Sayfa 26/128 İlkİlk ... 1624252627283676126 ... SonSon
Arama sonucu : 1023 madde; 201 - 208 arası.

Konu: MCTAS - MCT Danışmanlık A.Ş.

Esas MCTAS - MCT Müşavirlik Danışmanlık ve Dış Tic. A.Ş.

Bu hissenin önümüzdeki zamnlarda beklentisi ve hedef fiytı yaklaşık nedir arkdşlar

Sent from my iPad using Tapatalk HD

2. Esas

beklentiye kimse bilemez yalnız fiat ı yükselmediğine göre demekki hala burada küçük yatırımcı cok demekkki dökemediler ,biz buradayız 1990 dan beri ne kırizler ne düşüşler gördük.düşsün bakalıım nereye kadar düşecek. o düşerse bizde alırız 700 bin lotu dolaşımda olan bir hisse . nasıl olsa geri alımda onlarda alıyor maliyetleri 3 üzerinde sonalımlarla .bunlar aldıklarına 2 tl den satmak içinmi alıyorlar onlar satmadıkça bizde satmayız. alırız YTD ŞAHSİ GÖRÜŞÜM.

3. Esas

Alıntı Originally Posted by BLACKEYE Yazıyı Oku
    Bu hissenin önümüzdeki zamnlarda beklentisi ve hedef fiytı yaklaşık nedir arkdşlar

Kardeş ben hedef falan bilmem evladiyelik bekliyoruz.

10 bin tane alamazmıyız bundan

Duhul
    Jan 2013
    İkamet
    KUZEY İRLANDA
    Gönderi
    659

Esas

10.000 adet alabilir misiniz orasını bilmiyorum ama alırsanız da bu fiyatlardan alamayacağınız garanti. Ben Ocak son hafta 3.11-3.12 işlem görürken 100 lot yazdım 3,12'ye. Anında 3.12-3.13 yaptı. 100 lot da 3.13 yazdım. Kademeyi yine yukarı taşıdı. 99 lot 3.14'e yazdım. Aha, kademe yine kalktı vermedi. Bekledim, seans sonuna doğru 3.14'ü verdi. Baktım diğerleri öyle duruyor, emir düzelttim ve hepsini 3.14'ten aldım. Bir anda 3.09 oldu. O gün sanırım 3.10 kapatmıştı... Cuma günü 8.529 lot işlem olmuş. Siz 10.000 lot almaya kalkın, istediğiniz değil, tahta sahibinin istediği fiyattan alırsınız. Bu tahta sığların da sığı. Kolay gelsin...

Yuh be ne kagıtmıss bu, elimize verirler desenize

7. Esas

Kardeş fırsat verirde alırsan aldığını aşağılardan sattırıncaya kadar inletirler. Vermezlerse zaten alamazsın. Denemesi bedava. Adamlar trene binenlere gıcık oluyor. önceki yorumları oku. Endeks takmaz teknik işlemez. Forumda 1 lira kazanan var mı?
    Biz 1 senedir bekiyoruz zararı kurtarınca kaçmak için herkez can atıyor. Ha param çok lazım değil uzunca beklerim diyorsan sen bilirsin. Borsanın en inat kağıdıdır. Borsacıyım diyen nice adamlara şapkasını ters giydirmiştir.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Herkesin kazancı- zararı kendisini bağlar etki altında kalmayın.

Duhul
    Jan 2013
    İkamet
    KUZEY İRLANDA
    Gönderi
    659

Esas

Sayın BLACKEYE, aldınız mı yoksa? Hacim müthiş patladı da! Eğer siz aldıysanız sağ olun. Ben 3.05 sttım kurtuldum Bir daha töbe girmem bu tür hisselere.

Sayfa 26/128 İlkİlk ... 1624252627283676126 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •