Bu klinikte fx hastalarının tedavisi olmayacak. Öyle bir hastalıktır ki halen modern tıpta tedavisi bulunamadı.
Ne olacak bu klinikte; öncelikle "kelin ilacı olsa başına sürerdi" sözünün gerçek dünyaya yansıması mevcutken şöyle yardımcı olacağım, böyle güzel indikatörler vereceğim ben bu işi bilirim diyemeyeceğim. Böyle hayaller kimse kurmasın. Bu işi kimse bilmiyor bilen de mutlaka kendine saklar. Fx te işlem yapanların %95 e yakını kaybetmekte bu aşikar...
Burada tecrübelerimi aktarmaya çalışacağım, grafikler paylaşıp yeni denediğim bir sistemin işlemlerini yazacağım. Paylaşırken yeniden işlem ve analizlerimi irdeleyip kendimi hep hazırlıklı tutmak ve tabii ÖĞRENMEK amacındayım. Başka arkadaşların da katılımıyla bilgi paylaşımı olan yararlı bir topik olmasını umuyorum.
Yanlışımız, eksiğimiz, gediğimiz olmasa burada olmazdım. Artık emekli olmayı planladığım için fx ten ne kazanabilirsem kardır deyip hep yeniden irdeleme ve diğer arkadaşlarında beyin gücünden faydalanmak istiyorum. Emekli maaşıma katkı tek dileğim...
NOT: Yapıcı eleştirilere, farklı görüşlere her zaman hazırım ancak kişisel tatmin amaçlı yazılara değil...