Sayfa 262/362 İlkİlk ... 162212252260261262263264272312 ... SonSon
Arama sonucu : 2889 madde; 2,089 - 2,096 arası.

Konu: DESA-Desa Deri

1. Esas

Alıntı Originally Posted by emektar Yazıyı Oku
    verirseler 0.94 ten alıcıyım....
    Daha aşağılardan da alırsın. Acele etme....

Esas

Alıntı Originally Posted by devrikiki Yazıyı Oku
    Daha aşağılardan da alırsın. Acele etme....
    bizde bir kademe aşağı çekeriz.uyarın için teşekkürler....
    Son düzenleme : emektar; 28-01-2013 saat: 17:54.

Esas

milyon lotlarınan yüksel....12 bin lotla 3 kademe düş çok komik...

http://graph.foreks.com/grafik/webfx...jsp?hisse=desa

4. Esas

Alıntı Originally Posted by emektar Yazıyı Oku
    milyon lotlarınan yüksel....12 bin lotla 3 kademe düş çok komik...

http://graph.foreks.com/grafik/webfx...jsp?hisse=desa
    bu hisse komik hareketleri her zaman yapıyo değişik bir şey yok ben alıştım tepki bile vermiyorum 0.88 altında alıcı 0.98 üstünde satıcıyım, takas işini diğer iki hissemde yapıyorum bu aralar

0.86, 0.89, 0.91, 0.93, 0.96 ve 0.98 de satış yapmıştım daha önce
    hisseye güvenim azaldığı için alımlarımı ancak dibine yaklaşırsa yapmayı düşünüyorum

5. Esas

Hacimsiz olmasi iyi birsey.Ben tasimaya devam ediyorum.Bugun tum gun mesai yaptim.O yuzden hic bakamadim.Endeks tepe taklak olmus. Bizimki de ayak uydurmus. Buralarda tutunmasi lazim.Umarim tutunur.Endekse bagliyiz suan. Bu sert tepkiye kolay kolay hicbir kagit dayanamazdi.Bekleyelim bakalim. Babalar nasil bir oyun oynayacak...

6. Esas

Hacimsiz düşmesinin iyi bir yönü yok. Düşme düşmedir. Klasik kağıt değil desa. İndikatörlerle işi olmaz. Endeks 70000 lere gerilediğinde sen gör desayı?
    Mantık arama asla...
    35000 puan çıkan bir endekste kimseye 1 kuruş kazandırmadı.

7. Esas

Hacimsiz düşmesinin iyi bir yönü yok. Düşme düşmedir. Klasik kağıt değil desa. İndikatörlerle işi olmaz. Endeks 70000 lere gerilediğinde sen gör desayı?
    Mantık arama asla...
    Onemli olan sabredebilmek.ben bunu yapiyorum su an .4 5 kademe korkutmasin.yarin endeks cok buyuk yamuk yapmaz ise desa da yonunu tekrar yukari cevirecektir.

8. Esas

Mantık arama asla...
    birçok konuda yorumlarını doğru buluyorum devrikiki, fakat bu yorumunda sanki endeks düşerse desa mutlaka çok kötü düşer demişsin gibi olmuş, bu noktada katılmıyorum, bu hisse 1.53 e doğru yüklenirken de endekste sert düşüşler oluyodu

endekse ters korelasyon göstereceğini iddia edemem

her türlü saçmalık olabilir bu hisse de en mantıklısı hiç birşeyle korelasyon kurmaya çalışmadan hissenin kendi yalancı fiyat hareketlerine ayak uydurmaya çalışmak lazım ben ümidi kestim bu deli dana dan

Sayfa 262/362 İlkİlk ... 162212252260261262263264272312 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •