Sayfa 235/285 İlkİlk ... 135185225233234235236237245 ... SonSon
Arama sonucu : 2273 madde; 1,873 - 1,880 arası.

Konu: ALARK - Alarko Holding A.Ş.

Esas

Çukurova Elek. 'in en büyük yabancı yatırımcısı Templeton Fonu'nu mağdur etmişlermidir ?

Esas

küçükyatırımcı abi... ....

Bizim CİDDİ DERNEK KÜLTÜRÜMÜZ YOK....

Bireysel köşedönme hırslarımız var... tabii "kul hakkı" kavramımız da taban yapmış durumda....

Duhul
    Jan 2011
    İkamet
    Emek, Ankara
    Gönderi
    12,259

Esas

fitch i bunlar bilmezse kimse bilmez.

bunlar fitch in babası olur

4. Esas

Mango gıda medyada reklamlar süslemeler hükümet yetkileri ile açılışlar formlarda övgüler ve battı.Neymiş Rusya ya mal göndermiş 50 milyon dolar ve alamamış.Mal gönderdiği firmanın minik ofisinde sadece bir masa ve bir sandalye var.sahipleri at hırsızı gibi karnim aç desen bir kg patates vermez.Elindeki hisselerin hepsini satmışlar
    Resmen nitelikli dolandırıcılık ama bir şey yapmıyorlar olan yatırımcıya oldu.bu arada yakınlar üzerinden inşaat yaptıklarını herkes biliyor
    Bu ülkede kanunlar hırsızlardan ve dolandırıcılarına yana.ytd

5. Esas

Kanun cezalandırmaz...
    Kanunlar uygulanırsa cezalandırma olur..

6. Esas

Kanunlar da açık olursa ise başlarken niyeti bozuk olan kişi veya kişiler bu açıklığı kullanabiliyor.Asıl olan ahlak ,toplum olarak ileriye gideceğimize geri gidiyoruz.

7. Esas

Alıntı Originally Posted by vassago Yazıyı Oku
    Bugün akşam nihai sonuç belli olacakmış.

Neyse biz enerjimize bakalım.2018 girmeden devreye girsin KaraBigamız.
    arkadaşlar ben sizin kadar forumu takip etmiyorum aylarca girmediğim oluyor. Çünkü bende alarkoda uzuncuyum. Yalnız ben alarkoyu alıp satıyorum da. Neredeyse her ay bir ya da bir kaç kez alıp satmışlığım vardır. Ama sonunda yine ve sadece Alarko alıyorum. ve alarkoyla yoluma devam ediyorum.

Bir şey hatta 2 şey soracam.
    birincisi ben alarkoyu ilk aldığımda (2014 dü sanırım) karabiga için 2017 ilk çeyreğinde yüzde 25 olarak üretime başlıyacağı 2017 içinde diğer 2 türbünüde üretime gireceği, 2018 in ilk çeyreğinde ise tam kapasite üretim yapıyor olacağı yazılıyordu. Şimdi bu değişti mi? Üretim ne aşamada? Ne zaman burası elektrik üretmeye başlayacak? Ne zaman 100 de 100 bitmiş olacak?

İkinci sorum ise 2016 bilançosunun ne zaman açıklanacağı? Ve bu bilanço hakkındaki tahminleriniz.

Esas

Alıntı Originally Posted by AlbaStar Yazıyı Oku
    .

2017 son çeyreğinde ilk üretim. Bilanco ise 8 mart diye hatırlıyorum.

Sayfa 235/285 İlkİlk ... 135185225233234235236237245 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •