Sayfa 196/294 İlkİlk ... 96146186194195196197198206246 ... SonSon
Arama sonucu : 2351 madde; 1,561 - 1,568 arası.

Konu: GOZDE - Gözde Girişim Sermayesi Yat. Ort. A.Ş.

1. Esas

Alıntı Originally Posted by gülenyüz Yazıyı Oku
    yıl 2013 gözde 2.87--2.98--3.03--3.13--3.20 lira

bu fiyatlardan maliyetli birçok gözde yatırımcısı var

3üç 4dört yıl maliyetine gelmesini bekleyen birçok ky varken

endeks 84 bin 2.56 gelen gözde için bayram havası estirmenin

bak ben dedim şöyle oldu böyle oldu anlamında yazılan yazılar kime ne fayda sağlıyor

uzun yıllardır gözde yatırımcısı olarak hisse taşıyan arkadaşları dikkate alarak yorum yaparsak

yıllardır maliyetine gelmesini bekleyen kızgın zararda olan gözde yatırmcısı arkadaşlara haksızlık etmemiş oluruz
    .................................................. .....

Esas

Alıntı Originally Posted by sister Yazıyı Oku
    Bugün için 2.17 üzeri bir kapanış yaparsa,önümüzdeki seanslarda 2.33 e kadar yol almaması için hiç bir neden yok...
    haber akışının hızlanarak sürmesi 2.33 devamında ufak yollu bir ralli süreci başlatabilirmi?hep beraber görecez.

Bu görüşüm tahminden ibarettir.Yatırımcılara tavsiye niteliği taşımaz..
    14 mart ta ufak yollu bir ralli beklentim vardı.bu beklentim umarım gerçekleşir ve uzun zamandır
    gözdede bekleyenler zarar da olanlar en azından derin bir nefes alır..

Bu görüşüm tahminden ibarettir.Yatırımcılara tavsiye niteliği taşımaz..

Esas

Ben ve benim gibiler burda ne anlatırsa anlatsın dinleyen kişinin ne anladığı kadardır. Ne kadar doğru bir laf.

Ya arkadaş yaklaşık 4 yıldır burda yazıyorum. Ağlamamak için sızlamamak için hisseye aşık olmayacaksın. Pozisiyon açtığın her hisse için stop loss belirleyip ve karalı bir şekilde çıkacaksın ki.
    Sonradan
    Yok ben Gözdeye güvendim
    Ben Murat Ülkere güvendim
    Ben iştiraklerine güvendim
    ben onun bunun yazdıklarına güvendim
    yok şu oldu
    yok bu oldu
    ............

Bir kez daha ağlamamak için satacağın yeri önceden belirleyeceksin

Zaman stopu dahil.

Teknik olrak hedeflerini belirle. karı al. Yok hedeflediğin olmuyorsa zaman stopu ve fiyat stopu koy. Koy ki seni mal sahibi yapıp taşıtmasınlar.
    Koy ki başka yerde fırsat kaçırmayasan
    Koy ki,
    Ağlayıp sağa sola sallamayasın
    Koy ki,
    Koy ki şirketin sahiplerine küfür edip durmayasan
    Koy ki,
    Karı cebe inderesin
    Koy ki
    zararın az olsun.

Kısaca kar zarar yerini öncede belirle ve oraya gelince al yada sat,DELİKANLI gibi sözünde dur.

Ben öyle yapıyorum.

ALIM SATIM AMAÇLI DEĞİDLİR.

4. Esas

Alıntı Originally Posted by trader5 Yazıyı Oku
    Ben ve benim gibiler burda ne anlatırsa anlatsın dinleyen kişinin ne anladığı kadardır. Ne kadar doğru bir laf.

Ya arkadaş yaklaşık 4 yıldır burda yazıyorum. Ağlamamak için sızlamamak için hisseye aşık olmayacaksın. Pozisiyon açtığın her hisse için stop loss belirleyip ve karalı bir şekilde çıkacaksın ki.
    Sonradan
    Yok ben Gözdeye güvendim
    Ben Murat Ülkere güvendim
    Ben iştiraklerine güvendim
    ben onun bunun yazdıklarına güvendim
    yok şu oldu
    yok bu oldu
    ............

Bir kez daha ağlamamak için satacağın yeri önceden belirleyeceksin

Zaman stopu dahil.

Teknik olrak hedeflerini belirle. karı al. Yok hedeflediğin olmuyorsa zaman stopu ve fiyat stopu koy. Koy ki seni mal sahibi yapıp taşıtmasınlar.
    Koy ki başka yerde fırsat kaçırmayasan
    Koy ki,
    Ağlayıp sağa sola sallamayasın
    Koy ki,
    Koy ki şirketin sahiplerine küfür edip durmayasan
    Koy ki,
    Karı cebe inderesin
    Koy ki
    zararın az olsun.

Kısaca kar zarar yerini öncede belirle ve oraya gelince al yada sat,DELİKANLI gibi sözünde dur.

Ben öyle yapıyorum.

ALIM SATIM AMAÇLI DEĞİDLİR.
    syn trader5

yazdıklarınızın tamamının uygun cevabı var gereksiz yere uzamaması için yazmaya gerek yok

kazanan kendi cebine kazanıyor kaybeden kendi parasını kaybediyor zaman kaybeden kendi kaybediyor

kimsenin zararına sebep olmamak gerekli stop kes yaparsın murat ülker bir twit atar seni teknik meknik yalan olur

gözde haber odaklı hisse garan thy işc değil teknik çalışsın bist 84 binlere gelmiş gözde 1.83 lerden 2.56 gelmiş endekse

uygun davranmamış misket bulmuş çocuk gibi yaygara yapmanın ben şöyle bildim ben demiştim demenim anlamı yok

ağlayan sızlayan varmıdır bilmiyorum kızgın sinirli yüksek maliyetli gözde yatırımcıları olduğunu biliyorum yorumlarınızı yazılarınızı

bunları dikkate alarak yaparsanız daha iyi olur hayırlı kazançlar

5. Esas

Maşallah...

Esas

Alıntı Originally Posted by erhanaxe Yazıyı Oku

Maşallah...
    Rekor kırdınız da kime faydanız var ki?!
    Patronunuz hep bana hep banaaa! diye diye kimsede güven bırakmadı maşallah.
    Trader5 in dedigi gibi bu kağıtta kafanızda bi satış yeri belirleyin ki yıllarca maliyetinizi bekleyip durmayın.
    3-5 kar gördünüz mü Allah bereket versin düşünce alır tekrar satarsınız.
    Bu adamlar yıllardır böyle ky üzerinden deve yüküyle para kaldırdı.
    Ama garibanım ky şok kümaş yok satın alma beklentileriyle yıllardır uyutuldu resmen!
    Ben de 2-3 yıl büyük umutla bekledim geçen sene lanet olsun deyip çıktım şükür zararım olmadı.
    Ama böyle yüksek maliyetle bekleyenleri gördükçe patrona uyuz olmamak elde degil!
    hani her yıl milyar dolarlık alım vs yapılacaktı?!
    Neyse arkadaşlar ben çıktığımdan beri şükür başka hisselerde güzel kazandım.
    Bir hisseye aşık olmamak lazım. Satıp beklemesini bilmek lazım, kaçan göçen olmaz merak etmeyin.
    milyonda bir goddy gibi ansızın yüksek bedelsiz gelmeyecegine göre
    Hayırlı bol kazanclar dilerim. YTD YTD

Esas

Dedikodulara gör göre KÜMAŞ satış olayı gündeme gelecekmiş diyorlar.

Eğer dedikleri gibi Kümaş halka açılma değilde satılacaksa gerçekten muhteşem olur. 285 milyon dolara özelleşmişti. 350-400 milyona satılırmı acaba?
    %51 Gözdenin
    tek kelime muhteşem olur.

Bakalım bu didikodu çıkacak mı ?
    Alım satım amaçlı değildir.

Esas

umarım satılır ama bu haber diğer yedikleri sonunu getiremedikleri gelişmeler gibi olursa yine isyan yine isyan olur!

Sayfa 196/294 İlkİlk ... 96146186194195196197198206246 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •