Sayfa 303/403 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353 ... SonSon
Arama sonucu : 3218 madde; 2,417 - 2,424 arası.

Konu: DMSAS Demisaş Döküm Emaye Mamülleri Sanayi A.Ş.

Esas

Bu ülkede yaşayan herkes pastayı adil bir biçimde paylaşmayı eninde sonunda zor yoldan olsa da öğrenecek. Yüzme havuzlu milyon dolarlık villalarında açık artırmadan aldıkları yıllanmış şarapları yudumlayanlar, kendileri eşleri çocukları ve metresleri binlerce EURO'luk Land-Rover, Mercedes, BMW ciplere binip, yılda en az 4 defa yurt dışı gezilerine giderler. Tüm bu masrafları şirketlerine gider yazıp ödetirler. Yaptıkları ihracatın yarısını faturalı şirket hesaplarına kalan yarısını faturasız kendi şahsi cayman adalarındaki hesaplarına istiflerler. Hükümetlerin çıkardığı tüm vergi aflarından da bunlar yararlanır. Tüm teşvikleri de bunlar alır. İşçiye ise 3'ün 1'i kalır. Utanmadan birde ben istihdam sağlıyorum derler. Sanki o işçiler olmasa kendileri tek başlarına bu işleri yapabilirmiş gibi. Grevleri destekliyorum. Keşke bu ülkedeki işçiler, emekliler ve memurlar tüm gerçekleri görebilse de Yunanistan'da olduğu gibi Sol iktidara gelebilse ve özelleştirilen tüm fabrikalar geri alınsa.Şaka arkadaşlar sakın ciddiye almayınız bu yazdıklarımı. Zaten ne bu şirketle ne de bu ülke ile hiçbir ilgisi yoktur yazılanların. Tamamı ütopik şeyler dikkate almayınız.

2. Esas

Ah şu sendikalar olmasa,
    Ah şu işçiler, sendikalar...
    Onlar olmasa ne güzel yönetirdik şirketlerimizi.
    Ve dahi Ülkemizi..

Duhul
    Apr 2006
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    2,926

Esas

Bir noktada anlaışılacaktır.

Fabrika işe devam edecektir.

İşçilerde hak ettiğini kazanacak patronda. Orta yolu bulsunlarda .

Bugün grev oluyor mu fabrikada acaba ?

Esas

Sanki şirkt iflas etti 5 gun üst üste eksi..yazık ya yatırım diye bişey kslmamış

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Duhul
    Apr 2006
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    2,926

Esas

Bugün grev olmuş. Şimdi aradım nette. Bir de 19 Şubatta iş bırakacaklarmış.

Bir şekilde tatlıya bağlanacağına inanıyorum.

Esas

***DMSAS***DEMİSAŞ DÖKÜM EMAYE MAMÜLLERİ SANAYİİ A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

***DMSAS***DEMİSAŞ DÖKÜM EMAYE MAMÜLLERİ SANAYİİ A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

Ortaklığın Adresi : Emek Mahallesi Aşıroğlu Cad. No:147 41700 Darıca/Kocaeli
    Telefon ve Faks Numarası : Tel: 0262 677 46 00 Faks: 0262 677 46 99
    E-posta adresi : [email protected]
    Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks Numarası : Tel: 0262 677 46 00 Faks: 0262 677 46 99
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Açıklama mı? : Hayır
    Özet Bilgi : Bağlı Bulunulan İşçi Sendikasının Grev Kararını Uygulaması

AÇIKLAMA:
    Fabrikamızda yetkili işçi Sendikası Birleşik Metal- İş Sendikası'nın grev kararı 15.01.2015 tarihinde Özel Durum Açıklaması ile KAP'tan duyurulmuştu.

Sendika, bugün saat 09:00 itibariyle işyerimizde grev kararını uygulamaya başlamıştır.

Kamuoyuna duyurulur.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

http://kap.gov.tr/yay/Bildirim/Bildirim.aspx?id=410457

BIST

Duhul
    May 2005
    İkamet
    Bostancı-İstanbul
    Gönderi
    2,558

Esas

Grevse düşüşe sebep ki öyle görünüyor. NAsıl olsa çözülecek toplamak için fırsat. PD/DD si AL beni diyor. Kar rakamı AL beni diyor. Ucuzlamışken kapalım.

Duhul
    Apr 2006
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    2,926

Esas

Alıntı Originally Posted by blackwood Yazıyı Oku
    Grevse düşüşe sebep ki öyle görünüyor. NAsıl olsa çözülecek toplamak için fırsat. PD/DD si AL beni diyor. Kar rakamı AL beni diyor. Ucuzlamışken kapalım.
    Ben de aynı şekilde düşünüyorum aslında ama insan işte korkuyor.

Sayfa 303/403 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •