Sayfa 228/378 İlkİlk ... 128178218226227228229230238278328 ... SonSon
Arama sonucu : 3017 madde; 1,817 - 1,824 arası.

Konu: BURVA - Burçelik Vana Sanayi ve Ticaret AŞ

Esas

Alıntı Originally Posted by erciey Yazıyı Oku
    tahiminim yarın açılışda yine öncekiler gibi 3.dip gösterip yukarı + yaparak seanslık yüksek marj yaratacak...
    tam kumar masası....
    ytd....
    katılıyorum eksiyle başlayıp artıya dönecek bugün düşüsün sonu diyebileceğiz diye umut ediyorum...

2. Esas

ilk etapta istikrarlı hareket. bu iyi. ikincisi seansı nasıl kapatacak? derinlik olanlar arada verirse seviniriz.

istikrarı geçti durgunlaştı hayret 5.60 bir kademe tabanın üstünde dondu kaldı. erken olduğunu sanmıyorum ve bence rahatlama zamanı sıra sabredenlere geliyor gibi.

3. Esas

Alıntı Originally Posted by ezelbayraktar Yazıyı Oku
    ilk etapta istikrarlı hareket. bu iyi. ikincisi seansı nasıl kapatacak? derinlik olanlar arada verirse seviniriz.

istikrarlı derken 6.18 i görürmü sence çok pişmanım aldığıma

4. Esas

Alıntı Originally Posted by erhanaltunbas Yazıyı Oku
    istikrarlı derken 6.18 i görürmü sence çok pişmanım aldığıma
    dün yazdım bir sürü admin silmiş temilik yapmış. bu seans artıda veya artıya yakın kapatırsa yolu açılabilir demiştim.

5. Esas

arkadaşlar itibarımı yükseltebilirsiniz puanlarınız kabul olunur.

6. Esas

çok küçük bir artı ile kapadım. bir dahada bulaşacağımı zannetmiyorum. ana parayı kurtarmak fazlası ile yetti. herkese bol kazançlar. yolunuz aydınlık olsun...

7. Esas

evet acaba olurmu diye tv karşımda ve en çok düşenleri açık teletextte 6.10 dan birden 5.70 lere sarkıttı işte tam tersini yaptı yine beklenenlerin ama sadece son bir panikletip sattırma amaçlı olduğunu düşünüyorum ve yine bunu yazarken şu an 5.96 ya yükseldi. işte bunları yakalamak gerekiyor. müthiş anlık pirimler elde edilebilir. ama tabi son derece zor. hatta tam tersi oluyor bunu yapcam derken. çünkü önceden hazırlıklı olmak gerekiyor.

mesela demin ilk 6.00 lı fiyata gelirken 6. dan satış verdim amacım 5.80 e gelir ordan alayım diye. ne oldu 6.40 kadar gitti ve o aradaki %5 i kaçırdım hatta panikleyip geri gelmeyecek diye kendim oyuna geldim ve 6.30 dan daldım bu seferde işte geri geldi spekle aşık atmak onu aldatmak kolay değil.

.. ve işte aynı büyük dalgalanmayı 2 kez daha yaptı bizde ööylee bakıyoruz bunlar anlık şeyler dua ediyorum da önceki kapanışında veya onun üstünde kapatsın bu seans. yani: 6.18
    Son düzenleme : ezelbayraktar; 27-12-2011 saat: 12:17.

8. Esas

5,90 A yerleşti gibi geri dönüyor demek için çoook erken

Sayfa 228/378 İlkİlk ... 128178218226227228229230238278328 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •