Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
Arama sonucu : 25 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Cep Telefonları

Esas

her zaman motorola mpx 200 ve diğer modelleri220 hele yoldaa bi 300 war o ne öle allahım

2. Esas

tavsiyeler için teşekkürler nokia 6260 ı aldım menu 6600 la aynı ...şekil açısından ayrı bi karizması var ama menu kullanımı pek rahat diil alışcazartık..

Esas

ben bu telefona hastaydım ama özellikleri şimdiki trende uymuyor önemli noktalar yok kamera bluetooth gibi bide bu 3. nesil telefonlarda olan geniş bant internet falan ama fiyatı çok uygun bi bakın baya güzel bişe yinede......
    http://www.bascuda.com/Bascuda.aspx?...uct&catId=3471

Esas

sayın Element o telefonu kullanmaktayım mpx220 si war trend e uyan ama fiatıda trentle devam eden...

ben çooook memnunum bilgisayara takıom istediğim parçayı müzik sesi yapıom film atıp seyrediom...kendinize eğer iyi bir sd card alırsanız (2gb a kadar desteklio) mp3player divd film seyredeileceğiniz bir ayaklı tv gibib bile kullanabilirsiniz...hoş telefın yane....

şimdi yolda mpx300 ü war ama o çook tuzlu..ben abdden 202 dolaraalmıştım 1,000 ytl ydi tel ozaman tr de nese mpx300 n abd çıkış fiatı 850 dölar tr fiatını siz hayal edin...

Esas

bide bişe sorcam aslında ben şu sürekli internet bağlantısı olan telefonlardan almak istiyorum her zaman her yerde borsa için türkiyede geniş bant internet varmı cep telefonları için ama aylık ücreti sabit olacak.Ben baktım ya süreye göre yada veri miktarına göre ücretlendirme yapılıyo, sizin bildiğiniz var mı??

Esas

eskiden telsimde wardı öle bi uygulama 36 k balantı ve ayda 5 milyon ama şu an böle bir uygulama yok...bildiğim kadarı ile hepsi veri transferine göre ücretlendirme yapıo.....borsa gibi anlık veri değişimi olan bir internette çok tuzlu olur...her gün tavan tuttursanız faturayı ödemek için benden borç almak zorunda kalırsınız....motorolanın o tel hakkında daha çok bilgi almak için o tür telefonlar hakkında açı-lmış bir forum war orayı incelerseniz daha doyurucu bilgi almış olursunuz.....adresi verecem ama sayın öbjektif yanlış anlamasın www.mpx.gen.tr ...

7. Esas

Stockholm, 10 mart (reuters) - İsveçli cep telefonu üreticisi ericsson , avea'nın gsm
    şebekesini geliştirmeye yönelik bir kontrat kazandığını bildirdi.
    anlaşmaya göre, ericsson mevcut iki gsm şebekesini birleştirerek, tek şebeke sağlayıcısı olacak ve şu
    andaki radyo şebekesini edge teknolojisi ile geliştirecek. kontratın şartları ise açıklanmadı.
    ericsson'un internet sitesinden edinilen bilgiye göre edge teknolojisi (enhanced data for global evolution),
    gsm operatörlerine üçüncü jenerasyon cep telefonu hizmetleri için gereken kapasiteyi sağlıyor. edge ile
    gprs'in veri kapasitesinin üç katına ulaşılabiliyor.

Esas

bu arada motorola türkiye için özel 40 dolara gprs li 4-5 gün şarjı gidebilen telefon üretecekmiş ön anlaşmalar yapılmış 2-3 ay içinde piyasada olacağı söyleniyor...bu arada motorola bana para verse bıukadar reklamını yapmam seviom adamların telini yahu

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •