Sayfa 153/878 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253653 ... SonSon
Arama sonucu : 7023 madde; 1,217 - 1,224 arası.

Konu: ALCAR Alarko Carrier Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by uzun yatırımcı Yazıyı Oku
    Maksat belli imiş mal almaya çalışıyormusuz sizin malınızi niye almaya çalışalım sayın volna almak isresek zaten alabileceğimiz bir piyasa var Bizim derdimiz kağıtlar değil borsamizin bu kadar kontrolsüz olması kimsenin ne oluyor dememesi kasa ağzına kadar dolu evet karı iyi evet şirket mükemmel evet tamamda biz eğer ortaksak şu karlardan biz de nasiplenelim diyoruz demeyelim mi SPK neden sormuyor bu karları neden bekletiyorsun ortaklarını mağdur ediyorsun diye bunu damı sormayalim. Bir 5yil daha mi bekleyelim kasa dolu diye öylemi. Borsada bir ACİBADEM vardı arsivlerden bir bakın bakalım para basan bir kağıda ne olmuş. Kim kazanmış bunları konuşmayalim mi . paylasmayalim mi. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.
    acıbadem bütün zamanların en çok kazandıran kağıtlarında ilk 10 dadır borsa kotundan çıktı sonra

2. Esas

Niye tuttugumu sorgulamayin sayın volna bu benim kararım belki param çok size ne. sizce kasasından para fışkıran temettü zengini acayip karlı alcar bu fiyatlardan alınır mı ky bunu merak ediyor nede olsa muazzam bir bedelsiz potansiyeli ve temettüsu var .ben bu tür beklentiler borsadaki her kağıt için bitti diyorum. Siz ne diyorsunuz. söyleyin de bilelim Siz
    Bu ifiyatlarda ky e alcar iöneriyorsaniz söyleyin alsınlar mi almasınlar mi lütfen benim her yazıma bilirkişi gibi laf yetiştirmeyin. bu benim fikrim siz kendi fikrinizi söyleyin alsınlar mi almasınlar mi bu fiyatlardan kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Jan 2011
    İkamet
    Emek, Ankara
    Gönderi
    12,259

Esas

topiğin geldiği durum

tadı kaçtı .. kaçırıldı..

doçe citi panik gününde 4000 lot satmış

yani iplikçi

pislik o gün 4.000 lotu en fazla 37.5 ortalamadan satmıştır.

ne oldu endeks 77 oldu

senin elin gitmiyor di mi pislik

37.5 den koşa koşa 4.000 lot satıyordun

gel bugün 38 den satabilirsin hatta

gel

pislik

4. Esas

Endeks bozsada aşağı götürsem havası var spek te. Yukarı çıkarmaya hiiiç niyeti yok. Aşağı verebilirsin bizce sakıncası yok. Endeksi de boşver. Biz zaten senin (grubun) ne kadar karektersiz olduğunu biliyoruz. Cekinme bizden, ver aşağı!!!

Duhul
    Jan 2011
    İkamet
    Emek, Ankara
    Gönderi
    12,259

Esas

o 38.68 dfeki gapı köpek gibi doldurcan olm

köpek gibi

6. Esas

Alıntı Originally Posted by Volna Yazıyı Oku
    o 38.68 dfeki gapı köpek gibi doldurcan olm

köpek gibi
    Inatlasmayin isterseniz karektersiz grupla....

Duhul
    Jan 2011
    İkamet
    Emek, Ankara
    Gönderi
    12,259

Esas

Alıntı Originally Posted by felix35 Yazıyı Oku
    Inatlasmayin isterseniz karektersiz grupla....
    sn felix bu pislik çıldırtıyor adamı.

bakın alarko topiğine

sn bsm orada alarkonu kademlelerini koymuş

adamlar alenen maytap geçiyor bizle

8. Esas

Alıntı Originally Posted by Volna Yazıyı Oku
    sn felix bu pislik çıldırtıyor adamı.

bakın alarko topiğine

sn bsm orada alarkonu kademlelerini koymuş

adamlar alenen maytap geçiyor bizle
    Bende zaten farkındaysanız imalı yazıyorum . Aynı çıldırma durumu ben dahil bircok kişide var. İşi artık iyice terbiyesizliğe döktüler. Borsadaki en adi/hırsız gruplardan bir zatı muhterem spek tayfası mevcut tahtada...

Sayfa 153/878 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253653 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •