Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
Arama sonucu : 17 madde; 9 - 16 arası.

Konu: ***kia kullanan varmi***

Esas

yanlış yazdım galiba sephia mıydı.. bestamıydı neydi kapalı kasa hafif ticari araçtı işte..

Duhul
    Jul 2005
    Gönderi
    12,182
    Blog Yazıları
    8

Esas

Eğer araba dizel ise ön-ısıtma vardır ve anahtar çevrilince önce ön ısıtma devreye girer. Bu süre tamamlanmadan motor çalıştırılmamalıdır.

Duhul
    Nov 2005
    İkamet
    Köyceğiz/Muğla
    Gönderi
    1,672

Esas

2004 model reno meganı verip 2007 kia rio sedan ADVANCE full olanı satın aldım, 2,5 yıldır kullanıyorum bir problemim yok çok şükür..
    Anahtarı takıp çevirdikten sonra 5sn kadar bekliyorum kadranda yanan bir sürü ışık sönsün diye..

http://www.kia.com.tr/index.php?p=mo.../donanimDiesel

Esas

Sn. Bozok,
    Siena kullanıyorum anahtarı immobilizer. ilk aldığımda yetkili servisine sizin bahsettiğiniz konuyu sormuştum. ışık sönmeden çalıştırabileceğimi söylemişlerdi,daha sonra bir başka yetkili servisi de teyit etmişti.5 yıldır ışık sönmeden çalıştırıyorum bir sorun yaşamadım.

Esas

Alıntı Originally Posted by KARAMURAD Yazıyı Oku
    yanlış yazdım galiba sephia mıydı.. bestamıydı neydi kapalı kasa hafif ticari araçtı işte..
    elinizden nice araclar gecmis demek ki sn karamurat masalllah kazasiz belasiz devamini dilerim

Esas

Alıntı Originally Posted by Red Kit Yazıyı Oku
    Eğer araba dizel ise ön-ısıtma vardır ve anahtar çevrilince önce ön ısıtma devreye girer. Bu süre tamamlanmadan motor çalıştırılmamalıdır.
    sn ret kit dediginiz gibi isitma isiklari sonuyor, ama bu immo denilen meret yanmaya devam ediyor bu kafama takiliyor .30 sn suruyor sonmesi
    tesekkur ederim

7. Esas

Amin Sayın Bozok.. Cümlemize...

Esas

Alıntı Originally Posted by utkuran Yazıyı Oku
    Sn. Bozok,
    Siena kullanıyorum anahtarı immobilizer. ilk aldığımda yetkili servisine sizin bahsettiğiniz konuyu sormuştum. ışık sönmeden çalıştırabileceğimi söylemişlerdi,daha sonra bir başka yetkili servisi de teyit etmişti.5 yıldır ışık sönmeden çalıştırıyorum bir sorun yaşamadım.
    sn utkuran bende immo isigi sonmeden_ 30 saniye beklemek zoruma gidiyor o yuzden isitmalar sondukten sonra calistiriyordum; ama bazen immo isigi yanmiyor ve arac ta calismiyor o immo isigini beklemedigim icin mi oldu bu sorun diye merak ediyorum
    onumuz yaz mevsimi maumunuz tatile gelecegim yol uzun bir proglem cikarmasin basima diye onlemini almaya calisiyorum
    sagolasiniz tum arkadaslar

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •