Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
Arama sonucu : 40 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Sedef hastalıgı.....

Esas

ama cok kisi var kurtulan veya uzun doneme kurtulanlar, onlara ne dersiniz?

Duhul
    Dec 2007
    İkamet
    İSTANBUL-34,5
    Gönderi
    6,450
    Blog Yazıları
    7

Esas

Alıntı Originally Posted by AUDİ+ Yazıyı Oku
    Şöyle söyleyeyim;Sedef hastalıgınına benzer türde hastalıklar var teşhisi iyi bir uzman koyabilir sadece ve çaresi tıp,da yok sedef,im vardı iyileşti diyen biri varsa kesinlikle mantar vs. gibi rahatsızlık olabilir ben asit bazlı bir karışımla geçici olarak engel oluyorum çıkmasına...Modern tıp,dan şaşmamak gerektigini düşünüyorum............
     Alıntı Originally Posted by kasta Yazıyı Oku
    ama cok kisi var kurtulan veya uzun doneme kurtulanlar, onlara ne dersiniz?
    Bu hastalıgın çaresi yok. Alternatif tıp,da çıkmasını engelleyici yararlı bitkiler vardır belki ama bu sadece belli bir süre derinin altında saklanmasını saglayabilir daha sonra yeniden çıkacaktır.Ama hastalıgınız mantar vs. ise iyileşebilir....

Esas

hmm
    aktarcilara gittiniz mi hic ?

Esas

ornegin yunus ersin hakkinda okudunuz mu ?
    gazetelerde cikti baya...

Esas

2002-2009 arası sdef hastasıydım, 2009 yılında vitamin takviyesi ve sedef şampuanı ile mucizevi şekilde iyileştim. He iyileşeceğine umudum varmıydı? hayır. bu 3-3.5 sene içinde % 1-2 şekilde yine kabuk gördüğüm oldu ama, dediğim gibi sadece % 1-2, iyileşmek için bünyenizi (bağışıklık sisteminizi güçlendirmem, sık banyo yapmam, fazla et tüketimi yapmamam ve süt/ süt ürünlerini az tüketmek gerektiğini öğrendim. Geçmiş olsun..Sonuçta sedefin bilinen bir tedavi yöntemi yok, tespitlerde olduğu gibi iyileşseniz bile belkide sinsice kenarda bekliyor olacak. Ama iyileşenlerde var.

Esas

mehmet78
    evet bende cok duydum iyilesenleri, sinsice beklese bile 10-20 sene hic deride eser bile kalmiyan insanlar var
    bu tam bir iyilesme olmasada, bu kadar sureye yok olma bence cok iyi sey
    yani sadece yemege dikkat et ve stress etme diyorlar bu insanlar o kadarmis
    ayrica aranizda aktarcilara gideniniz mi var mi? iyilestiririz diyorlar !!!
    Yunus Ersini duyaniniz var mi? yani nasil biri ? cunku 98% iyilesme diyor? Bu soruya cevap verirmisiniz?

Duhul
    Jul 2006
    İkamet
    İzmir/Türkiye
    Gönderi
    18,646
    Blog Yazıları
    199

Esas

Yunus Ersin'le ilginiz var mı?

Esas

EVet coooook ilgim var ))))
    ne ilgisi yaaa !!! bu sedeften kurtulmak istiyorum, o da 98% oran veriyor ondan ben soruyorum sizden, arkadaslar
    bileniniz var mi?

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •