Sayfa 3/24 İlkİlk 1234513 ... SonSon
Arama sonucu : 187 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Xauusd-gold-altın

Esas

sayın Asmiltak benim bu forexte çok tecrübem yok ama paylaşımların benim için faydalı oldu sana teşekkür etmek isterim. Peki bu sarı ve mavi çizgiler neyi referans alarak çizilmiş grafiklerinde tam olarak anlayamadım kaçırdığım biyer varsa kusura bakma.

Duhul
    Dec 2009
    İkamet
    27 E 09 38 N 25
    Gönderi
    1,780
    Blog Yazıları
    1

Esas

h1 de kı olusum bu
    dun yellen abla konusunca kanalı kırar dedık
    tp almadık hata etmıse benzıyoruz
    bakalım ızlemedeyız
    selamlar

Duhul
    Feb 2008
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    9,511
    Blog Yazıları
    8

Esas

Alıntı Originally Posted by TINGIL Yazıyı Oku
    sayın Asmiltak benim bu forexte çok tecrübem yok ama paylaşımların benim için faydalı oldu sana teşekkür etmek isterim. Peki bu sarı ve mavi çizgiler neyi referans alarak çizilmiş grafiklerinde tam olarak anlayamadım kaçırdığım biyer varsa kusura bakma.
    Selamlar Sn. Tıngıl. Ben teşekkür ederim, faydalı oluyorsa ne mutlu. Çizgiler standart göstergeler değil, kendi oluşturduğum bir takım trend takip göstergeleri..

Duhul
    Feb 2008
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    9,511
    Blog Yazıları
    8

Esas

Alıntı Originally Posted by Asmiltak Yazıyı Oku
    Kısa vade 1262 der mi altın..
     Alıntı Originally Posted by wo1 Yazıyı Oku
    h1 de kı olusum bu
    dun yellen abla konusunca kanalı kırar dedık
    tp almadık hata etmıse benzıyoruz
    bakalım ızlemedeyız
    selamlar

1293 üzerine atıp kalıcı olamadığı sürece, yani sizin grafiğinizdeki kırmızıyı yükselen kanal desteği yapamadığı sürece 1262 rakamı, 1253 olarak revize oldu bende de.

1293 üstü 1299 kırılması ise 133xlere ulaşmayı hızlandırıp kısa vade yükseliş trendinin ön habercisi olabilir muhtemelen..

Duhul
    Dec 2009
    İkamet
    27 E 09 38 N 25
    Gönderi
    1,780
    Blog Yazıları
    1

Esas

Alıntı Originally Posted by Asmiltak Yazıyı Oku
    1293 üzerine atıp kalıcı olamadığı sürece, yani sizin grafiğinizdeki kırmızıyı yükselen kanal desteği yapamadığı sürece 1262 rakamı, 1253 olarak revize oldu bende de.

1293 üstü 1299 kırılması ise 133xlere ulaşmayı hızlandırıp kısa vade yükseliş trendinin ön habercisi olabilir muhtemelen..
    selam hocam dogrudur rakamlarımız neredeyse 1e 1 aynı

onumuzde kı hafta 1313 rakamının test edılmesı olası
    selamlar

genel perspektıfte degısen bırsey yok
    cıkıs ıcın 133x
    Son düzenleme : wo1; 16-11-2013 saat: 00:18. Sebep: 1-3 yer degıssın yeter :)

6. Esas

Altın bana şunu söylüyor: Günlükte olası bir Bearish Gartley'in XA, AB ve BC'ye kadar adımları oluştuğu için yeni dip görmeden kısa vade şort tehlikeli gibi. (Vadeden kastım daytrade değil, yanlış anlaşılmasın)

1325 güzel bir direnç, geçilirse CD ihtimali artacağından cesurlar traderlar 1325, garanticiler ise 1365 üstü kapanışlarda long kovalayacaklardır.

1395'e (CD) varılır ama aşılamazsa şort için uygun formasyon oluşur. (Zaten 200 günlükle de kesişir)

Duhul
    Jan 2013
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,883

Esas

teneke ettiler KOCA ALTIN ı abiler yandık bittik ya tam 27.000 TL zararım var. kol bacak kesilecek gibi değil. Maliyetim 99,80 TL.
    maliyette düşüremedim. saplandım kaldım.
    Bir ışık olur mu sizce yoksa 2-3 sene 1000-1250 arası oyalanır duru mu ?

Duhul
    Feb 2008
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    9,511
    Blog Yazıları
    8

Esas

Alıntı Originally Posted by wo1 Yazıyı Oku
    selam hocam dogrudur rakamlarımız neredeyse 1e 1 aynı

onumuzde kı hafta 1313 rakamının test edılmesı olası
    selamlar

genel perspektıfte degısen bırsey yok
    cıkıs ıcın 133x
    Selamlar Wo1,

"1313 hedefli bir tobo gördüm sanki" mi diyorsun

Çalışıp o seviyelerde kalırsa günlükte OBO'ya sağ omuz oluşur. Sarı dairelerle belirtilen küçük obo çalıştıysa büyüğü de çalışır dersek, yine ikinci bir dip olasılığı doğar.

Son yazdıklarım bir siyasi liderin yaptığı şu meşhur matematik hesabına benzedi ama sadece formasyon senaryosu Aslolan pivotlardır..

Sayfa 3/24 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •