Sayfa 188/238 İlkİlk ... 88138178186187188189190198 ... SonSon
Arama sonucu : 1898 madde; 1,497 - 1,504 arası.

Konu: MMCAS - MMC Sanayi ve Ticari Yatırımlar A.Ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Bu hisseyi her düştüğü rakamlardan azar azar aldıkça soluğu bu gidişle bakalım nerede alırız...7 cıvarından 50'ye vur,şimdi ise çıkış noktasının altına in,borsadaki en büyük soygunlarından bir örnek daha...%700 çık,%750 düş.
    soygun faLAN YOK DOSTUM..hersey gayet net..spk ya kızıyosunuz adamlar sızın için bulten yayınlıyor arkadas bu kağidın gercek değeri 0.80 kurus ederi war dıyor brüt koyuyor açıklama ıstıyor işlem yapanlardan sawunma ıstıyor sız hala duserken malıyet dusuruyorsanız sonunuz husran..operasyon yemiş hisse bır daha belını doğrultmaz sadece umıtınsanlarını pollyannacıları awlar.. geçtim 7000 leri 6000 leri 1000 tl den bile alsanız pahalı fıyattan alırsınız..piyasa değerinin hala çok ama çok uzerınde ederi 0.80 kuruş dıyorum haftalardır..adım adım, yawaş yawaş. gostere gostere tabiri caizse ipe ipe gercekler ortaya cıkacak ! duserken bıçak tutulmaz dostum öğreneceksınız bu kağit sayesınde..0.70 kuruşa duserse alacağim o zaman ucuz olur gözümde ...

Duhul
    Jul 2010
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    9,784
    Blog Yazıları
    11

refaba Guest

Esas

Alıntı Originally Posted by FAY Yazıyı Oku
    soygun faLAN YOK DOSTUM..hersey gayet net..spk ya kızıyosunuz adamlar sızın için bulten yayınlıyor arkadas bu kağidın gercek değeri 0.80 kurus ederi war dıyor brüt koyuyor açıklama ıstıyor işlem yapanlardan sawunma ıstıyor sız hala duserken malıyet dusuruyorsanız sonunuz husran..operasyon yemiş hisse bır daha belını doğrultmaz sadece umıtınsanlarını pollyannacıları awlar.. geçtim 7000 leri 6000 leri 1000 tl den bile alsanız pahalı fıyattan alırsınız..piyasa değerinin hala çok ama çok uzerınde ederi 0.80 kuruş dıyorum haftalardır..adım adım, yawaş yawaş. gostere gostere tabiri caizse ipe ipe gercekler ortaya cıkacak ! duserken bıçak tutulmaz dostum öğreneceksınız bu kağit sayesınde..0.70 kuruşa duserse alacağim o zaman ucuz olur gözümde ...
    Bende 0.70 kuruşa kadar tek tek 1000 lota tamamlarım olur biter....pek oraya indireceklerini sanmıyorumya...en fazla inerse 2000 cıvarına iner...kurt borsacılar böyle kağıtları sever,bizim acelemiz yok,balıklama dalma hisseye acemilerin işidir...20 cıvarından beri tek tek topluyorum...maliyet 8...yüksek maliyetli ve elinde yüklü miktarlarda olanlar düşünsün...hisse zaten yavaş yavaş durgunlaşmaya başladı...çıkış noktası 7 cıvarıydı,çünkü bu rakam hissenin ana çıkış noktası olduğundan büyük oyuncular bu rakamdan sonra hisseye el attılar,peşinden cebi doldurdular destek noktalarına kadar indirme hesabındalar...borsada çoğu hissenin defter değeri zaten çok düşük,düşük olan hisselerin çoğu gerçek fiatının kat kat üstündeler,pek takıntı yapmaya gelmez...al sat tavsiyesi değildir.

Esas

20.000 den beri tek tek topluyorum dıyorsunuz demekkı bır iki aydır alım yapıyorsunuz ama malıyet 8 dıyorsunuz bu birinci çelişkili sözünüz..operasyon yemiş kağitlar cıkıs noktasınında altına duse rwe surunur !.. bahsettıınız beklenti maalesef nafile bu ıkıncı çelişkili yorumunuz...ewet bazı hısselerin defter değerı dusuk ama kaçırdıınız bi nokta war ; BEKLENTİ ! ..O KAĞİTLARDA BEKLENTİ ALINIR kar beklentısı ortaklık beklentısı kara gecme beklentısı ws.. keza ortalamasıda 3 dur 4 dur bilemedınız 5 tir.. bu beklentısız kağitta ıse bu rakam 9 -10 arası.. zarar ustune zarar acıklıyor we beklentısı yok.. sızınle bıkaç hafta sonra tekrar bu konuyu konusuruz burada bu konu tartısma göturmez keske acığa satısı olsaydıda haftalar sonra alıp yerıne koyma sansım olsaydı sızın gıbı yatırımcıları gorunce ınanın hayretler ıcınde kalıyorum..bol sans sewgıler
    Son düzenleme : FAY; 29-08-2014 saat: 20:00. Sebep: kelıme hatası

Esas

Altı üstü düştükçe 1.000 lot alacağım diyor... hiç almasa bence de iyi ama heyecan ve deneyim oluyor. . İradeyi sağlam tutamayıp parası olan daldıkça dalar ve batar gider.. kan emicilerdir bu tür hisseler...

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Duhul
    Feb 2013
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    3,919

Esas

Toparlanma süreci başlamış görünümde

Esas

bu nasıl bir teknik analiz yorumu heyhat ! .. toparlanma baslamısmı !! dostum teknıkden anlamıyorsunuz lıuten teknık yorumda bulunmayın bırdaha ınsanları yanıltmayın kendınızde hısse war dıye .. ..kağit 4 kere ralli yapmış paylastınız grafikte we 4 düzeltmedede bır oncekı sewıyesını kırmamısken son düşüş destek mestek durduramamış bırakın son sewıyesını kırmamayı 4 alt desteği yıkmıs geçmiş we hala durulmadan iştahla alıcı buldumu düşüyor! bıkaç hafta dayanın sızde goreceksınız gercekleri az kaldı.. sahte bır tawan daha gosterdıler herzamankı aynı taktık dondu ızlenımı werdıler 7.34 tawandan sahte alıslar we yeni kurbanları mallandırıp 6 lardan kapandı ..... bugun mallalanlarada gecmıs olsun . defter değeri 0.80 kuruşdan 0.76 kurus olarak guncellendi bılgılerınıze !!...

Duhul
    Apr 2013
    İkamet
    IsTanbuL
    Gönderi
    2,008

Esas

Anlık verilerin ücretlendirilmesinden dolayı, derinliği olmayan bir çok yatırımcı mağdur oldu..
    Ben zaten derinlik hizmeti alıyorum diyip ihmal etmeyin, imza kampanyasına siz de katılın şuana kadar 700 kişi imzaladı..
    Sadece ad soyad yazıyorsunuz ve imzala dıyorsunuz 20 saniyenizi almaz.. Link ekte..

Bistte anlık verilerin ücretlendirilmesine hayır..

Sayfa 188/238 İlkİlk ... 88138178186187188189190198 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •