Sayfa 2/437 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 3493 madde; 9 - 16 arası.

Konu: METAL Metal Gayrimenkul A.Ş.

kalibso68 Guest

Esas jg

evet denız yat ort adamlar kımseden çekınmeden kagıdı 1e 4 verdıler hıçunutmam o kagıtta 1 gunde 8000 ytl kazanmıştın sonra kredılı oynadık kendı paramda gıttı adrenalın vardı

bırde tabıkı bosh fren onun elıne kımse su dokemez kralllık onda gunlerce tavan yaptı 1 e 9 verdı hey gıdı gunler heyy

Esas

doğru 1-4 verdi ama birde 4 e bir verdi

kalibso68 Guest

Esas

doğru haklısın ya
    temkınlı olmakta fayda var

kalibso68 Guest

Esas

eger bu kagıt 1.70 durursa hedef yukarsı derım ben

5. Esas

tipik bir kumar kaadı daha...
    heyecan isteyenlere... bir nevi "fiyr fektır"!

Esas hani

hani bazen dedik ya su kagıt ,yada bu kagıt ne gitti beeee düşünün bir kez o bahsi gecen cok pirim yapan kagıtları alıpta bekleyeneleri ne para kazandım derler ya işte onlardan biri de bu kagıt olmasın........
    ben geri gelir demiştim ama bu mantıkla düşününce gözlerim yerinden fırladı 1.59 ve de bugün 1.72 den atladım ama biliyorumki cok buyuk risk alırken cok iyi düşünmek gerek artıları eksileri cok iyi hesaplamak gerek ben gözden cıkardım bir miktarı bakalım ne olacak....

Gökolli Guest

Esas kızmayın ama

yarın dipten alıcıyım elinde olanlara sabır diliyorum gerçi %90 toplu kağıt dip yaparmı ama fakir avuntusu işte
    Son düzenleme : Gökolli; 06-06-2006 saat: 19:10. Sebep: galiba

kalibso68 Guest

Esas

ben yarın yıne tavan olucana ınanıyorum metro 450 bın lot satmış amam alıcılar da kuvvetlı sankı mal el degıştırıyor ben devam dıyorum en azından perşembeye kadar bugunku hacım korkunçö ama yıılmadı kagıt ızledım yakından

Sayfa 2/437 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •