Sayfa 221/271 İlkİlk ... 121171211219220221222223231 ... SonSon
Arama sonucu : 2168 madde; 1,761 - 1,768 arası.

Konu: ARAT-Arat Tekstil

Duhul
    Nov 2006
    İkamet
    TürkiyE
    Gönderi
    344

Esas

Alıntı Originally Posted by Grandmaster Yazıyı Oku
    yazık ya ..borsaya kote bi şirket bu kadar şaklaban olabilir mi?

****ARAT*** ARAT TEKSTIL SANAYI VE TICARET A.S.`NDEN GELEN YAZI:
    07.06.2007 TARIHLI BORSA YONETIM KURULU TOPLANTISINDA IMKB `DE ISLEM SIRALARI
    KAPATILAN SIRKET HISSE SENETLERININ ALIS SATISINA ILISKIN ESASLAR
    DUZENLEMESININ 1. VE 2. MADDELERI UYARINCA BAGIMSIZ DENETIM FIRMASI TARAFINDAN
    DENETLENIP ONAYLANMIS KABF ISTENMESINE VE KABF`NIN 1 AY ICERISINDE BORSANIZA
    GONDERILMESI KARARI ALINMIS VE SIRKETIMIZE BILDIRMISTIR. ANCAK GONDERMEMIZI
    ISTEMIS OLDUGUNUZ KAMUYU AYDINLATMA BILGI FORMU ASIRI SIK YASANAN ELEKTRIK
    KESINTISI NEDENIYLE SIRKETIMZIN SERVER SISTEMI VE LOGO MUHASEBE PROGRAMININ
    ZARAR GORMESI VE TUM CABALARA RAGMEN HENUZ CALISTIRILAMAMASI NEDENIYLE
    TAMAMLANAMAMISTIR. SISTEMIN CALISTIRILMASI ILE ILGILI YEDEK PARCA TEMINI VE
    DIGER TUM CALISMALAR DEVAM ETMEKTEDIR. ANCAK GONDERME TARIHI OLAN BU GUNE
    YETISTIRILEMEMISTIR. KONU ILE ILGILI BIZE DESTEK VEREN BILGISAYAR SIRKETI
    PARCAYI BULMAKTA SIKINTI YASANDIGINI BU NEDENLE SISTEMIN YENIDEN
    CALISTIRILMASININ EN AZ 10 GUN ALABILECEGINI SOYLEMEKTEDIR. DURUMUN DIKKATE
    ALINARAK TARAFIMIZA EK SURE VERILMESINI RICA EDERIZ. ****ARAT***
    sadece bunu yapabilirim bu yazıya

2. Esas

Sadece SOYGUN....
    Yazık....
    Sular akmıyordu ev ödevimi yapamadım.

3. Esas

Şaklaban az bu şirket için...

Küçük yatırımcıyı guzel haberlerle soydular soğana çevirdiler.

Duhul
    Nov 2006
    İkamet
    TürkiyE
    Gönderi
    344

Lightbulb "kişisel görüş"

tekstiil gerektiği yeri yakın zamanda bulacak gibi gözüküyor memsa bunun bir örneği konumunda olucak gibi gözüküyor.Ama tabi şirket var şirket var onun için 27temmuzdan önce bu kağıtla ilgili yorum yapmak yanlış
    Devrikiki nin söylediği şeyler kanıtlanmadığı sürece gereksiz laf kalabalığı gibi gözüküyor.Yazı geçmişine baktım şimdi kötülediği ve geçmişinden bugüne kadar şirketin durumuyla ilgili (yermek) denebilecek bir uslupla konuşmasına karşın zamamında kendiside kağıdı varmış gibi düşünüyorum geçmiş yazılarını şöyle bir inceleyince.Ben şirketleri kötülemeyi şu durumdan dolayı yersiz görüyorum tekstil şirketlerinin bu kur politikasıyla daha doğrusu ihracat yapan şirketlerin bu kurla kazanmaları çok olağan dışı olurdu heralde.Dolar a bakın 1.280ytl de kaç yıl önceki seviyelerinin altında bu durumda ne mal satsa zarar edecek duruma geçiyor şirketler ya sektor değiştirip kurtulmaya çalışıyorlar ya da bu bataktan çıkacakları güne kadar şirketin durumunu muhafaza etmeye çalışarak ayakta tutmaya çalışıyorlar.Sonuçta her ne olursa olsun;ben devletin ve yabancı sermayenin bu alana akıtılması gerektiğini düşünüyorum yoksa daha çok kepenk kapatacak şirket var diye düşünüyorum.
    Gün gelir devran döner kötü yorumlar ne yazana fayda getirir nede yatırım yapmış ne olacağı muamma olan bir kağıda yatırım yapmış ky için iyi sonuç verir onun için kötü yorum şuan yersiz diye düşünüyorum.Zaten bu şirketin varlığından söz etmek için öncelikle tahtasının açılması gerekir yoksa boş yere laf kalabalığı olur yazılanlar ky ye sabırlar dilerim
    -ya hiç bulaşmayacaksın borcu olan şirketlere ya da üzülmüyeceksin her ne durumla karşıya kalırsan- işin özü budur.

5. Esas

Sayın Behavior,
    Ben 2002 den beri bu kağıtla ilgiliydim.
    Çok yüklü mal taşıdım.
    ve açıkca soyluyorum daha öncede soyledım. bu kağıttan battım. Ben battığım gibi ben bu kağıda girdim diye giren çevremdeki arkadaslarımda battı.
    Bu kağıtla ilgili her detayı her analizi yıllarca yaptım.
    En son 0.40 larda bu kağıdı terkettim. Gözaltı pazarına alındıgındaki 0.40 lı rakamlarda değil.
    Özellikle bu sitede yeni yazan arkadaşlar buradaki son yorumlarımıza bakarak Arat tekstili tahlil etmeye çalışıyorlar 2 yıl öncesinde hasan aratın vermiş olduğu beyanatlara hala inanarak mutlu olmaya bazı şeylere inanmaya zorluyorlar kendilerini.

BOŞ BOŞ BOŞ...
    HEPSİ BOŞ...

Bir masa bir sandalye şirketi şuan arat.
    Fabrika yok ortalıkta. Kalmadı.
    Merterde bir ofis bir telefon numarası ve aylardır web sitesi yapım aşamasında olan bir şirket.
    Ve her güzel haberde binlerce yeni yatırımcıya mal kitleyen bir zihniyet.
    Bu şirketin ne olduğu ve ne olacağını öğrenmek için eski yıllara dönüceksiniz ve yazılarımı okuyup bugunlere geleceksınız.

İMKB ye gönderdikleri haberleri inceleyin ve her haberden sonra neler oldu bir bakın.

ŞUNU İYİ BİLİNKİ;

ŞİRKETİNİ KORUYACAK KURTARACAK PATRON ÖNCE HİSSESİNİ ELDE TUTAR.

GELENE GİDENE MALINI SATMAZ.

BU KAĞITTA MALDA OLAN ARKADAŞLARA ALLAHTAN SABIR DİLİYORUM.

(Bu kağıda gözaltı pazarında ucacak kacacak diye bulaşanlar hiçbir şekilde üzülmesinler çünkü batmayı göz ala ala girmişlerdir. Benim üzüntüm gözaltı pazarına girmeden uçacak kacacak diye kandırlıp bu kagıda girenler için.)

Esas

Ne oldu ya, parçayı bulamadılar herhalde, bu bilgisayarı uzaydanmı getirdiler acaba parçası yok. Gözaltı şahlandı bizimkinin tahtası kapalı,

Duhul
    Oct 2004
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    42

Exclamation

Alıntı Originally Posted by BEHAVIOUR Yazıyı Oku
    tekstiil gerektiği yeri yakın zamanda bulacak gibi gözüküyor memsa bunun bir örneği konumunda olucak gibi gözüküyor.Ama tabi şirket var şirket var onun için 27temmuzdan önce bu kağıtla ilgili yorum yapmak yanlış
    Devrikiki nin söylediği şeyler kanıtlanmadığı sürece gereksiz laf kalabalığı gibi gözüküyor.Yazı geçmişine baktım şimdi kötülediği ve geçmişinden bugüne kadar şirketin durumuyla ilgili (yermek) denebilecek bir uslupla konuşmasına karşın zamamında kendiside kağıdı varmış gibi düşünüyorum geçmiş yazılarını şöyle bir inceleyince.Ben şirketleri kötülemeyi şu durumdan dolayı yersiz görüyorum tekstil şirketlerinin bu kur politikasıyla daha doğrusu ihracat yapan şirketlerin bu kurla kazanmaları çok olağan dışı olurdu heralde.Dolar a bakın 1.280ytl de kaç yıl önceki seviyelerinin altında bu durumda ne mal satsa zarar edecek duruma geçiyor şirketler ya sektor değiştirip kurtulmaya çalışıyorlar ya da bu bataktan çıkacakları güne kadar şirketin durumunu muhafaza etmeye çalışarak ayakta tutmaya çalışıyorlar.Sonuçta her ne olursa olsun;ben devletin ve yabancı sermayenin bu alana akıtılması gerektiğini düşünüyorum yoksa daha çok kepenk kapatacak şirket var diye düşünüyorum.
    Gün gelir devran döner kötü yorumlar ne yazana fayda getirir nede yatırım yapmış ne olacağı muamma olan bir kağıda yatırım yapmış ky için iyi sonuç verir onun için kötü yorum şuan yersiz diye düşünüyorum.Zaten bu şirketin varlığından söz etmek için öncelikle tahtasının açılması gerekir yoksa boş yere laf kalabalığı olur yazılanlar ky ye sabırlar dilerim
    -ya hiç bulaşmayacaksın borcu olan şirketlere ya da üzülmüyeceksin her ne durumla karşıya kalırsan- işin özü budur.

İlk işaret fişeği Akkök grubunun tekstildeki yapılanma hareketiyle başladı bunu sırasıyla Berdan,Bisaş,Metemteks,Mensa ve Okan Tekstil izledi eğer bu hareketlenme kuvvetli hacimlerle desteklenirse eski günleri tekrar yad etmiş oluruz ancak, bu taşın altında da spekülatörler çıkarsa işte o zaman yandığımız gün olur

Esas

***ARAT*** Arat Tekstil Sanayi ve Ticaret A.S.'nin 18.07.2007 tarihli yazisi asagiya cikarilmistir. "26.06.2007 tarihinde yapmis oldugumuz ozel durum aciklamasi ile 2006 yili Olagan Genel Kurul Toplantisinin 26.07.2007 tarihinde Keresteciler Sitesi, Ladin Sok., No:22, Merter, Istanbul adresinde saat 14:00'de yapilacagi bildirilmisti. Genel Kurul'a ait Turkiye Ticaret Sicilinde Yapilmasi gereken ilanin postada gecikmesi nedeniyle yasal ilan suresinin gecmesi dolayisiyla tarafimiza iade edilmesi nedeniyle TTSG ilani yapilamadigindan 2006 Yili Olagan Genel Kurul Toplantisinin ayni adres ve saatte 17.08.2007 tarihinde yapilmasina karar verilmistir." ***ARAT*** (18/07/2007 - 14:41:04)

Söyleyecek söz bulamıyorum.

Sayfa 221/271 İlkİlk ... 121171211219220221222223231 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •