Sayfa 3/106 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 847 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Trend ve dalga takipleri

1. Esas

sizi marshalldan takip ediyorum...topiğiniz hayırlı olsun ..mümkünse algyo yorumunuz nedir?

Esas

Alıntı Originally Posted by denetmen06 Yazıyı Oku
    sizi marshalldan takip ediyorum...topiğiniz hayırlı olsun ..mümkünse algyo yorumunuz nedir?
    ALGYO..kanal içinde 3. dalgayı bıtırmiş duseltmesınde gıbı gorunuyor,son bir çıkış olsaca benzıyor,kanal az biraz aşagıya ihlal edılıp sonra içine tekrar gırlecektır dıye dusnuyorum.YUKARDAN GELEN TREND ÇİZGISI UZERINDE KAPANIŞLAR YAPILIRSA TREND KIRILMIŞ OLACAKTIR.

Esas

Flama formasyonu bitmek uzeredir.4.76 uzeri kapanışlar da olumlu havaya girer.
    yaty duseltme zigzak bıtmişe benziyor.

guapon Guest

Esas

Bossa yorumu alabilirmiyim?

Esas

Hayırlı olsun

USD/TRY de tespitlerinize katılıyorum, ama doğru mu değil mi bilemiyorum. Yanılırsanız beraber yanılmış oluruz . 04.10.2011 tarihindeki zirvede 5. dalganın tamamlandığını düşünmüş, düzeltme hareketine başladığını varsaymıştım. 29.12.2011 deki bu zirve benim tezimi çürüttü, sizi doğruladı. USD/TRY şu an 200 günlük basit ortalamayı zorluyor, şahsen onu kırabilecek güçte olduğunu düşünmüyorum. A-düzeltmesinden sonra B hareketinin de 1,83-1,85 bandına olabilir, zaten 50 ve 100 günlük basit ortalamalar da o civarda. Yalnız olursa C düzeltmesinin 1,65lere kadar inmesini zor buluyorum. 01.09.2011 deki 1,70ler düz rakam olması nedeni ile yeni trend öncesi son düzeltme olabilir.

USD/TRY 1,83-1,85 bandına giderken EUR/USD de 1,20 nin altını zorlayıp 29.08.2011 de başlayan hareketini de 5 dalgada tamamlayabilir.

İMKB de eğer endeks 61600 daki zirvesini hacimli geçemezse dediğiniz gibi bir geri çekilme yaşayabilir. Bunu da dedğiniz gibi 57000 li seviyelerden veya benim tercihim 54000-55000 li seviyelerden gerçekleştirip (ki 2 seviye 0,382 ve 0,618 fib seviyeleridir), 70000 de 1. dalgasını klasik A-B-C hareketi ile veya 5 dalga ile tamamlayabilir (48000-70000 1. dalga). Ve yine eğer ki bu geri dönüş yaşanırsa risk severler için dönüş noktası sevmeyenler için 60000 noktası pozisyon almak için uygun olacaktır.

Gerçekleşmeden de bunların hepsi kehanettir .

Syg.

Esas

konya.da ana dalga olarak 3. dalga 299 dıbıyle başlamış ve 1. dalgası dıyagonal şekılde olusmuş ve 328 ile bıtmiştir.beklenen olmuş ve dıyagonal bıtınce sert dusus olmuştur(hemde boyle boga pıyasasında ıken)herneyse duseltmenın onemli kısmı bıtmiştır,bıraz yukarı yapıp sonrasında ufak bır takoz olusumu olusabılır veya hızla bır gerı cekılme ile ki fıatın ççok gerı gelecegını sanmıyorum.ARTIK MUTLULUK VE OZGUVEN DALGASI 3/3 DALGASI BAŞLAMAK UZEREDIR.

Esas

Alıntı Originally Posted by luxat Yazıyı Oku
    adana...flama formasyonu bitmek uzeredir.4.76 uzeri kapanışlar da olumlu havaya girer.
    yaty duseltme zigzak bıtmişe benziyor.
    .....flama uzerine çıkmış gıbıyız.

Esas

http://
     Alıntı Originally Posted by guapon Yazıyı Oku
    Bossa yorumu alabilirmiyim?
    %23 FIBRONACCİ DUSELTMESI SONRASI OLUSAN ÇIKIŞ ÇOK OLUMLUDUR,ÇUNKU BU DUSUK DUSELTME GELEBILECEK ONEMLİ BIR ATAGIN HABERCISI OLABILIR.1 NOLU DALGANIN TEPESININ(2.29)UZERİ 2 GUNDUR KAPANIŞ VAR VE SON GUN ALIŞ FIRASTI VERDI DIYE DUSUNUYORRUM...

Sayfa 3/106 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •