Sayfa 2/75 İlkİlk 12341252 ... SonSon
Arama sonucu : 594 madde; 9 - 16 arası.

Konu: TUDDF T.Demir Döküm

Esas

Alıntı Originally Posted by rulet Yazıyı Oku
    arkadaslar bişey sorcam hisse satışında oluşan kardan herhangi bi kesinti varmı ,%10 stopaj kesılıyo dıye bılıyodum ama bılgı olan cevap verırse sevınırım
    yok dostum öyle bişey..hisse satışında oluşan zarara karışıyorlar mı ki kardan kesinti yapsınlar..

Esas

Alıntı Originally Posted by rulet Yazıyı Oku
    arkadaslar bişey sorcam hisse satışında oluşan kardan herhangi bi kesinti varmı ,%10 stopaj kesılıyo dıye bılıyodum ama bılgı olan cevap verırse sevınırım
    eğer kurumsal bir hesapla işlem yapıyorsan yani şirketin varsa ve onun hesabındaki parayla yatırım yapıyorsan komisyon ve bist payı haricinde %20 vergi işliyor karına, zarar edersende %20 zararını ödeyecegin vergiden düşüyorsun ama şahıs hesabından alım satımlarda komisyon tutarı haricinde herhangi bir ödemen olmaz...

Esas

Alıntı Originally Posted by addictive Yazıyı Oku
    eğer kurumsal bir hesapla işlem yapıyorsan yani şirketin varsa ve onun hesabındaki parayla yatırım yapıyorsan komisyon ve bist payı haricinde %20 vergi işliyor karına, zarar edersende %20 zararını ödeyecegin vergiden düşüyorsun ama şahıs hesabından alım satımlarda komisyon tutarı haricinde herhangi bir ödemen olmaz...
    cevaplar için teşekkür ederim

Esas

Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    107,000 lot satışta mal var...
    o kadar yavaş topluyorlarki hevesim gittikce artıyor ... : ) dilekçe hazır Ocak 17 de dananın kuyruğu kopcak en geç, piyango bileti bile almadım tuftuf çıkcak diye : ) günlükcü kalmadı gibi aşşagıya ii yazıyorlar yukarıyı bekliyorlar bence. dediğim gibi en kötü 8,92TL şükür der devam ederim... açıkca, tabi herkesin kendi tasarrufu ama buraya kadar geldikten sonra 15 gün daha her türlü beklenir bence...

ytd

Esas

borsa çökse kimin umrunda tudof elindeyse kafan rahat.
    formu veren arkadaşlara bi sorum var kendi kurumunuzamı işyatırımamı verdiniz formu?
    zannımca işyatırıma verilse daha hızlı virmanlanır. doğrumuyum?

6. Esas

Alıntı Originally Posted by isense Yazıyı Oku
    borsa çökse kimin umrunda tudof elindeyse kafan rahat.
    formu veren arkadaşlara bi sorum var kendi kurumunuzamı işyatırımamı verdiniz formu?
    zannımca işyatırıma verilse daha hızlı virmanlanır. doğrumuyum?
    Ne güzel söyledin sana kocaman👋4 senedir bu paçavradayım 8.92 den versem bile hala bayağı zarardayım dün geldin bugün ahkam kesiyorsun tudof elindeyse kafan rahatmış😡

Esas

Alıntı Originally Posted by ESKİ TOPRAK Yazıyı Oku
    Ne güzel söyledin sana kocaman👋4 senedir bu paçavradayım 8.92 den versem bile hala bayağı zarardayım dün geldin bugün ahkam kesiyorsun tudof elindeyse kafan rahatmış😡
    Stratejin yanlışmış baktım sen deyince grafige 4senedir bile olsa heryerden alım yapsaydın ortalaman şimdi en fazla 8tl olurdu.
    hatayı nerde yaptım diye düşün bence

8. Esas

Alıntı Originally Posted by isense Yazıyı Oku
    Stratejin yanlışmış baktım sen deyince grafige 4senedir bile olsa heryerden alım yapsaydın ortalaman şimdi en fazla 8tl olurdu.
    hatayı nerde yaptım diye düşün bence
    Ben zengin bir adam değilim olanı o zaman yatırdık sonrada battım gittim tabi bunda seninde tanıdığına emin olduğum discinin büyük katkısı var

Sayfa 2/75 İlkİlk 12341252 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •