Sayfa 24/574 İlkİlk ... 1422232425263474124524 ... SonSon
Arama sonucu : 4590 madde; 185 - 192 arası.

Konu: PTOFS - OMV Petrol Ofisi A.Ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by kaynarca Yazıyı Oku
    iyi aksamlar,

Bugun cok sayida ky kagittan cikti sanirim, kazanan tum arkadaslara iyi gunlerde harcamalarini dilerim, bu kagit ozellikle son aylarda hem ky yi duzeltme hareketinden korudu hemde son derece iyi kar birakti...

Simdi yeni bir surece girdik, ky nin cogu satti ve bu noktadan almak cok riskli, bu boslugu degerlendirip bir anda 10 uzeri atabilirler, yada burada soluklanabilir, yarin gorecegiz...

Sn. Ceng yorumlarinizi her daim bekliyoruz, bedelli konusunda hakli olabilirsiniz ama saniyorum bu sene icinde zor degil mi

Saygilar...
    tam tersini düşünüyorum, 960 dan giren birçok ky oldu maalesef. yarın için beklentim sizinki ile zıt. ky nin bol olduğu yerde...
    bu arada hissenin yatırımcısı değilim ve yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. sadece takip etmeye çalışıyorum

unutmadan... umarım siz haklı çıkarsınız...
    Son düzenleme : aaaycan; 21-03-2011 saat: 22:09. Sebep: unutmuşum

2. Esas

Alıntı Originally Posted by fatihdeveci Yazıyı Oku
    ptofs u ıı tanımak lazım işlem hacmı 2 gunu hareketlı gecırdıyse yuzde 100 yapmadan bnırakmaz hafta sonu olmasaydı tavan kıtlerdı bana göre. pazartesı bı cırpıda 9 olursa kımsesasırmasın bol kazanclar daha yol var yatırım tavsıyesı degıldır
    sıkıntı yok cuma gunu ısaretı verdı demıstım . bu kagıt çok hareketlı gunler gecırecek.netas da 100 lere cıkmadan 14 den 7 dusmustu sonra yukselıs hareketı 1 senedır devam edıyor buda yukselıs hareketınden evvel ufak bı gerıleme yaptı. bu kagıt yukarı hareketı baslattıysa dedıgım gıbı yu karıdakı fıatına gelmeden durmaz. anı hareketler görebılırız.mesela vkfrs gıbı bana kalırsa 12 lere kadar dumak yok yola devam sonra 10 lara cekıp bekletebılırler. grup lar devamlı elden ele aml cevırıyolar gını bı hava var. bu arada hakan sukur mılletvekılı adayı omuş. kendısı ıı bır spekılatördur.

Esas

hisse deki artış hem hacim hemde PVT, momentum da destekliyor. Tabi ki bu kadar hızlı yükselen bir hissenin heran düzeltme hareketine gedebibieceğide unutulmamalı....
    Attached Images Attached Images

4. Esas

tahtadaki alış kademeleri dolu olmadıkça sıkıntı gözükmüyor gibi ytd.....

Esas

4üye 13ziyaretçi güzel bir rakam.

6. Esas

Hissede yukarı güç bitti. Öğleden sonra sert satış olma ihtimali var. Hissede teknik göstergeler ciddi şekilde bozuldu.

Esas

İlk seans sert satış için daha uygundu, isteseler direk aşağıdan verebilirlerdi, ama yapmadılar
    9,4x lerde sabitlediler, çıkmak isteyenlere şans verdiler gibi, şu anda kağıdı alacak cesur ky yoktur, satanda çoktan satmıştır, özellikle ilk seans içinde...

Saygılar...

Esas

yeni yukarı 10 üzeri için olacaktır..ytd.

Sayfa 24/574 İlkİlk ... 1422232425263474124524 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •