10 zarar gördünmü daha durmayacan orda, şirketle nikahlanmanın anlamı yok. Bugün kar ettim ama emin olun burdaki birçok yatırımcıdan daha fazladır ettiğim zararlar.Kar etmek de zarar etmek de bir marifet değil. Sadece artık düşüşün farkedildiğini bundan sonra alıcıların geleceğini söylemek için yazdım. Başkalarını kırdıysam kırdıklarımdan özür dilerim. Maliyetiniz 3.00 ise 2.10 dan satıp Tüpraşa girin ömrünüz boyu rahat edin derim. O zarar başka türlü çıkmaz. Ha içinizi rahatlatacak olursa şuan ittifagın elindeki seha inşaat ve selva bile şuanki ittifakın hisse değerinden fazladır

Duhul
    Mar 2013
    İkamet
    NALLIHAN
    Gönderi
    204

Esas

Afyonun kaymagi, bize ne senin aldigindan sattigindan ..?..

Esas

arkadaşlar birbirinize atıp tutmanın faydası yok bırbırınızı kırmanında faydası yok..neden satıldığı neden düştüğünün kokusu ortaya çıkdı arkadaşlarında yazdığı gibi satan gerı gelip almadıkdan sonra zor eskı fıyatlarına gelir kı ozamana kadar burada ky kalmaz fıyat olarak nereye gıder bilemıyecem ama adesenın iştirakıda ıttıfak demekkı oraya sıcak para lazımdı buradan satıp oraya geçtilr bunlar istemedıkden sonra buradan yukarı pek hareket olmaz dıyee düşünüyorum ama daha öncede yazdığım gibi bunların aklına gelen eytanın aklına gelmez nasıl bır oyunun içindeyız bır allah bır bunlar bilir...o yüzden alan alır satan satar....neyse ınş bu hafta hiç olmazsa 2,15 üstüne atarda en azndan 2,00 altına düşme durumu ortadan kalkar onuda analizini yapan abının söylediğine göre yazıyorum...

önce sağlık sonra sabır ..ınanın 2 gunde bende çok ıyı zarar ettım..hayırlısı dıyelim....

yazdıklarım sadece düşüncelerımdır herhangi bi bilgi veya işden anladığımdan değildir yatırım tavsıyesı olarak algılanmasın anlasam almazdım ve anlasam stoplası görunce satardım....

YTD

6. Esas

Alıntı Originally Posted by mustafademirsmm Yazıyı Oku
    Afyonun kaymagi, bize ne senin aldigindan sattigindan ..?..
    Neyse burada herkes hırsını alacak adam arıyor anlaşılan. Bazen kimin gelip ne bilgi vereceğini bilemezsiniz bu şekilde davranışlarla da zaten neredeyse hiçbir reel bilgi olmayan bu başlıkta hiçbir bilgi kazanamaz sadece milletin aldığı sattığı takasları seyreder durursunuz. Sadece kısa bir bilgi vereyim ve forumu terk edeyim. Şirketle ilgili bazı arkadaşlarla, şirketi bilen bankacılarla konuştum bankalarda ve ödemelerde iitifak şirketlerinde bir problem yaşamadıklarını, kredilendirmelerde de sorun çıkarmadıklarını, aslında şirketlerinin karlı olmasının gerektiğini, belki de vergiden kaçmak için ekstra masraflar yazmış olabileceklerini söylediler. Yani yakın zamanda batacak bir şirket gibi durmuyor ki zaten konyada her işin içinde onlar var. Konyada mevcut gayrimenkulleri bile borsadaki şu fiyatlandırmanın üstünde ederleri olan gayrı menkuller. Ama borsa bu speklerin dünyası adamı psikolojikmen deliye cevirip ellerinden malı alana kadar zorlarlar. Herkese bol kazançlar
    Son düzenleme : ZAPHYROS; 12-12-2013 saat: 02:58.

Duhul
    Nov 2009
    İkamet
    İZMİR
    Gönderi
    1,146

Esas

Bu tahtada Murat efendi sağlam dolap döndrüyor. Adeseye parası yetmedi herhalde sabahdan bi haraket öğleden sonra bi haraket elindekilerden biraz daha çıktı 2.05 ortlama ile sanırım ki Adeseye para lazım oldu.

8. Esas

şimdi bunlara sağlam bir döşeme çekecem de kodese girerim diye korkuyom

Sayfa 152/936 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252652 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •