Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon
Arama sonucu : 40 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Sedef hastalıgı.....

Duhul
    Dec 2009
    İkamet
    YALOVA
    Gönderi
    2,874

Esas

Alıntı Originally Posted by park Yazıyı Oku
    arkadaşlar gidip koca karı ilaçları ile zaman harcayacağınıza

bu işin üstadı olan prof. Dr. Ağop kotogyan'a (kolsuz ağop) muayene olun derim...

Tıp alanında bu işin otoritesidir kendisi...

Ne demiş h.bektaş-i veli "ilimden gidilmeyen yolun sonu karanlıktır"...

Herkese geçmiş olsun...
    doğru söze ne denir...

Esas

Haklısın evet ben 16 sene bu hastalıkla yaşadım il il hastane hastane dolaştım onlarca profösöre muayne oldum kortizonlu ilaçların harici bir tedavi uygulanmadı, mecvuren koca karı ilacı aramak zorunda kaldık , tıpta sedefin resmi ilaçlarla bir tedavisi halen yok bildiğim, Dr. Ağop kotogyan da kendisi yapıyormuş zaten solüsyonlarını önceden bilseydim illaki ilk ona giderdim..

Esas

Arkadaşlar konuyu tesadüfen gördüm. Sedef ve başka birtakım hastalıklara da doğal ilaç üreten birini tanıyorum. İsteyen irtibata geçebilir. Ben çiftçilik yaptığım için kendisinden organik gübre alıyorum. Asıl işleri tarımda kullanılan gübreler. Ne alaka diyeceksiniz ama kendisi kimyager ve konusunda meraklı bir araştırmacı. Fiyatlarıda öyle abartı değildir. Çare olmasını umarım... Web adresi: www.iztar.com.tr Buradan Hakan beyle görüşebilirsiniz. Yerleri İzmit te. Şeker hastalığı içinde ilaç olması lazım bildiğim kadarıyla...

Duhul
    Dec 2007
    İkamet
    İSTANBUL-34,5
    Gönderi
    6,450
    Blog Yazıları
    7

Esas

Alıntı Originally Posted by ainos Yazıyı Oku
    Arkadaşlar konuyu tesadüfen gördüm. Sedef ve başka birtakım hastalıklara da doğal ilaç üreten birini tanıyorum. İsteyen irtibata geçebilir. Ben çiftçilik yaptığım için kendisinden organik gübre alıyorum. Asıl işleri tarımda kullanılan gübreler. Ne alaka diyeceksiniz ama kendisi kimyager ve konusunda meraklı bir araştırmacı. Fiyatlarıda öyle abartı değildir. Çare olmasını umarım... Web adresi: www.iztar.com.tr Buradan Hakan beyle görüşebilirsiniz. Yerleri İzmit te. Şeker hastalığı içinde ilaç olması lazım bildiğim kadarıyla...
    Şöyle söyleyeyim;Sedef hastalıgınına benzer türde hastalıklar var teşhisi iyi bir uzman koyabilir sadece ve çaresi tıp,da yok sedef,im vardı iyileşti diyen biri varsa kesinlikle mantar vs. gibi rahatsızlık olabilir ben asit bazlı bir karışımla geçici olarak engel oluyorum çıkmasına...Modern tıp,dan şaşmamak gerektigini düşünüyorum............

Esas Sedefe cozum

Merhabalar
    Araniza yeni katiliyorum
    benimde sizin gibi sedefim var
    dun internette 2 farkli haber okudum, ikiside bizim icin yani olumlu, gercek ise tabi )
    birincisi kutahyada esire kaplicalari hakkinda okudum, yani sedefe cok iyi hemde cok iyi geliyormus, iyilestiriyormus belediye baskanini aciklamasina gore
    ikincisi ise Yunus Ersinin diye bir herbalistin bir aciklamasini okudum, farkli yerlerden okudum(haber7, milli gazete) ve yuzde 98 iyilesme diyor
    ve benim sizlerden sormak istedigim sey, siz bunlar hakkinda bir sey duydunuz mu ?
    yani ne kadar gercegi yansidigini, yani bunlara giden var mi aranizda yada tanidiginiz ?
    tesekkur ederim
    Allah hepimize acil sifalar eylesin !!!

Duhul
    Jul 2006
    İkamet
    İzmir/Türkiye
    Gönderi
    18,646
    Blog Yazıları
    199

Esas

Eşim dolayısıyla sedef hastalığı ile yıllarca uğraştık.

Gitmediğimiz hastane, eczane, almadığımız ilaç kalmadı.

Vardığımız kanı şu:

Hastasında, Sedef, cilt altında hazır bekleyen bir magma gibi (aynen dünyamızın altı gibi)...

Her zaman orada, bekler vaziyette.

Bazı dışsal nedenlerle (stres, hava durumu vs) ortaya çıkıyor. O zaman görüyoruz kendisini, bazan kaybolsa da.

İlaçlarla, kaplıca ile, doğal karışımlarla sadece bu görüntüyü, cilt üzerindeki döküntüleri ortadan kaldırmaya çabalıyoruz.

Ortadan kalksa bile temel sedef hastalığı hala deri altında bekliyor.

Başka uygun ortamları.

Mesele insanın bazı kalıtımsal faktörlerle de beslenen, bağışıklık sisteminin zaafiyeti.

Bu hastalığın tıp iliminde kabul edilmiş bir tedavisi yok.

Vardığımız kanaat bu . Bunca yıl ve tecrübeden sonra.

Esas

merhabalar
    corek otu kullandiniz mi ?
    yani diyorlarki 2 ile 6 ay arasinda devamli kullanirsaniz sedef gidecek diyorlar,
    ya yok olur yada uzun bir zaman sonra ortaya cikar

Duhul
    Dec 2007
    İkamet
    İSTANBUL-34,5
    Gönderi
    6,450
    Blog Yazıları
    7

Esas

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Eşim dolayısıyla sedef hastalığı ile yıllarca uğraştık.

Gitmediğimiz hastane, eczane, almadığımız ilaç kalmadı.

Vardığımız kanı şu:

Hastasında, Sedef, cilt altında hazır bekleyen bir magma gibi (aynen dünyamızın altı gibi)...

Her zaman orada, bekler vaziyette.
    Bazı dışsal nedenlerle (stres, hava durumu vs) ortaya çıkıyor. O zaman görüyoruz kendisini, bazan kaybolsa da.

İlaçlarla, kaplıca ile, doğal karışımlarla sadece bu görüntüyü, cilt üzerindeki döküntüleri ortadan kaldırmaya çabalıyoruz.

Ortadan kalksa bile temel sedef hastalığı hala deri altında bekliyor.
    Başka uygun ortamları.

Mesele insanın bazı kalıtımsal faktörlerle de beslenen, bağışıklık sisteminin zaafiyeti.

Bu hastalığın tıp iliminde kabul edilmiş bir tedavisi yok.
    Vardığımız kanaat bu . Bunca yıl ve tecrübeden sonra.
    En dogru tespiti yapmışsınız aynen öyle................

Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •