Sayfa 3/993 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 7944 madde; 17 - 24 arası.

Konu: ALARK - Alarko Holding A.Ş.

Esas

tabandan daldım, bismillah hoşgeldim

Esas

Esas

elimdeki 5.40-5.50 arası maliyetli tekfenleri 4.25 den verip 3.41 den buraya geldim.bakalım hayırlısı olur inşallah.ilk günden eksiyi biraz daha arttıdım.bakalım hakkımızda hayırlısı olur inşallah.ytd

Esas

ALGYO

Esas

Alıntı Originally Posted by FİKO Yazıyı Oku
    pay ocak ayından bu yana 700 bin lot mal almış maliyet cok yüksek bugünki alımla ortalamasını aşagı çekmiş ocaktan bu yana 1 milyon lot almış oldu

Esas

tekfenlerin ana maliyetini yazdım.al zararına ver.al zararına ver.yoksa sadece cuma günü bile 4.60 dan almıştım.4.25 e verdiklerimi.hem para kaybettik hemde bu gidişle sağlığımızıda kaybedeceğiz.inşallah benim gibi yüksek miktarda zararı olan arkadaşlar bir an önce zararlarını çıkartırlar.ytd

Esas

fiko şu resim yüklemeyi detaylı yazarsan bende yükleyim kardeşim bir türlü olmuyor

Esas

Alıntı Originally Posted by FİKO Yazıyı Oku
    tekfenlerin ana maliyetini yazdım.al zararına ver.al zararına ver.yoksa sadece cuma günü bile 4.60 dan almıştım.4.25 e verdiklerimi.hem para kaybettik hemde bu gidişle sağlığımızıda kaybedeceğiz.inşallah benim gibi yüksek miktarda zararı olan arkadaşlar bir an önce zararlarını çıkartırlar.ytd
    Öncelikle paylaşımlar için teşekkürler
    Size de hayırlı olsun
    Taşlar yerine otursun diye bekleyeceğiz

Sayfa 3/993 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •