Sayfa 154/164 İlkİlk ... 54104144152153154155156 ... SonSon
Arama sonucu : 1312 madde; 1,225 - 1,232 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by fatmanur Yazıyı Oku
    endeks e göre akbankmı garantimi alınır aziz dostlarım
    bence akbank bende bugun biraz aldım kaç yıldır almıyordum garan da olabilir ama gerçi bu seviyeler bi çok banka ve hisse için uygun bence ama en az 6 ay beklenmeli özellikle türk havayolları dibin dibine gidiyor her dipten belli oranda toplama yapılsa uzun vade iyi kazanılır ama hiç bir zaman paranızın tümü ile oynamayın yarın bence her hisse için pozitif bir gün olacak büyük düşüşler çok hızlı oluyor ve hep çok hızlı toparlanıyor bu hafta sonuna kadar sokaktan çekerse erdoğan insanları oda etkili olur tabi bence açığa alınan insanlar eylem yapar ise ordan gelecek her hangi bi atrakson olayı farklı boyuta taşır ama burası borsa riskisiz günümüz yok her zaman uzun düşünen kazanıyor sağlam köklü şirketlere 2008 krizinde akbank garanti işctr fiyatları pul olmuştu resmen 1 tl li fiyatlara gelmişti AMA 2010 2011 sonuna kadar 10 tl üzerine attı çoğu bu kara günler geçer elbet yeterki kör topalda olsa bi demokrasimiz olsun

Esas

Kredi derecelendirme kuruluşlarıyla ülkemize yönelik başlatılan finansal saldırılardan ekonomimizin zarar görmemesi adına vatanını milletini seven patronları hisselerine sahip çıkmaya davet ediyorum.

Duhul
    Aug 2010
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    5,784

Esas

*goldman sachs, akbank için hedef fiyatını 9,30 tl'den 9,10 tl'ye indirdi, tavsiyesi 'al'

Duhul
    Aug 2010
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    5,784

Esas

*hsbc, akbank için hedef fiyatını 8,5 tl'den 8,0 tl'ye indirdi

Duhul
    Nov 2015
    İkamet
    KARŞIYAKA
    Gönderi
    191

Esas

Alıntı Originally Posted by adestim Yazıyı Oku
    *hsbc, akbank için hedef fiyatını 8,5 tl'den 8,0 tl'ye indirdi
    küresel sermayenin tetikçileri iş başında demek. daha 2 hafta öncesine kadar bu bu hisse 8,80 lerdeydi.. haberleri var mı acaba yoksa işlerine mi gelmiyor ?

6. Esas

O kadar kar açıkladı artmak yerine düştü

7. Esas

Neden düştü peki yorumu olan var mı

Esas

Alıntı Originally Posted by bluexkey Yazıyı Oku
    Neden düştü peki yorumu olan var mı
    Spek yeterince mal toplayamadı bu yüzden baskılıyor olabilir..malı yüklemiş olsa bilanço bahanesiyle sürerdi yukarı.yani kısacası spegin işine gelmedi.yarın ola hayrola.

Sayfa 154/164 İlkİlk ... 54104144152153154155156 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •