Sayfa 3/374 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 2986 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Ankara Çankaya Karataş , Mühye , Yakupabdal Proje ve İmar Bilgileri

1. Esas

Alıntı Originally Posted by serdar72 Yazıyı Oku
    Başlık açma serbest... kendin açabilirsin moderatörden istemene gerek yok... tabii oraya gelip tenezzül eden olursa devam eder değilse yerinde sayar..
    ne yaparsanız yapın !!! bölgede MANİPİLASYON yapamayacaksınız. her mal ,arsa hakkattiği değere gelecektir...düşüp çakılması gereken düşecek , çıkıp patlaması gereken , arsalarda yükselecektir. tirilyonlarca liralık alım satımın yapıldığı bu 4 bölgeyi birilerinin merkez bankası , rant kapısı yaptırmayacağız...

Esas

arkadaşlar bu bölgenin en büyük avantajı istediğiniz metrajda ve fiyatta yer bulabiliyor olmanız. başka yerlerde araziler küçük yatırımcının alamayacağı kadar büyük o yüzden hareket kabiliyeti yok..

ayrıca bu bölge cumhuriyet altını gibi istediğiniz zaman alıp istediğiniz zaman satabiliyorsunuz. daha önce bu bölgeyi ciddi ciddi düşünmediğim için pişmanım.

ama geç kalmış değilim bende vagona atladım.

alırken biraz araştırmanız nerenin ne fiyat ettiği konusunda bilgi sahibi olmanız yetiyor.

yeni imar yeni haberlere yelken açtık yeni başlık tekrar hayırlı olsun..

eskişehir yoluna daha önce yatırım yapmıştım oradaki ilk tecrübemin detaylarını http://www.hisse.net/forum/showthread.php?t=25876 başlığı altında verdim. ilk defa yatırım yapacaklara faideli olacağını düşünüyorum. kooperatiflerin eline düşmeye göresiniz çoğu kötü niyetli.. yine siz bilirsiniz. ama memleketimizde birileri bir kapı buldumu sonuna kadar kullanıyorlar.

ayrıca bir uyarı da yapmak istiyorum başlıklar ayrıldı. herkes ilgili başlığa yazı yazsın lütfen

bilgi paylaşıldıkça artar...

Esas

burada bilgisini kıskanmadan cömertçe paylaşan tüm arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. isim zikretmek istedim birisini yazar diğerini unutursam haksızlık etmiş olmaktan korkuyorum.

Allah razı olsun. kazançları bol olsun.

Esas

Merhaba;

Daha önceki topik de yüklenen haritalarda benim parsel konut alanı, açık ve spor alan olarak ayrılmış. Çevre yoluna çok yakın. ( Mühye 510 parsel. yeni parsel numarası 3254 olmuş.) Yeri, konumu ve tavsiyelerinizi paylaşır mısınız.. beklemeye devam mı? Olumlu bir şeyler duymaya ihtiyacım var Herkese sevgiler.

5. Esas

Alıntı Originally Posted by serdar72 Yazıyı Oku
    arkadaşlar bu bölgenin en büyük avantajı istediğiniz metrajda ve fiyatta yer bulabiliyor olmanız. başka yerlerde araziler küçük yatırımcının alamayacağı kadar büyük o yüzden hareket kabiliyeti yok..

ayrıca bu bölge cumhuriyet altını gibi istediğiniz zaman alıp istediğiniz zaman satabiliyorsunuz. daha önce bu bölgeyi ciddi ciddi düşünmediğim için pişmanım.

ama geç kalmış değilim bende vagona atladım.

alırken biraz araştırmanız nerenin ne fiyat ettiği konusunda bilgi sahibi olmanız yetiyor.

yeni imar yeni haberlere yelken açtık yeni başlık tekrar hayırlı olsun..

eskişehir yoluna daha önce yatırım yapmıştım oradaki ilk tecrübemin detaylarını http://www.hisse.net/forum/showthread.php?t=25876 başlığı altında verdim. ilk defa yatırım yapacaklara faideli olacağını düşünüyorum. kooperatiflerin eline düşmeye göresiniz çoğu kötü niyetli.. yine siz bilirsiniz. ama memleketimizde birileri bir kapı buldumu sonuna kadar kullanıyorlar.

ayrıca bir uyarı da yapmak istiyorum başlıklar ayrıldı. herkes ilgili başlığa yazı yazsın lütfen

bilgi paylaşıldıkça artar...
    kardeşim burda sana kooperatif işini övenmi oldu.... sende eskişehir yolunda yediğin kazığın acısını bu bölgenin yatırımcısındanmı çıkartacaksın ? gözün iyi açılmış , topik üstünden operasyon yapmayı ,sevdin bu işi ,kolay gelsin .

6. Esas

gelelim zurnnanın ZIRT dediği yere !!!! Melih Gökçeğin karataş üzerindeki hayallerini nasıl bir bir gerçekleştirdiğine ..

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    39,562
    Blog Yazıları
    1

Esas

Alıntı Originally Posted by MikroAnaliz Yazıyı Oku
    ne yaparsanız yapın !!! bölgede MANİPİLASYON yapamayacaksınız. her mal ,arsa hakkattiği değere gelecektir...düşüp çakılması gereken düşecek , çıkıp patlaması gereken , arsalarda yükselecektir. tirilyonlarca liralık alım satımın yapıldığı bu 4 bölgeyi birilerinin merkez bankası , rant kapısı yaptırmayacağız...
    5 başlık olmaz,

diğer başlığın adını değiştireyim, ne yazılmasını istiyorsanız yazın bana.

sonra da gelip bu başlığa bir daha yazı yazmayacak sizin gurup, o başlığa yazın.

bunradaki yatırımcılarda oraya yazmayacak.........

Forum kurallarını okumak için tıklayınız
    Bunları yapmayınız okumak için tıklayınız.

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: Forumumuzda dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Forumumuz yeni adresinde eski gelenek ve kurallarıyla yoluna devam edecektir. Lütfen üyelik kaydınızı yapınız:
    http://www.hisse.net/topluluk/register.php

Esas

Alıntı Originally Posted by 1004 Yazıyı Oku
    imar da yeni topik te hayırlı olsun,sayın Tertip bey size ilk soruyu da ben sorıyim bari benim yakupabdal 1159 parselde ufak bir yerim var,buranın fiat ve konumu hakkında bilgi paylaşabilirmisiniz,bir de sayın Oğuzhan Oğuz bey sizden bi ricam olacak karataş 1004 te bir arsam var ama belediyede çıkan 1/5000 lik grafikte parselleri bulamadım ,bildiğim kadarıyla sizde haritalar var 1004 ün yerini gösterebilirmisiniz acaba şimdiden teşekkürler
    Sayın 1004,
    Yakupabdal 1159 parsel haritada işaretlenmiştir.
    Köyün sağ tarafındaki yamaçlarda yer almaktadır..
    m2 fiyatı 35-45 TL aralığındadır..

Sayfa 3/374 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •