Sayfa 154/898 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254654 ... SonSon
Arama sonucu : 7181 madde; 1,225 - 1,232 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Esas

Alıntı Originally Posted by baran6734 Yazıyı Oku
    gidecek hisse hareketi değil bunlar..ben hergün birçok tahtaya zaman buldukça bakarım hiç yükseliş belirtisi yok bence..ayrıca şu piyasada en kötü 10 üzerine atabilmeliydi ona bile gücü yok..alanlar da cabası gelene geçene mal veriyorlar..bu da bir taktiktir derseniz onu artık bilemem.. benim gördüğüm bu..
    Ben bunu hektaşta da yaşadım. Uzun vadede sorun yok. O düştükçe ben alırım. Bugünden yarına köşeyi dönmek istemiyorum ben

Duhul
    Apr 2013
    İkamet
    mersin
    Gönderi
    708

Esas

Alıntı Originally Posted by KARTAL26 Yazıyı Oku
    demogojiye gerek yok.siz yenisiniz galiba.önceki sayfalarda(boş olmayan) paylaşımlarım mevcut.Müspet bir bilgi olunca da paylaşmaktan çekinmem.şirket haberleri ve teknik paylaşan tüm arkadaşlara selam olsun.
    bu hisseyi tanımayan arkadaşlar veya yeni giren arkadaşlar haliyle alınan ihalelere bakarak normalde bu hareketler ile yükselmesi hatta tavan yapması gerekir diye güşünüyor...

bakıyorki aselsan sıra dışı enteresan bir kağıt Tamamen beklentilere ters hareket eden bir kağıt olduğunu görünce panikliyorlar
    haklı olarak önceki trade yaptığı kağıtlar gibi sanıyorlar..
    Aselsan öyle bir kağıt ki ne amaçla alırsan al sonunda seve seve Uzun vadeci yapar seni....

kartal kardeşim ben ve bizim gibi epey uzuncu kardeşimiz bunları yaşayarak çok iyi bilirler
    ondan dolayı böyle ortamlarda yazmaya bile tenezzül etmezler çünkü bu günleri nasıl atlatacaklarını iyi bilirler...
    oturup speğin havada kaç takla atıp nasıl şebeklik yapacagını zevkle seyrederiz...

sizlerde eğer pes edip satıp kaçmassanız bu ince nuansı yakalarsınız...

kolay gelsin
    bol kazançlar...

3. Esas

9.80 e 65000 lot yığdı ne yapmaya çalışıyor.

4. Esas

Alıntı Originally Posted by faran Yazıyı Oku
    9.80 e 65000 lot yığdı ne yapmaya çalışıyor.
    şimdi iptal etti uyanık

Esas

Düşecekse 9,50 düşsede ek alımımızı yapsak kagıtta rahatlasa bizde.

9,20 gelirsede kredili alım yapıp daha çok rahatlarız.

Duhul
    Aug 2012
    İkamet
    istanbul+lice
    Gönderi
    11,663

Esas

7. Esas

Alıntı Originally Posted by mustafaaxu Yazıyı Oku
    bu hisseyi tanımayan arkadaşlar veya yeni giren arkadaşlar haliyle alınan ihalelere bakarak normalde bu hareketler ile yükselmesi hatta tavan yapması gerekir diye güşünüyor...

bakıyorki aselsan sıra dışı enteresan bir kağıt Tamamen beklentilere ters hareket eden bir kağıt olduğunu görünce panikliyorlar
    haklı olarak önceki trade yaptığı kağıtlar gibi sanıyorlar..
    Aselsan öyle bir kağıt ki ne amaçla alırsan al sonunda seve seve Uzun vadeci yapar seni....

kartal kardeşim ben ve bizim gibi epey uzuncu kardeşimiz bunları yaşayarak çok iyi bilirler
    ondan dolayı böyle ortamlarda yazmaya bile tenezzül etmezler çünkü bu günleri nasıl atlatacaklarını iyi bilirler...
    oturup speğin havada kaç takla atıp nasıl şebeklik yapacagını zevkle seyrederiz...

sizlerde eğer pes edip satıp kaçmassanız bu ince nuansı yakalarsınız...

kolay gelsin
    bol kazançlar...
    Mustafa Bey ve bir kac arkadaş disinda yazanlari ciddiye almayin arkadaslar.Aselsan bu piyasanin gozbebegi.Ha ucacak kagit ariyorsaniz gidin Galipin kağıtlarından birini alin.Bakin nasil ve n tarafa ucuyorsunuz.Saygilar bol kazanclar.

Duhul
    Apr 2012
    İkamet
    türkiye
    Gönderi
    224

Esas

Hissenin bir sene yatay~aşağı gittiği zamanları da düşünmek lazım.. ( Hoş benim işime gelir) bakıyorum ileriye dönük ihaleler.. bakıyorum ülkemin göz bebeklerin den... bakıyorum emeklilik fonu gibi toplayan kişi sayısı gün geçtikçe artıyor... her gün hop oturup hop kalkmıyorum.. beklentimi uzun vadeli ve minimum hedefle tutuyorum.... akşama yastığa başımı huzurla koyuyorum..sonuçta nasibimizde ne varsa o olur...

Sayfa 154/898 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254654 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •