Sayfa 369/372 İlkİlk ... 269319359367368369370371 ... SonSon
Arama sonucu : 2972 madde; 2,945 - 2,952 arası.

Konu: EGLYO - Egeli & Co B Tipi Menkul Kıymet Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Duhul
    Dec 2006
    İkamet
    ANKARA - ÇANKIRI
    Gönderi
    3,904

Esas

Arkadaşlar ilk önce şirketi arıyalım yada mail atalım. Bu böyle olmaz. Madem artık bir engel kalmadı, şirket gerekli adımları atsın artık. Önce Yakın İzleme Pazarından çıkmak için gerekli başvuruları bir an önce yapsınlar. Sonrasında Piyasa yapıcısı ile anlaşsınlar.
    Buraya mail atabilirsiniz : [email protected]

2. Esas

Bu konuda Şirketimiz çalışmalar yapıyor deyip kestirip atıyorlar. Ama eninde sonunda başvuru yapıldı haberi kapa düşecek ve sonrası malum. Biraz daha sabır. Ben en geç 2 hafta veriyorum.

Esas

mesaj atıp veya telefon açıp doğru dürüst cevap alan var mı? birde 2016 bilanço ne zaman açıklanacak. 31 mart olabilir mi

Duhul
    Dec 2006
    İkamet
    ANKARA - ÇANKIRI
    Gönderi
    3,904

Esas

Egcyo'nun hareketinden bari etkilenip bir tavan bile çekemedi. İhtiyati hacizden kurtuldun, rehin hisseleri de geri aldın. Bir de olumlu bilanço patlatın da tam olsun.

Duhul
    Jul 2010
    İkamet
    K.Maraş
    Gönderi
    172

Esas

Tam sabır taşı. Borsada en uzun süre taşıdığım hisse senedi oldu. Az kaldı....

Sent from my SM-N910C using Android mobile app

Esas

Gözaltı pazarından çıkmak için yaptığı başvuru kabul edilmemiş. Milleti o kadar bıktırdı ki kimse güvenmiyor anlaşılan. Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir

7. Esas

Srfszler ne zaman ky nın lehine karar verdiler ki.eminim patron böyle istediği içindir.daha biz çıkmadık ya.ky hissede olmasaydı öyle bir çıkar dı ki. Bunların hepsi dolandırıcı.4 senedir bu borsa bataklığından nasıl para kazanabilirimin her türlüsünü denedim.ama öyle bir şebeke varki karşımızda devlet desteği de olunca hep kaybetmeye mahkûmsunuz.

8. Esas

Alıntı Originally Posted by speksavar06 Yazıyı Oku
    Srfszler ne zaman ky nın lehine karar verdiler ki.eminim patron böyle istediği içindir.daha biz çıkmadık ya.ky hissede olmasaydı öyle bir çıkar dı ki. Bunların hepsi dolandırıcı.4 senedir bu borsa bataklığından nasıl para kazanabilirimin her türlüsünü denedim.ama öyle bir şebeke varki karşımızda devlet desteği de olunca hep kaybetmeye mahkûmsunuz.
    Malıniza sahip cikin bu saatten sonra yapacak birsey yok
    En azindan basvuru var yarın tavan olursa sasirmam eee bizim hisse ters dir
    Ayrica alacakli oldugu bir davayi diger bir alacak davasi ile birlestiren hukuk anlayisi bir komik
    Adamlar alacaklarini tahsil edemekdikleri icin 2014 baslatilan dava karsi alacak davasi ile nasil birlesir burası türkiye alıştık artık

Artik siskonun bir aciklama yapmasi lazim bu kadar ac gozlu olunurmu

Bir bakmissin elindekini almislar haberi yok

Sayfa 369/372 İlkİlk ... 269319359367368369370371 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •