Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
Arama sonucu : 21 madde; 9 - 16 arası.

Konu: ***Kulak vermemiz gerekeN sesler***

Esas

Bu alem böyledir .Gider elalem in adamına iki milyar üç mılyar ,on binlira yüzbinlire ,yüzbin dolar ,beş yüz bin dolar ,beş milyon lira çarpılırız ama iş iyilik yapmaya geldimi düşünürüz .Her şeyde pazarlık yapmaya çalışırız bu borsa insanı değişik bir tip yapıyor .
    yazık bu ülkede bu servet ama şu halimize bakın .Her kes biniki defa düşünmeli .

Duhul
    Jan 2004
    İkamet
    Istanbul ve Kanada
    Gönderi
    11,394
    Blog Yazıları
    6

Esas

Doguda gorev yapan SUBAY-ASTSUBAY Butun ORDU mensuplarimizi, ve yine DOGUDA GOREV YAPAN ve bir sekilde hisse netde bu sayfalari okuyan hisse net uyelerine SESLENIYORUM Bu tarz ihtiyaci olan yerleri tesbit etsinler burada yazsinlar, butun hisse net uyeleri olarak yardimlarda bulunalim..

Hepmizin evinde giymedigimiz kuculmus giyecek, okumadigimiz kitap mutlaka vardir!!

Gonderelim o ihtiyac sahiplerine..

PAYLASALIM Arkadaslar..

Duhul
    Nov 2004
    İkamet
    suadıye -- ....
    Gönderi
    4,302

Esas

bence hepimiz yardim etmeli,kuskuya dusenlerde bahsedilen insanlarla gorusmeli,komutan.muhtar,ogretmen kim varsa zor degil onlari bulmak da.Ben 4 yil once gitmisdim,gururlarindan soylemiyolar ama kuru bir keki tatmamis olanlar bile var.Lutfen herkes elinden geldince yardimci olsun

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    134

Esas

Bizler, kendi çocuklarımıza sahip çıkacağız tabii ki. Bu vatanın evladı olupta, bu çağrılara kayıtsız kalabilecek bir insan düşünemiyorum. İnsan kendi uşağından esirger mi hiç? İmkanımız varsa her şeyin en güzelini, en yenisini göndereceğiz onlara. Saygılar. Konu için çok teşekkür ederim.

"Bu binbasi ile bir yakinim gorustu sayin Varyemez,
    Binbasimiz bu mailden sonra BUTUN Turkiyeden cok miktarda giyecek ve kitap yardimi geldiginden bahsederek kapasitenin uzerinde YARDIM geldigi icin artik istemediklerini ve ihtiyaci olan baska koylere yonelmelerini o yakinima soylemis.."

Bu e-posta bana da gelmişti. Çok sevindim böyle olduğuna.

Duhul
    Nov 2004
    İkamet
    suadıye -- ....
    Gönderi
    4,302

Esas

kesinlikle bende bikmisbroker abimizle ayni fikirdeyim..Orda bizi takip eden kim varsa muhtar beyinden komutanina yazsinlar,herkes elinden geldigince yardim edecektir.

Duhul
    Jan 2004
    İkamet
    Istanbul ve Kanada
    Gönderi
    11,394
    Blog Yazıları
    6

Esas

Alıntı Originally Posted by bourbon
    kesinlikle bende bikmisbroker abimizle ayni fikirdeyim..Orda bizi takip eden kim varsa muhtar beyinden komutanina yazsinlar,herkes elinden geldigince yardim edecektir.
    Bu Basligi okuyan her arkadasimiz, doguda olsun batida olsun farketmez, ulasabildigi yere koye, ilceye kazaya ulasip 2 tane ism 2tane telefon ve esyalarin gonderilecegi ADRES yazsin yeter, buralari okuyan arkadaslarimiz gerekeni yapacaklardir..

Buna cani gonulden inaniyorun..

Esas

Bu konuyla ilgili bir vakıf var.Çabaları takdire değer.Belki vardır bilenleriniz tanıyanlarınız.Tanımayanlar için vakfın sayfa linki aşağıda...

http://www.ilkyar.org.tr/

Duhul
    Jan 2004
    İkamet
    Istanbul ve Kanada
    Gönderi
    11,394
    Blog Yazıları
    6

Esas

Alıntı Originally Posted by cypriot
    Bu konuyla ilgili bir vakıf var.Çabaları takdire değer.Belki vardır bilenleriniz tanıyanlarınız.Tanımayanlar için vakfın sayfa linki aşağıda...

http://www.ilkyar.org.tr/
    Cok amatorce FAKAT cok da Guzel hazirlanmis bir web sitesi
    Buna benzer baska web siteleri ve adresler varsa yine buraya yazarak paylasalim arkadaslar..

Ulkemizin ilkokul cagindaki cocuklarina "Sadece posta ucretini cebimizden odeyerek" yapacagimiz katkilar inanin o cocuklarimiz icin COK COK makbule gececektir..

Gondereceginiz birseyiniz yoksa, ya da imkanlariniz Cok KISITLI ise, o zamanda internetde uye oldugunuz yazisma gruplarina web sitelerine bu ve buna benzer basliklar acarak yardimci olunuz!!

Bu tarz yardimlarda kesinlikle para yardimi, bir hesaba PARA havalesi vb gibi bir KONU olmamali, Buna ozellikle dikkat edelim arkadaslar..

Sadece okumadiginiz eski kitaplari ve coluk cocugunuzun kuculmus ust bas ve giyecekleri YETER!!

Saygilarimla,

Bikmisbroker

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •