Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
Arama sonucu : 17 madde; 9 - 16 arası.

Konu: SEAGATE 250GB hard disk yardım?

Esas

seagate diskin içinde user manuals dosyasının içinde türkçe kullanma kılavuzu var aslında ilk bunu açıp okusaydım bunlar başıma gelmezdi. ceedonun kurulumuyla ilgili ayrıntılı bilgide var başında şöyle yazıyo:
    Ceedo'yu Kullanma
    Ceedo programlarınızı, belgelerinizi, e-postanızı ve tarayıcınızı FreeAgent™ taşınabilir sürücünüzde yanınızda taşımanıza ve bunları istediğiniz bilgisayarda çalıştırmanıza olanak tanıyan taşınabilir bir çalışma ortamı sağlar.
    Ceedo yazılımı FreeAgent sürücünüze önceden yüklenmiştir.
    Sorun diskten ceedoyu silmem.

Esas

Bu işi çözse çözse Erasure arkadaşım çözer.

Esas

Alıntı Originally Posted by dalgıçkerem Yazıyı Oku
    Bu işi çözse çözse Erasure arkadaşım çözer.

http://www.seagate.com/staticfiles/s...reeAgentCN.exe

yukarıdaki linkte freeagent var, indirip kurarak, kaldığın yerden devam edebilirsin...

Esas

Alıntı Originally Posted by Erasure Yazıyı Oku

http://www.seagate.com/staticfiles/s...reeAgentCN.exe

yukarıdaki linkte freeagent var, indirip kurarak, kaldığın yerden devam edebilirsin...

hocam çok teşekkürler, affına sığınarak bişey daha soracaktım sana: Şimdi bu seagate diske takriben 40 gb kadar veri yedekledim ve çoğuda başka yerde yok dünde bılgısayara format attığımdan. free agent tools zaten yükledim sadece ceedo programı yok. bu verdiğin freeagent indirip kurulum yapsam bi sorun çıkarmı? birde indirirsem programı diskin içinemi atıp çalıştırayım? biraz karışık oldu ama

Esas

hocam çok teşekkürler, affına sığınarak bişey daha soracaktım sana: Şimdi bu seagate diske takriben 40 gb kadar veri yedekledim ve çoğuda başka yerde yok dünde bılgısayara format attığımdan. free agent tools zaten yükledim sadece ceedo programı yok. bu verdiğin freeagent indirip kurulum yapsam bi sorun çıkarmı? birde indirirsem programı diskin içinemi atıp çalıştırayım? biraz karışık oldu ama

malesef 2 yazılımı da kullanmadım, ne söylesem doğru olmaz, ancak
    Ceedo Personal'a biraz baktım ve bir senkronize programı olduğunu gördüm.
    Bu konuda başarılı bir program olarak tanımlanmış, ancak kullanım ve
    diğer detaylarının karışık olmadığı söyleniyor. USB aracılığıyla disk kullananlar
    için çok iyi bir araç olduğu ifade ediliyor.

Esas

burada ne yazıyor acaba? yanlışlıkla ceedo silinirse tekrar yüklenir gibi bişeyler varmı?

Esas

burada ne yazıyor acaba? yanlışlıkla ceedo silinirse tekrar yüklenir gibi bişeyler varmı?

programı tanıtıyor ve ceedo'nun bulunanaması halinde freeagent
    rehberlerine bakılması isteniyor, full ceedo enterprise'ın adresini
    özel mesajına gönderiyorum, gerisi sana kalıyor...

Esas

Erasure arkadaşım çok teşekkür ederim, ceedoyu kurdum harddiske. Bu ceedo ne işe yarıyo kısaca yazayım: şimdi taşınabilir harddiske ceedo programını kurunca harddiski ceedo üzerinden açıyorsunuz ve ceedoyu açtığınız zaman her türlü belge, foto , video veyahut ie, firefox pencerelerinin etrafında kırmızı bi şerit halinde koruma kalkanına alıyor. ve ceedoya bütün kullandığınız programları yükleyebiliyorsunuz ve ceedoyu kapatıp çıktığınız zaman sizin harddiskinizdeki belgeler yabancı bılgısayara gıtmemiş oluyor. Haa benim için için bu gizlilik önemlimi? pek önemli değil öyle gizli bi belgem felan yok ama benım için önemli olan mesela firefoxum olduğu gibi eklenti ve adresleriyle ceedo sayesinde harddiskte yani başka bı bilgisayara oturupta harddiskimi taktığım zaman direk ceedoyu açıyorum karşımda kendi bilgisayarım oluyor bu süper bişey. harddisk bağlıyken bilgisayar ceedo ekranda ufak bi pencere olarak gözüküyor ekranın istediğiniz tarafına yapıştırabılıyorsunuz. Aslında işi gereği değişik bilgisayarlar kullanan kişiler için süper bi program.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •