Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
Arama sonucu : 19 madde; 9 - 16 arası.

Konu: ew ogreniyorum

Duhul
    Apr 2009
    İkamet
    Almanya
    Gönderi
    2,304

Esas

Hayirli olsun dostum

Duhul
    Aug 2012
    İkamet
    ISPARTA erkam32/Barida
    Gönderi
    4,738

Esas

Alıntı Originally Posted by skinnypuppy Yazıyı Oku
    cok degerli elliott severler, dalgalara gonul verenler, buyrun buradan sorun.
    en gubidik sayimlarinizi bile buradan paylasabilirsiniz. elimden geldigi kadar yardimci olmaya calisacagim.
    benim gibi kalın kafalılara nasıl dayanacan bakalım elliott henüz okumasını dahi bilmeyen bu kalası nasıl öğretecen bakalım

Esas

hayırlı olsun, başarılar dilerim.

Esas

iyi dileklerini paylasan butun dostlara cok tesekkurler.

esasen burada konu anlatmayi dusunmuyorum. zaten kurallar belli, isteyen acar internetten okur, isteyen sn. tuncer sengozun kitaplarini okur, zaten baska yerlerde mukemmel anlatilan seyleri buraya copy paste etmemin bir anlami yok.

burda daha cok aha ben boyle birsey saydim diyen ve fikir isteyen arkadaslara yardimci olmak istiyorum. sayim yapistiracak arkadaslarin da (sn. vizyon gibi ne yaptigini son derece iyi bilen arkadaslar disinda) ew goruslerim'e degil buraya yapistirmalarini rica ediyorum. burdan her turlu yardima hazirim. obur taraf daha net kalsin, sayimlar arada kaybolmasin istiyorum.

yeni saymaya baslayacak arkadaslara bir numarali tavsiyem 'buyuk resme' kafayi cok takmamalaridir. daha cok mikro sayimlara yonelmeleridir. mesela 5 dalga bir ucgen gorduler mi duruma gore 4 ya da B'yi yapistirmalaridir. hayvani gap'ten sonra kopup giden piyasa gorduklerinde 3.3'u yapistirmalaridir. spotta 1 dakikalik dalgalari canli saymak da baslangic icin iyi bir yol bence. ben vaktim oldukca spotta 1 dakikaliga bakiyorum mesela. iste boyle...

Esas

Alıntı Originally Posted by skinnypuppy Yazıyı Oku
    baslangic icin en sahane kaynak mesela:

http://www.elliottwave.net/educational/basictenets.htm
    takipteyim

peşini bırakmam haberin ola

türkçe paylaşım da yaparsan sevinirim

hayırlı olsun diyorum

Esas

duzeltmeler biraz kisa kalmis ama oldukca guzel bir itki

Esas

hayırlı olsun hocam.

Esas

banada A/1.iv yapiyor gibi geldi açıkçası bu son yukari düzeltme.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •