Sayfa 22/42 İlkİlk ... 12202122232432 ... SonSon
Arama sonucu : 334 madde; 169 - 176 arası.

Konu: BOLUC - Bolu Çimento Sanayii A.Ş.

Esas

Normal sartlarda borsadakı tum hısselerden daha ıyı teknık degerlere sahıp olunabılecek bır kar getıtırecek! Getırmelı !.

Esas

Uzun vadeci olmanın avantajı işte... hala daha alım yapamıyorum maliyetim yükseliyor.. daha zamanım var elbet döneceksin

3. Esas

Alıntı Originally Posted by creed Yazıyı Oku
    Uzun vadeci olmanın avantajı işte... hala daha alım yapamıyorum maliyetim yükseliyor.. daha zamanım var elbet döneceksin
    maliyetiniz kaç hocam

Esas

Alıntı Originally Posted by Engineerrr Yazıyı Oku
    maliyetiniz kaç hocam
    Slm dostum, maliyet 4,50 lerde.. brexit döneminde malum 5.18 vuruşunda biraz daha almıştım ama ikinci alım için bukez fırsar vermedi.

5. Esas

Slm dostum, maliyet 4,50 lerde.. brexit döneminde malum 5.18 vuruşunda biraz daha almıştım ama ikinci alım için bukez fırsar vermedi.
    Çok güzel hocam inşallah boluc üzmez bizi Uzun vadeli yolumuzda 1.5 yılı devirdim bende inşallah güzel olur

Esas

Alıntı Originally Posted by Engineerrr Yazıyı Oku
    Çok güzel hocam inşallah boluc üzmez bizi Uzun vadeli yolumuzda 1.5 yılı devirdim bende inşallah güzel olur
    Disiplinli ve kararlı duruşunuz sayesinde en kısa sürede umduğunuz başarıyı elde etmenizi temenni ederim.

7. Esas

Disiplinli ve kararlı duruşunuz sayesinde en kısa sürede umduğunuz başarıyı elde etmenizi temenni ederim.
    Teşekkürler hocam hepimize inşallah.

Duhul
    Jun 2012
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    188

Esas

İş Yatırım BOLUC 2Ç 2016 Kar Tahmini

http://rapor.isyatirim.com.tr/2_20160726094234130_1.pdf

Sayfa 22/42 İlkİlk ... 12202122232432 ... SonSon

Gönderi Kuralları