Sayfa 247/748 İlkİlk ... 147197237245246247248249257297347747 ... SonSon
Arama sonucu : 5982 madde; 1,969 - 1,976 arası.

Konu: DOHOL Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by gskr Yazıyı Oku
    Total Demirören grubuna satıldı..Bu hikaye de sona erdi..
    başkası alsa şaşardım zaten

Esas

[QUOTE=luikang;12286348]
     Alıntı Originally Posted by bayraklı Yazıyı Oku

burası abd yada bir avrupa ülkesi degil burası türkiye....burası darbelerin ülkesi hala...o dediginiz olmaz burada...basın yabancı ülkelerdeki gibi siyaset yapamaz...yaparsa bunlar yasanır.....hisse alması niye mumkun olmasın kardeşim gubrf ozak lokman vs geri alımı bosunamı yapıyorlar..hiç degilse destek atıyoruz biz burdayız diyorlar....ayrıca 2 kasımda nolacak büyük ihtimal aynı sonuc cıkıp bu sefer koalisyon olmak zorında....gecen seferde gorduk 8 haziran gunu 1 tavan yapıp ertesi gun onceki yerine geri dondu butun hisseleri...ne yani biz zararlarımız cıkması icin bu hissenin yükselmesi icin akp nin baraj altında kalmasınımı beklyecegiz.....zaten yıllardır bekliyoruz bi 10 yıl dahamı bekliyecegiz.....uzatmayacagım daha fazla tok acın halinden yada kuru yasın halinden anlamaz..
    ama ileri demokrasimizle her daim övünüyoruz değil mi

Esas

Alıntı Originally Posted by gskr Yazıyı Oku
    Total Demirören grubuna satıldı..Bu hikaye de sona erdi..
    Hayırlısı olsun.

18 Eylülde tüm istasyonların kontrat yenileme süreci var.
    İsmail Aytemiz bayiler arasında çok sevilen sayılan bir isim.
    Zarar halinde bir Total devralınacağına bu koldan agresif bir şekilde de saldırılabilir.

Yakın gelecekte TPAO Türkiye Petrolleri'ni özelleştirecek, artık akaryakıt dağıtımındaki sıradaki beklenti o olur herhalde...

4. Esas

o degilde 0,48 den kac lot islem oldu acaba, pastada gorebilen var mi? neden soruyorum, cunku benim yazdigim 5000 lot geldi. Boyle kriz zamanlarinda korkmadan yaptigim maliyet dusurme alimlarinda birkac kez boyle en dipten alim sansi yakaladim, ondan sonra da hisse bir daha hic geriye gelmeden yukseldi. Insallah bu sansim burada da devam etsin. Benim alis ugurlu gelsin, bozmayin moralleri. once saglik. para her zaman kazanilir.

Esas

Alıntı Originally Posted by italikkraker Yazıyı Oku
    o degilde 0,48 den kac lot islem oldu acaba, pastada gorebilen var mi? neden soruyorum, cunku benim yazdigim 5000 lot geldi. Boyle kriz zamanlarinda korkmadan yaptigim maliyet dusurme alimlarinda birkac kez boyle en dipten alim sansi yakaladim, ondan sonra da hisse bir daha hic geriye gelmeden yukseldi. Insallah bu sansim burada da devam etsin. Benim alis ugurlu gelsin, bozmayin moralleri. once saglik. para her zaman kazanilir.
    hayrını görün

Duhul
    Nov 2009
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,405

Esas

[QUOTE=ARGOS;12286272]Oray Egin â€Twitter'de yazıyor;

"Hükümet-Cemaat evliliğinde suç ortağıydı Bugün, Kanaltürk vs. Bugün biri melek diğeri değil demiyorum. Ama özgür basın çığlığı da atamam.

Bugün'ün geçmiş kiri, tetikçilerinin yazdığı iğrenç yazılar, insanları hedef gösteren yayınları unutuldu mu? İğrenç bir propaganda bülteni.

İşin içine Aydın Doğan'ı vs. katarak kendilerini de o kategoride değerlendirtmek istiyor Cemaat. İpek-Koza ne zaman gazeteci oldu ya?

Hükümetin Cemaat ve medyasına operasyon yapacağı belliydi. Fuat Avni, Cemaat troll'leri bunu sanki muhalif medyaya gibi genelleme çabasında.

Ben böyle olduğunu bir kaç gün önce yazmıştım ya.. Aynen yani. Yanlarına adam arıyorlar.. Grup suçludur demiyorum.. Sadece Öküz öldü Ortaklık bozuldu.. Rte' de Ad.yi seviyor demiyorum.. Olaylar abartı,panik ve hisseyi işlerine geldiği gibi sağma olayıdır. Sakin olmakta fayda var.. Trade yapabilene tebrikler 0.48 den Alıp 0.50 üzeri satmak mümkündür hissede..

Esas

Alıntı Originally Posted by italikkraker Yazıyı Oku
    1438141 lot işlem olmuş ,48'den

8. Esas

http://www.businessht.com.tr/guncel/...rkiyeden-cikti total işi de yalan oldu vay anasına yanayım

Sayfa 247/748 İlkİlk ... 147197237245246247248249257297347747 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •