Sayfa 174/274 İlkİlk ... 74124164172173174175176184224 ... SonSon
Arama sonucu : 2188 madde; 1,385 - 1,392 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Esas

Yaziklar olsun...

Duhul
    Feb 2011
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    8,588

Esas

Esas

suan için aylık takasta görüldüğü gibi iş yatırım malı vermiş...(pay alımında azami 800. bin lot ) dediği yere kadar boşaltmış...T2 olduğu için tam 1.061. lota kadar satmiş... BUGUNDE NE HİKMETSE 66 BİN LOT ALMIŞ

deutshc securites aldığı malı direk yatırım finans virman cekiyor..

teknik olarak bıçak sırtında iki yönlü... matematiksel hesaplamalrıma göre pazartesi veya salı İŞ YAT AK VE TEB güçlü ve hacimli bir alımla tavan yaptırırsa finans yat.tacirler şeker ve diğerlrinden malı alırsa ümit olacaktır.... seneryo nasıl işler yapıcıya kalmış....

kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir... AKLI OLAN UZAK DURSUN

Esas

Alıntı Originally Posted by espn_06 Yazıyı Oku

suan için aylık takasta görüldüğü gibi iş yatırım malı vermiş...(pay alımında azami 800. bin lot ) dediği yere kadar boşaltmış...T2 olduğu için tam 1.061. lota kadar satmiş... BUGUNDE NE HİKMETSE 66 BİN LOT ALMIŞ

deutshc securites aldığı malı direk yatırım finans virman cekiyor..

teknik olarak bıçak sırtında iki yönlü... matematiksel hesaplamalrıma göre pazartesi veya salı İŞ YAT AK VE TEB güçlü ve hacimli bir alımla tavan yaptırırsa finans yat.tacirler şeker ve diğerlrinden malı alırsa ümit olacaktır.... seneryo nasıl işler yapıcıya kalmış....

kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir... AKLI OLAN UZAK DURSUN
    İnşallah dostum dediklerin çıkar. kaç aydır bekliyoruz.Yorumlarını da takip ediyorum

Esas

Alıntı Originally Posted by sayem Yazıyı Oku
    İnşallah dostum dediklerin çıkar. kaç aydır bekliyoruz.Yorumlarını da takip ediyorum
    Mali satmissin diye dusunmustum.. Hic sesin cikmiyordu ortak..

Esas

Resmen sacmaliyor.. Kaldir yelkenleri artik....

Esas

Cok baskiliyor... Ins yukari tekrar kirar... Hadi kocumm... ytd

8. Esas

Arkadaslar afedersiniz yeri burasi degil ama bu forumda RHEAG başlığı yok mu yoksa ben mi bulamiyorum ariyorum tariyorum yok 😀

Sayfa 174/274 İlkİlk ... 74124164172173174175176184224 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •