Sayfa 249/749 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299349 ... SonSon
Arama sonucu : 5990 madde; 1,985 - 1,992 arası.

Konu: NTTUR - Net Turizm Ticaret Ve Sanayi A.Ş.

Esas su23

Bir bilgi yoksa al ya da sat için bir gerekçe de yoktur. Burada yazmamın nedeni sizin benden önce edinmiş olabileceğiniz bilgiler içindir. Bir arkadaş yorum istedi, yazdım. Hep yukarı yazamayız, düşer çıkar. Biz zaten al satlarla kazanamıyoruz dedik. Al satla kazanmanın zor olduğunu ve tuttuğunu söyleyen birinin her olumsuz yazdığında sattıracak falan diye suçlanmasına gerek yok.

su23 NTTUR'da ve bir gelişme olana kadar bu hisseyi tutacak. Ortaya yeni bir şey koymadan birini eleştirmek kendini sıfır görmektir. Eleştirdiğin kişi yoksa sen de yoksun demektir.

Saygılar

Esas

grafik ekliyemiyorum ama, 50 günlük ortalama(ağırlıklı) 200 günlük ortalamayı 14.nisan gibi kesmişti, 200 günlük ortalama 1,56 da, 50 günlük 1,59 da ,kağıt kesim noktasına geri döndü, umarım burayı test ediyordur. kırarsa görüntü çok iyi olmaz, ama yukarı giderse güzel bir golden cross olur.

yatırım tavsiyesi değildir...

Esas

NTTUR 1,61 de tutunamadı.
    1,52'yi görecek artık, teknik böyle.
    Haber gelirse, sabah erkenden alırlarsa falan bu durum değişir.

4. Esas

Alıntı Originally Posted by su23 Yazıyı Oku
    NTTUR 1,61 de tutunamadı.
    1,52'yi görecek artık, teknik böyle.
    Haber gelirse, sabah erkenden alırlarsa falan bu durum değişir.
    Kadir Koçak â€@_Analizci_ 1 dk.1 dakika önce
    NTTUR portfoye girdi yazmamışız
    Adet yerin bulsun evet portfoye girdi.

arkadaş el attı....

Esas

Burada herkes ağlaşırken, önünüze bir ay sonraki bir günü hedef koydum ve kimseye 1,30 da sattırmadım. Sonra 1,78 oldu. O zaman milletin günahına girme diyenler şimdi başka bir yerden saldırıyor. Her yazılan eleştirilebilinir.
    Burada birilerine ya da şirkete sövmek sizin bu işte bilgi düzeyinizi ve değer sisteminizi de ortaya koyuyor. Artık ayar verme sırası bana geldi. Önce okuyun, kendinizi geliştirin ve dünyayı kendi gözünüzle algılayın. Önünüze ne konursa ona talim ediyorsunuz.

Esas

Bu kağıtta herşey olabilir şuan yediriyorda olabilir toplayıp gidecekte, haber bekliyorda olabilir temettüde dağıtabilir birleşede bilir birleşmeyede ama olma ihtimali olan çok konu var sadece bir konuya takılmayın zaten biri bile olsa kağıt burda olmaz bilenler toplar ne haber gelirse gelsin yürür yok yeşil yanacak yok çanak uçacak bunlara gerek yok kağıt zaten gidecek bugun değilse cok uzaklarda olmayan bir gün strese gerek yok beklenti cok!!!

Ytd olamaz

7. Esas

Kehanetın tuttumu ne su 23 salı hrk baslar demiştin

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Esas

Hareket hacim olarak yeterli 1,65 üzeri kapanış yeni bir zirve için hareket başladığı anlamına gelecektir. Burada yazılanları okuyup anlayan bir kaç kişiden birisin, kehanet değil, %80 biliyoruz. Akşam yoruma eklediğim "sabah erkenden alırlarsa" kısmına dikkat ettinizse ve senaryomuzu 10 gün önceden gün gün takip ettinizse bir tesadüf olmadığını anlarız. İyi niyetle bir çapa içinde olan sonuç ne olursa olsun kazanmıştır.
    http://930e888ea91284a71b0e-62c980ca...6a13e7d416.png
    YTD

Sayfa 249/749 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299349 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •