Sayfa 2/67 İlkİlk 12341252 ... SonSon
Arama sonucu : 529 madde; 9 - 16 arası.

Konu: EN SON NE OKUDUK....(Gazete,kitap,makale,köşe yazısı,şiir)

Duhul
    Aug 2005
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,263

Esas

Aşkın canına okuyorum...

Esas

Ecel Terleri, Kara Üçleme 3...yazar leo malet

O zamanlar, dandik mücevher işi yapııyordum. Dandik mücevher işi, her şeyiyle altına benzeyen ve kurban olarak seçilmiş ev kadının ayağnın dibinde bulunduğu için ona ait olduğunun zannedildiği söylenen bir "mücevher"i ucuza . ama fazlaya satmatan ibadrıclığın mekanizması, namuslu insanların içinde yatan namussuzluğa dayanır. "Şunu buldum...
    sizin olduğunu sanıyordum... hayır diyorsunuz... size ait değil, ama canınız çekiyor... ben de yolsuzum... o zaman..." İki kere iki dört eder. Fiyatta er veya geç anlaşılır, ama daima anlaşılır. İşte o gün de pazar yerinde dolanarak bir keriz arıyordum ki, Jeanne'ı farkettim. Tuhaftır, onu görür görmez...diye başlıyor -)

Bir insan ancak bu kadar aptal hırsız ve katil olur...yazarın kişiliğide yazdıklarından belli oluyor ...

Esas

En son Ahmet Şerif İzgören'nin "Dikkat Vücudunuz Konuşuyor" adlı kitabını okudum.

Tavsiye ederim.

Son düzenleme : rekorb; 13-01-2007 saat: 22:33.

Duhul
    Mar 2006
    İkamet
    İsRANTbul / 34,5
    Gönderi
    16,810

Esas

ne güzel kitaptır o.......değilmi rekorb

Duhul
    Mar 2006
    İkamet
    İsRANTbul / 34,5
    Gönderi
    16,810

Esas

ben herkese zülfü livaneli ''mutluluk'' tavsiye ederim.........tam bir türkiye resmi çizmiş sevgili livaneli yakında filmi çekiliyor zaten martta vizyonda........

Esas

Alıntı Originally Posted by EXPERT Yazıyı Oku
    ne güzel kitaptır o.......değilmi rekorb
    Evet vücudumuzun da bir dili olduğunu çok güzel anlatmış. Veridiği örnekler ve anlatım başarılı. Okuduktan sonra insanların hareketlerine dikkat etmeye başlıyorsunuz. Ayrıca kitabı okuyup beğenmezseniz iade edebiliyorsunuz. ama beğenmeyeceğinizi zannetmiyorum.

Duhul
    Mar 2006
    İkamet
    İsRANTbul / 34,5
    Gönderi
    16,810

Esas

işte son okuduklarımdan her ne kadar tepki çektiyse de elif şafak ''BABA VE PİÇ'' gerçekten güzel yoğrulmuş bir roman.......................

Duhul
    Mar 2006
    İkamet
    İsRANTbul / 34,5
    Gönderi
    16,810

Esas

sevgili arkadaşlar şimdi bir özeleştiri yapalım ben şahsen bu forumda bu kadar az okuma oranı olduğunu tahmin etmiyordum derin bir hayal kırıklığına uğramış durumdayım...sanki genel bir Türkiye tablosu....yazık hemde çok çok yazık.............

Sayfa 2/67 İlkİlk 12341252 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •