Sayfa 2/8 İlkİlk 1234 ... SonSon
Arama sonucu : 61 madde; 9 - 16 arası.

Konu: SAPAZ Sabah Pazarlama

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
    Duhul
    Mar 2006
    İkamet
    İsRANTbul / 34,5
    Gönderi
    16,810

Esas

yakında elime bir miktar para geçecek sizlerden birinden sabah gazetesi hissesi alabilirim ben almayı düşünüyorsam sizde korkmayın mecbur açılacak ve tabiki serbest marjla açılacak kristal kolayı hatırlarmısınız bilmiyorum ama 10 misli prim yapmıştı kısa vadede ..........................saygılar

Esas

merhaba bende sapaz mağduruyum yaşar bank a el koyduklarında neden şirketlerinede el koymadılar merak adiyorun ayrıca borsada bir sürü borçlu hatta sermayesini bitirmiş şirketler var sapazda çalışıyor tek borçlu senet sapaz ve sabahmı kardeşim

3. Esas

A-Tel in %50 hissesini turkcel yapıkırediden 150 milyon dolara satın alıyor

4. Esas 500 Bİn Aİlenİn Sandikdakİ Tepkİsİ...

500 Bİn Aİlenİn Sandikdakİ Tepkİsİ...

SaygideĞer Vekİlİm Ben Ve Benİm Konumumda Olan YaklaŞik 45 Bİn KİŞİlİk Sabah Grubu Hİsse Senetlerİnİn Borsadakİ KÜÇÜk Yatirimcilari Olarak Bİze Yardim Elİnİzİ Uzatin! Son GelİŞmeler IŞiĞinda Sabah Grubunun Varlik Ve Şİrketlerİ Satilirken LÜtfen Bu Konudakİ 45 Bİn MaĞdur İnsan Ve Aİlelerİnİn Dramini GÖz ÖnÜne Alarak Bunlarin Haklarini Dİkate Alarak SatiŞ SÜrecİnİ BaŞlatin. Artik Bu AdaletsİzlİĞe Son Verme Zamani Gelmedİ Mİ? Tek SuÇumuz Ülkemİzİn Ekonomİk Kurumsal Yapilarina İtİmat Edİp Borsa Da Şİrket Hİssesİ Almak Mi? LÜtfen Bu Konuyla İlgİlİ Bİr ÇÖzÜm Üretİn! Unutmayin Kİ GeÇ Gelen Adalet, Adalet Olmaz. Ve ÖnÜmÜzdekİ Genel SeÇİmde Borsa MaĞdurlarinin Sandiktakİ VereceĞİ Tepkİyİ Hafİfe Almayin. Sadece Sabah Grubunda 45 Bİn Aİle,
    Çukurova, Kepez, AktaŞ Eletİrİk, İhlÂs Fİnans, Lİo YaĞ, Raks Ev Aletlerİ, Raks Eletronİk, Egs Bank, Demİr Bank, YaŞarbank Ve Daha İsmİnİ SayamadiĞim Şİrketlerdekİ MaĞdur Sayisi YaklaŞik 500 Bİn Yatirimciyi İfade Etmekte. Bunlari Ve Aİlelerİnİn 4 Er Oyu OlduĞu DÜŞÜnÜldÜĞÜ Takdİrde YaklaŞik 2 Mİlyon SeÇmenİn Tepkİsİnİ LÜtfen GÖzardi Etmeyİn, Ülkede Bunca Yil GÜzel Hİzmetler Yaptiniz.ama Unutmayalim Kİ AteŞ DÜŞtÜĞÜ Yerİ Yatmakta….?Ülkenİn Genelİnde GÜzel GelİŞmelerİn Olmasi Benİm Ve Benİm Konumumda Olan İnsanlarin Durumunu DeĞİŞtİrmİyor…onun İÇİn LÜtfen Artik Bu Konuyla İlgİlİ Somut ÇÖzÜm Önerİlerİ OluŞturun.yarin Sİzler Ve Bİzler İÇİn Çok GeÇ Olacak ÇÜnkÜ Bu ÇÖzÜmsÜzlÜkle SeÇİme GİdİldİĞİ Taktİrde Bunca İnsanin Sandiktakİ İntİkami Çok Aci Olur…2 Mİlyon SeÇmenİn YÜzde KaÇlik Dİlİmİnİ OluŞturduĞunu Sİzler Daha İyİ Bİlİrsİnİz Soruna İlİŞkİn Olarak ÇÖzÜm ÜrteceĞİnİz DÜŞÜnce Ve İnanciyla ÇaliŞmalarinizda BaŞarilar Dİleyİp Saygilarimi Sunuyorum…

ArkadaŞlar Barİ Zahmet Edİp Bu Yaziyi Akp Genel Merkezİne Fakslayin
    Genel Merkez Fax: 0312 473 00 50
    Murat Teke
    Şanliurfa/ceylanpinar

05425486737

5. Esas Cuma GÜnÜ Ahmet ErtÜrk Tmsf BaŞkani İskele Sancakta

SAYGIDEĞER TMSF BAŞKANIM VE MEDYA YETKİLİERİ BEN VE BENİM KONUMUMDA OLAN YAKLAŞIK 40 BİN KİŞİLİK SABAH GRUBU HİSSE SENETLERİNİN BORSADAKİ KÜÇÜK YATIRIMCILARI OLARAK BİZE YARDIM ELİNİZİ UZATIN! 7 YIL ÖNCENİN PARASIYLA 80 MİLYARLIK SABAH PAZARLAMA HİSSE SENETLERİNİN SAHİBİYİM HİSSELERİ EURO MENKUL DEĞERLERDEKİ HESABIMDA HALA DURUYOR…SABAH PAZARLAMANIN AKİBETİ NE OLACAK.. ÜZÜLEREK BELİRTEYİMKİ HİÇ KİMSE BU SORUN HAKINDA EN UFAK BİR YORUM YAPMIYOR… SON GELİŞMELER IŞIĞINDA SABAH GRUBUNUN VARLIK VE ŞİRKETLERİ SATILIRKEN LÜTFEN BU DURUMDAKİ 45 BİN MAĞDUR İNSAN VE AİLELERİNİN VE BUNLARIN HAKLARINI DİKATE ALARAK SATIŞ SÜRECİNİ BAŞLATIN. ARTIK BU ADALETSİZLİĞE SON VERME ZAMANI GELMEDİ Mİ? TEK SUÇUMUZ ÜLKEMİZİN EKONOMİK KURUMSAL YAPILARINA İTİMAT EDİP BORSA DA ŞİRKET HİSSESİ ALMAK MI? YETKİLİ MERCİLER SPK VE BORSA BAŞKANLIĞI TMSF BU KONULARDAKİ DENETİMLERİNİ SAĞLIKLI YAPMIŞ OLSAYDI BUNLAR BAŞIMIZA GELMEZDİ. VE İLGİNÇTİR HİÇ BİR ÜLKEDE BORSA BAŞKANLIĞI YATIRIMCISINI KORUMA ADI ALTINDA BUNCA YIL MAĞDUR VE PERİŞAN ETMEMİŞTİR..LÜTFEN BU KONUYLA İLGİLİ SOMUT BİR ÇÖZÜM ÜRETİN! UNUTMAYIN Kİ GEÇ GELEN ADALET, ADALET OLMAZ.
    ÜLKEDE BUNCA YIL GÜZEL HİZMETLER YAPTINIZ. AMA UNUTMAYALIM Kİ ATEŞ DÜŞTÜĞÜ YERİ YATMAKTA… ÜLKENİN GENELİNDE GÜZEL GELİŞMELERİN OLMASI BENİM VE BENİM KONUMUMDA OLAN İNSANLARIN DURUMUNU DEĞİŞTİRMİYOR… ONUN İÇİN LÜTFEN ARTIK BU KONUYLA İLGİLİ SOMUT ÇÖZÜMLER OLUŞTURUN. YARIN SİZLER VE BİZLER İÇİN ÇOK GEÇ OLACAK SORUNA İLİŞKİN OLARAK ÇÖZÜM ÜRTECEĞİNİZ DÜŞÜNCE VE İNANCIYLA ÇALIŞMALARINIZDA BAŞARILAR DİLEYİP SAYGILARIMI SUNUYORUM…

MURAT TEKE
    YUKARI TAŞYALAK İLÖĞRETİM
    OKUL MÜDÜRÜ ŞANLIURFA/CEYLANPINAR
    05425486737

Arkadaşlar yarın iskele sancak programına Ahmet ERTÜRK karılıyor bari bu e-maili iskele sancak programına gönderin

[email protected]

Esas

Alıntı Originally Posted by hocamurat2001 Yazıyı Oku
    SAYGIDEĞER TMSF BAŞKANIM VE MEDYA YETKİLİERİ BEN VE BENİM KONUMUMDA OLAN YAKLAŞIK 40 BİN KİŞİLİK SABAH GRUBU HİSSE SENETLERİNİN BORSADAKİ KÜÇÜK YATIRIMCILARI OLARAK BİZE YARDIM ELİNİZİ UZATIN! 7 YIL ÖNCENİN PARASIYLA 80 MİLYARLIK SABAH PAZARLAMA HİSSE SENETLERİNİN SAHİBİYİM HİSSELERİ EURO MENKUL DEĞERLERDEKİ HESABIMDA HALA DURUYOR…SABAH PAZARLAMANIN AKİBETİ NE OLACAK.. ÜZÜLEREK BELİRTEYİMKİ HİÇ KİMSE BU SORUN HAKINDA EN UFAK BİR YORUM YAPMIYOR… SON GELİŞMELER IŞIĞINDA SABAH GRUBUNUN VARLIK VE ŞİRKETLERİ SATILIRKEN LÜTFEN BU DURUMDAKİ 45 BİN MAĞDUR İNSAN VE AİLELERİNİN VE BUNLARIN HAKLARINI DİKATE ALARAK SATIŞ SÜRECİNİ BAŞLATIN. ARTIK BU ADALETSİZLİĞE SON VERME ZAMANI GELMEDİ Mİ? TEK SUÇUMUZ ÜLKEMİZİN EKONOMİK KURUMSAL YAPILARINA İTİMAT EDİP BORSA DA ŞİRKET HİSSESİ ALMAK MI? YETKİLİ MERCİLER SPK VE BORSA BAŞKANLIĞI TMSF BU KONULARDAKİ DENETİMLERİNİ SAĞLIKLI YAPMIŞ OLSAYDI BUNLAR BAŞIMIZA GELMEZDİ. VE İLGİNÇTİR HİÇ BİR ÜLKEDE BORSA BAŞKANLIĞI YATIRIMCISINI KORUMA ADI ALTINDA BUNCA YIL MAĞDUR VE PERİŞAN ETMEMİŞTİR..LÜTFEN BU KONUYLA İLGİLİ SOMUT BİR ÇÖZÜM ÜRETİN! UNUTMAYIN Kİ GEÇ GELEN ADALET, ADALET OLMAZ.
    ÜLKEDE BUNCA YIL GÜZEL HİZMETLER YAPTINIZ. AMA UNUTMAYALIM Kİ ATEŞ DÜŞTÜĞÜ YERİ YATMAKTA… ÜLKENİN GENELİNDE GÜZEL GELİŞMELERİN OLMASI BENİM VE BENİM KONUMUMDA OLAN İNSANLARIN DURUMUNU DEĞİŞTİRMİYOR… ONUN İÇİN LÜTFEN ARTIK BU KONUYLA İLGİLİ SOMUT ÇÖZÜMLER OLUŞTURUN. YARIN SİZLER VE BİZLER İÇİN ÇOK GEÇ OLACAK SORUNA İLİŞKİN OLARAK ÇÖZÜM ÜRTECEĞİNİZ DÜŞÜNCE VE İNANCIYLA ÇALIŞMALARINIZDA BAŞARILAR DİLEYİP SAYGILARIMI SUNUYORUM…

MURAT TEKE
    YUKARI TAŞYALAK İLÖĞRETİM
    OKUL MÜDÜRÜ ŞANLIURFA/CEYLANPINAR
    05425486737

Arkadaşlar yarın iskele sancak programına Ahmet ERTÜRK karılıyor bari bu e-maili iskele sancak programına gönderin

[email protected]
    sn. müdürüm ne para varmış sende. allah daha fazlasını versin. benim babamda devlet dairesinde müdür.. borçlarını ben kapatıyorum..babam işi bilmiyor galiba..

Sayfa 2/8 İlkİlk 1234 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •