Sayfa 3/3 İlkİlk 123
Arama sonucu : 23 madde; 17 - 23 arası.

Konu: Lpg li Otomatik Vites Kullanan Varmı?

Duhul
    Feb 2005
    İkamet
    denizli
    Gönderi
    1

Esas

sayın baydisiplin.bende subaru outback 2.5 lt ,4*4 CEKER ,OTOMATİK, LPG'Lİ 97 MODEL BİR ARAÇ VAR.GEÇEN YIL ARABADAN İYİ ANLAYAN BİR ARKADAŞTAN ALDIM.SUBARU NE OLDUĞUĞNU BİLMİYORDUM.GECEN ZAMAN ZARFINDA ARABAYA ALIŞTIM, HEMDE COK KÖTÜ ALIŞTIM.GÜVENLİ YOL TUTUŞU.HANGİ ŞARTLARDA OLURSA OLSUN FARKETMİYOR.LPG SON SİSTEM SEHİR İÇİ 0.20-0.22 YTL .SEHİRLER ARASI 0.125-0.150 YTL YAKIYOR.ARABA MERAKI OLUP DA HİÇ BİLMEYENLER İÇİN YAZIYORUM.SUBARU NUN YENİ KASA CIKARDIĞI İMPREZA ÇOK UYGUN BİR ARABA.JAPON LARIN BİR MÜKEMMELİK HARİKASI.SAYGILARIMLA.NEDİM BEKİROĞLU.

Esas

otomatiklerin içinde en düşük değerlere mitsubishi colt sahiptir

http://www.temsa.com.tr/otomotiv/uru...=21&udt=Teknik

Esas

Alıntı Originally Posted by varjan Yazıyı Oku
    İnanmazsınız belki ama arabayı bakıma götürdüğümde orada gazlı bir HUMMER görmüştüm........
    Ona takılan tüpü hayal etmeye çalışıyorum...
    Tahayyül edemedim...

Duhul
    Jul 2006
    İkamet
    DENİZLİ
    Gönderi
    1,894

Esas

Alıntı Originally Posted by Baydisiplin Yazıyı Oku
    yokmu arkadaşlar hiç lpg li otomatik koskoca forumda
    baba sen araba markası söyle ben sana kaç lira yaktığını kendim bizzat deneyip söyleyeyim
    %10 fazla ya da az olmak üzre (arabanın bakımı motor durumu baskı falan filandan kaynaklanan kayıp)söylerim
    tüplü otomatik kullanacaksan büyük motor alacaksın yoksa zevk vermez..küçük motor zaten otomatikte kaldırmıyo bi de lpg olacak hayatta zevk vermez..yukarda arkadaşın dediği gibi mitsubişi nin colt cz3 ü çok güzel.. septronik vites kullanıcısına göre ayarlıyo vites aralığını ve çok seri..1.3 ama çoğu 1.6 yı tokatlar..ben şu an kullanıyorum..şehir içi 7-7.5 uzun yolda 6.1 yakıyo..ama biraz sert araç

Duhul
    Feb 2005
    İkamet
    dükkan
    Gönderi
    2,421

Esas

Alıntı Originally Posted by doruca Yazıyı Oku
    Ona takılan tüpü hayal etmeye çalışıyorum...
    Tahayyül edemedim...
    ona zaten sanayi tüpü takarlar..

Esas

Rover 416si aut. '97 aracıma sıralı sistem LPG var 100'ü zorlamazsam geçen ölçtüm şehirler arasında 130-140 civarı yakıyor. LPG her zaman tasarruflu, performans da biraz düşüyor tabiki.

SVG...

Duhul
    Apr 2007
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    568
    Blog Yazıları
    3

Esas

Alıntı Originally Posted by MAŞALI Yazıyı Oku
    baba sen araba markası söyle ben sana kaç lira yaktığını kendim bizzat deneyip söyleyeyim
    %10 fazla ya da az olmak üzre (arabanın bakımı motor durumu baskı falan filandan kaynaklanan kayıp)söylerim
    tüplü otomatik kullanacaksan büyük motor alacaksın yoksa zevk vermez..küçük motor zaten otomatikte kaldırmıyo bi de lpg olacak hayatta zevk vermez..yukarda arkadaşın dediği gibi mitsubişi nin colt cz3 ü çok güzel.. septronik vites kullanıcısına göre ayarlıyo vites aralığını ve çok seri..1.3 ama çoğu 1.6 yı tokatlar..ben şu an kullanıyorum..şehir içi 7-7.5 uzun yolda 6.1 yakıyo..ama biraz sert araç
    bende cz3 1.5 dizel var.düz vites.otomatiği hem daha çok yaktığı için hem de hızlanması düşük olduğu için tercih etmedim.bir de otomobil dediğin vitesle zevk veriyo mitsubishinin motorları çok güçlü gerçekten.ama sn maşalının dediği gibi konfor çok fazla yok, sert arabalar.benim araba yeni olduğu için yüksek biraz yakışı 6,7 şehir içi 5,5 civarı da şehir dışı.

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •