Sayfa 2/28 İlkİlk 123412 ... SonSon
Arama sonucu : 221 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Trendin izi

Esas

arkadaşlar alacağınız hissenin bilançolarına mutlaka bakın temel tekniksiz teknikte temelsiz her zaman yarımdır.ben 1 yıldır trade işini bıraktım orta ve uzun vade takılıyorum kafam daha net ve son 2 aydır artık bilançolara bakmaya başladım.spekülatif giden hissenin her zaman sonu hüsrandır

Esas

herkesin bir sistemi vardır benim sistem rsi ve ortalamalar üzerine kuruludur. rsi de mutlaka trend atarım bunlar tek başına olmaz bolinger ve fibonacci olmazsa olmazımdır. macd aylık bakarım. tahvile mutlak bakın derim

Esas

rsi trendine örnek bunu ileride çeşitlendireceğim

Esas

rsi trendi her hissede farklıdır ben genellikle seanslık bakıyorum modülde daha düşüğü yok rsi iyi çalışın derim çünkü candır can.

Esas

Esas

yukarıdaki endeks grafiğinde de görüldüğü üzere rsi bizi büyük zararlardan korumuş ama disiplin şart gaza gelmemek lazım rsi ve ortalamalar aynı anda sinyal vermeden acele edilirse tokat kaçınılmaz olur

Esas

benim gizli formülüm yok ego tatmin gibi derdimde yok sorun açık açık yazarım dert değil bana öğreten gösteren olmadı kafa patlatarak bir nebze ilerledik.sihirli çizgilerede inanmam kendi yağınızda kavrulun derim

Esas

Sayfa 2/28 İlkİlk 123412 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •