Sayfa 159/161 İlkİlk ... 59109149157158159160161 SonSon
Arama sonucu : 1284 madde; 1,265 - 1,272 arası.

Konu: YKFIN Yapı Kredi Fin.Kir.

Esas

işlem yaptığınız yatırımbankası ile görüşün, eğer çağrıya uymak istiyorsanız, formların doldurulması gerekiyormuş...

2. Esas

çağrı işlemi, hisselerini 5.02'den satmak isteyenler için zorunlu, doğru mu anlıyorum?

zira ben geçen gün daha fazla dayanamayıp 5.00'dan sattım elimdekileri, çağrı işlemleriyle uğraşmamak için.

Esas

ne olacak 5 inden sonra bilen varmı?biraz var bendede çağrı tarihinden sonra YKFIN diye bir hisse göremeyecekmiyiz?işlem görmeyecekmi yani..

Esas

Aynen dediğin gibi yarından sonra borsada işlem görmeyecek,tabi tutmak istersen uzun vadede ne getirir o ayrı konu, fakat dediğim gibi yarından sonra ykfın borsada işlem görmeyecek...
     Alıntı Originally Posted by smg66 Yazıyı Oku
    ne olacak 5 inden sonra bilen varmı?biraz var bendede çağrı tarihinden sonra YKFIN diye bir hisse göremeyecekmiyiz?işlem görmeyecekmi yani..

Esas

akyatırımda bu hss bende,onları aradım bağyan bana kap okuyo,biz biliyoruz onu zaten,en iyisi ykb yatırımdan öğrenin dedi,orayı aradık bizi neden aradınız aracı kurumunuza sorun dediler,bende bu sizin iştirakiniz deilmi dediğimde dolaylı ilişkisi varmış bak sen yapı kredi factoring ve ykb,en son imkb yatırımcı bilgilendirmeden tahtanın yarın kapanmayacağını 5 iş günü daha açık kalacağını söyledi(bakalım o da dğrumu göreceğiz)bu süre içinde de satmazsan daha 3 sene satabilme hakkın varmış 5020 den..

Duhul
    Dec 2007
    İkamet
    Eskişehir
    Gönderi
    10,339

Esas

20/7 İMKB kapanış gongu YKFIN i uğurlamak için çalacak.1994 ten beri işlem gören şirket İMKB da işlemden MEN ediliyor
    http://www.kap.gov.tr/YAY/BILDIRIM/B...ASPX?ID=224257

Gelin olmuş gidiyorsun bize veda ediyorsun "YKFIN" için gelsin. http://www.youtube.com/watch?v=koQiYG5P7K0

Esas

**YKFIN***İSTANBUL MENKUL KIYMETLER BORSASI( Endeks Şirketlerinde Değişiklik )

***YKFIN***İSTANBUL MENKUL KIYMETLER BORSASI( Endeks Şirketlerinde Değişiklik )
    Yapı Kredi Fin. Kir. paylarının 23.07.2012 tarihinden itibaren Pazar kaydından çıkarılarak Borsamız
    pazarlarında işlem görmekten men edilmesine karar verildiğinden, şirket payları 23.07.2012 tarihinden
    itibaren kapsamında bulunduğu İMKB İkinci Ulusal, İMKB Tüm, İMKB Tüm-100, İMKB Mali, İMKB Fin. Kir.
    Faktoring Endekslerinden çıkarılacaktır.

IMKB

Esas

elimde bu senedden 192 lot kaldı çağrıya da katılmadım bu durumda nereye başvurmam gerekiyor ykfin alıyor deniliyor nasıl satacağım bi yardım dostlar

Sayfa 159/161 İlkİlk ... 59109149157158159160161 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •