Sayfa 3/583 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 4706 madde; 17 - 24 arası.

Konu: GENYH Gen Yatırım Holding A.Ş.

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post

Esas

Alıntı Originally Posted by mahsenli Yazıyı Oku
    Rehinler
    Grup�un 31.03.2015 tarihi itibari ile borçlarına ilişkin olarak gayrimenkulleri üzerinde bulunan rehinlere ilişkin
    ayrıntı aşağıda belirtilmiştir:
    Teminat
    Cinsi Süresi Teminat Konusu İpotek Edilen Yer Malik Tutar
    Şerh FBK (*)
    Kamu Haczi / İcrai Haciz / Geri Alım
    Hakkı / İhtiyati Haciz Prefabrik Fabrika Binası GENPOWER 28000000 $
    Şerh FBK
    Kamu Haczi / İcrai Haciz / İhtiyati
    Haciz
    Betonarme Kargir Apartman
    (Bağ.Böl.No 4) GENPOWER 450000 $
    Şerh FBK
    Haciz
    (Bağ.Böl.No 2) GENPOWER 650000 $
    Şerh FBK
    Haciz
    (Bağ.Böl.No 5) GENPOWER
    825.000 TL +
    550.000 $
    Şerh FBK
    Haciz
    (Bağ.Böl.No 1) GENPOWER
    400.000 TL +
    650.000 $
    Şerh FBK
    Haciz Kargir Ev GENYATIRIM
    600.000 TL +
    750.000 $
    Şerh FBK
    Haciz
    Betonarme Apartman (Bağ.Böl.No
    55) GENPOWER
    594.780 TL +
    400.000 $
    Şerh FBK
    Haciz
    6) GENPOWER
    412.500 TL +
    200.000 $
    Şerh FBK
    Haciz Betonarme İşyeri (Bağ.Böl.No 7) GENPOWER
    1.250.000 TL +
    1.500.000 $
    Şerh FBK
    Haciz Betonarme İşyeri (Bağ.Böl.No 2) GENPOWER
    1.250.000 TL +
    1.500.000 $
    Şerh FBK
    Haciz
    Betonarme Arsa ve Bina
    (Bağ.Böl.No 6) GENPOWER
    500.000 TL +
    450.000 $
    Şerh FBK
    Haciz Kargir Dükkan GENPOWER
    750.000 TL +
    450.000 $
    (*)FBK: Fekki Bildirilinceye Kadar
    Bunların hepsi kalkti

Kap haberi yukarıda

Esas

Alıntı Originally Posted by mahsenli Yazıyı Oku
    Rehinler
    Grup�un 31.03.2015 tarihi itibari ile borçlarına ilişkin olarak gayrimenkulleri üzerinde bulunan rehinlere ilişkin
    ayrıntı aşağıda belirtilmiştir:
    Teminat
    Cinsi Süresi Teminat Konusu İpotek Edilen Yer Malik Tutar
    Şerh FBK (*)
    Kamu Haczi / İcrai Haciz / Geri Alım
    Hakkı / İhtiyati Haciz Prefabrik Fabrika Binası GENPOWER 28000000 $
    Şerh FBK
    Haciz
    (Bağ.Böl.No 4) GENPOWER 450000 $
    Şerh FBK
    Haciz
    (Bağ.Böl.No 2) GENPOWER 650000 $
    Şerh FBK
    Haciz
    (Bağ.Böl.No 5) GENPOWER
    825.000 TL +
    550.000 $
    Şerh FBK
    Haciz
    (Bağ.Böl.No 1) GENPOWER
    400.000 TL +
    650.000 $
    Şerh FBK
    Haciz Kargir Ev GENYATIRIM
    600.000 TL +
    750.000 $
    Şerh FBK
    Haciz
    55) GENPOWER
    594.780 TL +
    400.000 $
    Şerh FBK
    Haciz
    6) GENPOWER
    412.500 TL +
    200.000 $
    Şerh FBK
    Haciz Betonarme İşyeri (Bağ.Böl.No 7) GENPOWER
    1.250.000 TL +
    1.500.000 $
    Şerh FBK
    Haciz Betonarme İşyeri (Bağ.Böl.No 2) GENPOWER
    1.250.000 TL +
    1.500.000 $
    Şerh FBK
    Haciz
    Betonarme Arsa ve Bina
    (Bağ.Böl.No 6) GENPOWER
    500.000 TL +
    450.000 $
    Şerh FBK
    Haciz Kargir Dükkan GENPOWER
    750.000 TL +
    450.000 $
    (*)FBK: Fekki Bildirilinceye Kadar
    Haciz mi bunlarin hepsi

Esas

sy ares bu 700 milyon olayı hakkında bilgin varmı bu kırcı olayıyı genyh etkilermi bütün sorun burda herhalde

Esas

Alıntı Originally Posted by fb66 Yazıyı Oku
    sy ares bu 700 milyon olayı hakkında bilgin varmı bu kırcı olayıyı genyh etkilermi bütün sorun burda herhalde
    Borsa gündemin haberinde konun detaylı olarak anlatılmış o sayfaya bakın uzun ama istediğiniz cvp var

5. Esas

Alıntı Originally Posted by ARES3379 Yazıyı Oku
    Borsa gündemin haberinde konun detaylı olarak anlatılmış o sayfaya bakın uzun ama istediğiniz cvp var
    bu konuda ayri birsey tabi..bu egeninincisi geldi atti ortaya bisey.. ortaligi dolandiran kirci degilmi.krediyi ceken kirci degilmi.bundan genyatirimi kimse sorumlu tutamaz bence..

Esas

Alıntı Originally Posted by batıkosman Yazıyı Oku
    bu konuda ayri birsey tabi..bu egeninincisi geldi atti ortaya bisey.. ortaligi dolandiran kirci degilmi.krediyi ceken kirci degilmi.bundan genyatirimi kimse sorumlu tutamaz bence..
    bu haberi bende okudum bu para transferi genyh üzerinden yapılmış gibi bir algı oluşmuş veya oluşturulmaya çalışılıyor. bunu çözemedim

Esas

Alıntı Originally Posted by fb66 Yazıyı Oku
    bu haberi bende okudum bu para transferi genyh üzerinden yapılmış gibi bir algı oluşmuş veya oluşturulmaya çalışılıyor. bunu çözemedim
    Genyh ne almiş kırcı neyin karsiliginda para transfer edilmiş püf nokta bu husus

8. Esas

Alıntı Originally Posted by Mani Yazıyı Oku
    Homur homur

Buy the rumour

Bakıyorum da keyifleriniz yerine gelmiş ağzınızın suyu akıyordu hepinizin öncelikle bu şimdilik geçici bir durum olabilir bunu biliyorsunuzdur umarım tabi bu arada aranızda biletleri son durağa kesilmemiş olan yolcular vardı onları indireceğiz şimdiden kusura bakmasınlar 17.30 da 1,76 dan satamayanlar kusura bakmasın bu serbest emirler oyunu bozuyor bizim kusurumuz değil 17.38 de emir yazanlarda kusura bakmasınlar yarını tahmin edemeyen hiç kimse almazdı o kağıtları değil mi

Sizleri boş kaldığım anlarda uzun zamandır izliyorum hemen hemen hepinizi söylemlerinizi biliyorum ama son zamanlarda durumu kavrayamamışsınız bunun üzerine yazmak istedim

şimdi kafalarınız bilançodan sonra biraz karışsın istedik bilançoda yüksek kar varken bu kağıt nasıl 56 krşlara düştü çıktı yine 1,08 krşlara düştü hayret ettiniz bizde artık bir tersini deneyelim dedik karı azalttık zihniniz bulansın ki rahat çıkalım kağıdı toplayalım bu karla beklentilerinizi biraz realize edin ki yani büyük hedefler koymayınki kağıtlarınızı rahat alalım elinizden yolumuza bakalım ama şimdi yazıyorum diye şaşırdıysanız anlarım yarın öbürgün işler yolunda gitmezse neler olabileceğini biliyorsunuz emin olun ki adrenalini yüksek tutmak ve heyecanınızı iliklerinize kadar hissettirerek zirve yaptırmak için elimizden geleni yapıyoruz siz de biliyorsunuz ki başka hiçbir bist kağıdında bu tadı bulamazsınız

Bu arada geçen cuma kapanışta 17.30 da 1,08 den alış yazıp avucunu yalayanlar kusura bakmasın bizim bir kusurumuz yok sadece serbest alım yazanların bu kadar çok olacağını beklemiyorduk 1,09 oluverdi oldu işte kısmet değilmiş isterlerse alırlar onlarda istediğini biz zaten bu hafta 1 teklik daha üzerine koymak 1 rakamını 2 ile değiştirmek istiyorduk revize ettik çıkarken satanınız çok olmayınca olmuyor bu durumda biz satıcıya dönüyoruz bilmem anladınız mı

bilançolar biraz makyajlı bu arada malum jeneratörler çok kıymetli olduğu için talep çok olduğu için stokları boşaltmıyoruz ileride hepsini karaborsa fiyatlarından satacağız o yüzden satışlar düşük kaldı yoksa başka birşey yok yakında geçen yıl yaptığımız gibi yabancılara da pazarlarız malum dövizde yükseldi bu arada geçen yılın bilançosundan kar dağıtılacak mı nakit yok demişler iki kişi birbirlerine akıl vermişler stokları nakde dönüştürüp istersek neden olmasın bu kadar basit bir ara toplantı da yapılır niye olmasın sizi mi kıracağız

ortaklık yapısı da biraz karışık bu aralar emin olun kafanız oldukça karışmıştır kimin payı var kimin yok zihniniz bulandı değil mi bunu belki kağıda güveniniz artsın diye yaptık belki de yapılacak satışları gizlemek için kararı siz vereceksiniz inandınız mı

faaliyet raporuna ek açıklama yaptık e spk da arada yokluyor bizi geçen yılın bilançosunda genpower jeneratörümüzün ipotekleri vardı onları bu yılki bilançoda göstermedik kaldırdık gitti dedik gönderdik haberi gerçek mi yalan mı o da kimin göreviyse bir zahmet baksınlar kaldırıldığının haberlerini niye göndermediniz desinler

Daha önce şirket verdiğimiz yavruvatan genpowere daha da büyük bir sürpriz de yapsak fena olmaz hani neden olmasın diye içgeçiriyoruz ama önce bir gen yatırımla stoploss yapacak mıyız yapmayacak mıyız ona bakalım karar verelim sonrası ümitsiz dünya olmaz mahkemelerde belki ilaç olur bize

Aranızda a,b,c, deyip alfabeyi öğretiyormuş gibi haber yapanlar 30 luk 100 lük rakı açıyormuş gibi haber yapanlar güzel rüyalar görenler var bizde görmek istiyoruz bakalım belki yaparız bir başvuru belki de olur neden olmasın şans denemekte faydalı olabilir

bir ara tekrar bakarsam sizlerin yazdıklarınıza göz atabilirsem cevap yazarım benim sizler gibi hadi biri mesaj yazsın da bakayım diyecek kadar çok boş vaktim yok tabiiki boş vaktim olduğunda bir kerede bakıyorum bütün yorumlarınıza hoş karşılarsanız vaktimi yatımda birbirinden güzel hatunlarla birlikte dünyayı gezmekle geçiriyorum güzel hayat size de tavsiye ederim

isterseniz şöyle yapalım herkes sırayla maliyetini yazsın hedefini yazsın ben bir ortalamasını alayım kafam iyi olursa bir ara yazarım

Yukarıdakiler okuyabilen okuduğunu anlayabilen anlayabildikleriyle hangi yönde hareket etmesi gerektiğine karar verebilen kararlarını kendi özgür iradesiyle gerçekleştirebilen 18+ içindir.

Not: Yatırım tavsiyesi değildir ilaç reçetesi hiç değildir

Armudun iyisini ayılar yer çöpünü de kerizler
    Homur homur

Buy the rumour

Nasıl kafanız oldukça karıştı değil mi boş vakit buldum biraz yazayım istedim geçen sefer size güzel haberler gelebilir dedik ilki yurtdışı satışlarıydı bakalım daha neler olacak tavandı tabandı derken ortalık yüksek tansiyon hastalarıyla doldu değil mi siz de ölçtürün bu arada bu kağıtla ilgileniyorsanız herşeye hazırlıklı olmalısınız

bu cumalar çok ilginç oluyor ama tavandı değildi aldılar sattılar tekrar aldılar ne oldu kim ne anladı yoksa birşey anlamadınız mı denizden ilk sıraya girmek zor oluyordur belki olamaz mı o sebeple yatırım finansmana virmansız göndermiş olamazmıyız şimdi oraya koyduklarımızı önceden satışa yazdığımız hisseler için oraya koymuş olamazmıyız düşünün

Bu yolda herkes yolunu kendi çizecek belki de haftaya yoğun bir satışta gelebilir yada satışa yazdıklarınızı 1,53 e kitlemek de mümkün dökülün yada daha da katılın şirkete batarmıyız çıkarmıyız belirsizlik sizi çok geriyor değilmi ne olacağını anladınız mı sanki sırat köprüsündesiniz değil mi haftaya belki yine yazarım

Yukarıdakiler okuyabilen okuduğunu anlayabilen anlayabildikleriyle hangi yönde hareket etmesi gerektiğine karar verebilen kararlarını kendi özgür iradesiyle gerçekleştirebilen 18+ içindir.

Not: Yatırım tavsiyesi değildir ilaç reçetesi hiç değildir

Köprüyü geçene kadar ayıya dayı derler

Sayfa 3/583 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •