Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
Arama sonucu : 27 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Laf Ola Beri Gele...

Duhul
    Jul 2006
    İkamet
    İzmir/Türkiye
    Gönderi
    18,646
    Blog Yazıları
    199

Esas

Gülten Kışanak şöyle dedi:

"Kürtten vergi alacaksın ama Kürtler ’Ben Kürtçe eğitim almak istiyorum’ dediğinde ’hayır isterseniz Kuzey Irak’a gidin’ diyeceksiniz. Vergilerimizi bölgesel Kürt hükümetine mi ödüyoruz? Ana dilde eğitime özel okullar aracılığıyla geçici formüller bulmak isteyenler de var. Bunlar doğru yaklaşım değildir. Her yurttaş vergisini ödüyor hizmetini de alacaktır. Eğer Kürtlere anadilde eğitimi kamusal bir hizmet olarak vermiyorum diyorsan, Kürtlerden aldığın verginin yarısını da almıyorum diyeceksiniz.

http://siyaset.milliyet.com.tr/kisan...67/default.htm

Sıfırın yarısı ne yapar acaba?

Duhul
    Jul 2006
    İkamet
    İzmir/Türkiye
    Gönderi
    18,646
    Blog Yazıları
    199

Esas

Merkez Bankası Başkanı Erdem Başçı, yeniden sermaye akımları başlaması durumunda doların önümüzde sene yeniden 1.80 lirayı görebileceğini söyledi. Açıklamaların ardından dolar 2 TL'yi gördü

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/24774940.asp

Duhul
    Jul 2006
    İkamet
    İzmir/Türkiye
    Gönderi
    18,646
    Blog Yazıları
    199

Esas

Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, Ankara'da Ekonomi Muhabirleri Derneği üyeleri ile bir araya geldi. Bakan Çağlayan'a toplantıda, son dönemde Koç Grubu ile ilgili olarak yoğunlaşan haberler de soruldu. Çağlayan, şöyle konuştu:

"Gerekli denetimler gerekli kurumlar tarafından yapılır. Bu denetimler de yasaldır. Nasıl bakkal Ahmet, sanayici Mehmet denetleniyorsa, Koç Grubu da Sabancı Grubu da denetime açıktır. Bunu olanlarla (Gezi olayları) ilişkilendirmeyi doğru bulmuyorum."

Çağlayan, MİLGEM ihalesinin iptali ile ilgili olarak da, "Zaman zaman bazı ihaleler iptal edilebiliyor. Bu da Savunma Sanayi İcra Kurulu'nun aldığı bir karar sonucu iptal edilmiştir. Bir kasıt aranmaması gerekiyor."

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/24799972.asp

Herkesin bildiği şey sır falan değildir.

Duhul
    Jul 2006
    İkamet
    İzmir/Türkiye
    Gönderi
    18,646
    Blog Yazıları
    199

Esas

**Erdoğan: ABD'de hükümet adeta kepenleri indirdi, biz hiç bir zaman maaş ödeyemeyen bir hükümet olmadık

Duhul
    Jul 2006
    İkamet
    İzmir/Türkiye
    Gönderi
    18,646
    Blog Yazıları
    199

Esas

“Bu ülkede gerçek bir sosyalist varsa o da Başbakan Erdoğan’dır”

(Yiğit Bulut)

Duhul
    Jul 2006
    İkamet
    İzmir/Türkiye
    Gönderi
    18,646
    Blog Yazıları
    199

Esas

“Fatih Hoca’ya yapılanı doğru bulmuyorum. Burada doğru dersem kendi gönderilişimin de doğru olduğunu söylemem lazım. Bence o da yanlıştı. Fatih Hoca başarılı da Ünal Aysal başarısız diyemeyiz. Mancini iyi bir hoca, belki büyük başarılara da imza atar.”

(Hakan Şükür)

Ne demek istediğini, kimden yana olduğunu anlayan beri gelsin.

Ekol etkisi.

Duhul
    Jan 2013
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    2,179

Esas

Artık ana ve yavru muhalefet liderlerinin ismini ağzıma almayacağım. Onları yardımcılarıma bıraktım.
    RTE
    -Muhalefet liderleri de RTE'nin ismini ağzına almaz,seyrek bıyıklı asabi şahsiyet diye tanımlarlar.

Duhul
    Jul 2006
    İkamet
    İzmir/Türkiye
    Gönderi
    18,646
    Blog Yazıları
    199

Esas

**Şimşek: 2B arazileri konusunda konuşulan toplam rakam 5 milyar dolar bile değil, asıl amaç gelir değil

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •