Sayfa 3/10 İlkİlk 12345 ... SonSon
Arama sonucu : 79 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Forex piyasalarında oyuncuların %95 kaybediyor.

Esas

he ben demıyorum herkez forex se gırmelı ve bır sekılde bu işlemlerı yapmalı ama su bır gercek bızde akıllı davranalım bızı somurenlerı bır sekılde bızde somurelım ama arkadaşın dedıgı gıbı ıyıbır dısıplın ve analız dogru işlem ...
    belkı bu bıze bızden aldıklarını gerıye cebımıze sokmamıza donusebılır.. buda benım dusuncem saygılarımla

Esas

bırde işlem lerımıze ıyı bakalım burda ıkı tur calışır bunu ortası yoktur zara ettıgımızde 100pip 150 pip zarara kadar beklerken neden karlarda 10 pip 15 pip e kacıyoruz işleyısı tarzı bellı ya yukarı ya asagıya insan yazı tura atsa bıle sans oranına bıraksa bıle % 50 %50 dır

% 95 kayıp tamamen ınsanların piskolojık davranması ıle alakalı sorunu oncelıkle kendımızde arayalım burda sansa bıraksqak bıle % 50 dır % 95 cıkıyorsa sebebı başkalarında deıl tamamen kendı sıtratejımızdedır...saygılar

Duhul
    Nov 2006
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    286

Esas

Hedefonline şirketinden hesap açtım.hesabı açalı sadece 1 gun oldu al sat yaparak yatırdıgım paraya %30 bır getiri sagladım.paramı çekmek istedim.hesabımı kitlediler.gunlerce telefon telefon üzerine..en sonunda çok hızlı işlem yapmıssınız butun işlemlerinizi iptal ediyoruz dediler.anaparınızı hesabınıza yolluyoruz dedıler..siz siz olan sakın hedefonline la iş yapmayın..

4. Esas

dövizci eger mahsuru yoksa yaptıgın işlemleri bizimle paylasa bilirmisin ne kadar hızlı işlemler yapmıssın sanırım scalpin saydılar bilgilendirme acısında iyi olur

5. Esas

forex e yeni giren arkadaslar demolardan çok etkileniyorlar. çünkü demolarda 3. pip hareketinde karlılık oluyor. ve sat dediğin zaman hemen satıyor. böylelikle 1 kontratla 1.pipte yaklasık 10 birim kar elde ediyor. ama gerçek forexte kapama tusuna basınca 3-4 saniye bekliyor.
    eğer forexten para kazanmak isteyen arkadaslara tavsiyem şu yöndedir.
    1. 4 saatlik periyodlara baksınlar
    2. heycan yapmasınlar. (bir anlık hareket sonra dönüşü olayan yola cıkabilir )
    3. ağırlıklı gbp/usd oynasınlar
    4. ağırlıklı hisseler düşünce açığa alım yapsınlar
    5. matrix ekranından kontrol etsinler
    6. ingiltere ve usa verileri açıklama olacağı zaman oynamasınlar

herkese bol şans diliyorum.

Duhul
    Nov 2006
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    286

Esas

Alıntı Originally Posted by emrekasap Yazıyı Oku
    dövizci eger mahsuru yoksa yaptıgın işlemleri bizimle paylasa bilirmisin ne kadar hızlı işlemler yapmıssın sanırım scalpin saydılar bilgilendirme acısında iyi olur
    şöyle izah edeyim.evet scalping giridigini söylediler ama yasaksa bunu yaptırmasınlar.aldıgım malı elimde tutacagım diye birsey yok ki?sistemi düzeltsinle o zaman...size 1 hafta sonra sıfır riskle para kazanma fırsatı sunacagım..obur hafta cumartesı gunu yazacagım..sımdı yazmamın nedenı o ıslemlerı ben yapıyorum..karımı alayım ınce ayrıntısına kadar anlatacagım

Esas

Teşekkürler sn never,

durumu en açık şekilde GÖSTEREN yere parmak basmışsınız.

Sayfa 3/10 İlkİlk 12345 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •