Sayfa 38/39 İlkİlk ... 2836373839 SonSon
Arama sonucu : 312 madde; 297 - 304 arası.

Konu: LIOYS Lio Yağ

1. Esas

28 Şubat sürecinde, bazılarının "Anadolu Aslanları" diye adlandırdığı bazılarının ise "Yeşil Sermaye" olarak tanımladığı Konya ve çevresi Holdinglerin hisse senedi dağıtmalarına karşı çıkarken kullanılan argümanı hatırlıyor musunuz? Hani bavullarla Türkiye'ye para getiriyorlar diye anlatılıyordu o zamanlar.

Ben hatırlıyorum;
    Diyorlardı ki : "Bu şekilde hisse senedi dağıtan İslamcı Holdinglere karşı küçük yatırımcıyı korumak mümkün değil. Borsaya kote olsunlar SPK denetimine tabi olsunlar böylece küçük yatırımcının hakkı garanti altına alınsın."

Ben 2006 yılında borsada işlem gören Lio Yağ Sanayi LIOYS hisse senetlerinden aldım. Bir ay geçmedi tahtası kapandı (geçici falan değil bir kapandı bir daha açılmadı) sonra gözaltı pazarına falan alınmadan borsa kotasından çıkarıldı ben düşük fiyatla bile olsa paramı kurtarma imkanı bulamadan batmış oldum. Nerde kaldı "ulan eşek oğlu eşek yetkililer!" nerde kaldı sizin yatırımcıyı koruyan torpilli idarecileri atadığınız SPK yada İMKB (BİS 'pis' adı artık her ne haltsa) kurumlarınız.

Allah hepinizin tez vakitte belasını versin, geçmişlerinize kavuştursun sizi.

Google da arama yaparken yanlışlıkla geldiğim siteyi hatırladım yıllar sonra. Ben battım borçlarımı ödedim de unuttum bile şimdi aklıma geldi deli oldum. Bu kadar yıl bekledikten sonra, Cenab-ı Hak Teala yüce Mevlam Allah (c.c.) hiçbir hakkı kimsede bırakmaz siz ölmeyecek misiniz pezevenkler? O zaman görüşeceğiz rüşvet falan işe yaramaz ahirette. Bakalım nasıl olacak orada. İçim rahat Allah (c.c.) Teala tarafından garanti altına alınmış bir hakkım var bu kesin. Bunu sizden ve tüm sorumlularından alacağım bu da kesin. Şimdi ahirette hesaplaşma rahatlığıyla yaşıyorum. Son günlerinizi yaşayın rahat rahat.

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/8984156.asp

güvenlikçiler adamı zorla çıkarmış cami alanından ahirete de güvenlikçileriyle mi gelecekler ))

Esas

Sermaye Piyasası Yatırımcıları Derneği (SPYD) "Kapalı Tahtalar" ile ilgili imza kampanyası başlatmış...Kapalı tahtalar sorununu Başbakanlığa iletilecekmiş...Katılmakta fayda var...

http://spyd.org.tr ---> SPYD kapalı tahtalar için imza kampanyası .... Kutucuğuna tıklayınca KAMPANYA gözüküyor.

Esas

Bu tahta kapalı degil kardeş. Bu tahta yandı. Yok böyle bi tahta artık. ragıpmıydı neydi a.g.o.lunun adı Senin benim ortak oldugumuz şirketin içini, devletin kanunun nizamın gözü önünde soydu boşalttı .Adı adaletle başlayan çatının altındakilerde izledi..Burada tek suçlu devleti yöneten işbirlikçi haramzadelerdir.
    Hakkım hepsine haram olsun. bir zerre kadar benim hakkımdan faydalanana haram olsun.

4. Esas

Aynen ZurbaHan, benim de hakkım haram zıkkım olsun. boğazlarında yansın. Çoluklarından çocuklarından çıksın. Acılarını bu dünyada görsünler. Hangi trajedileri hangi acılara sebep olduklarını (başta torpilli spk ve imkb yöneticileri dahil, bunu yapan göz yuman aracı olan dahil olan herkes) bilmeden bu dünyada rahat içinde yaşıyorlar. Ahirette zaten hesap soracağım ama bu dünyada da helaklarını görmek istiyorum.

Esas

Evet arkadaşlar bende yakın bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine bir miktar almıştım fakat aldıktan sonra çok geçmeden sanırım en fazla bir ay sonra tahtası kapandı çok üzülmüşdüm ama inanın şimdi unuttum bile ama asla ve asla o hisseye yatırdığım paramı hiç bir kişiye helal etmiyorum bunu daha öncede defalarca yazdım allah o şerefsizlerin bir gün mutlaka belasını verecekdir ama dünyada ama ahirette bundan hiç şüphem yok ben spk nın yatırımcıyı koruduğuna asla inanmıyorum onlar zenginlerin maşası bir şekilde yolunu bulurlar eğerki korumuş olsaylardı ky cının parasını bir şekilde geri verme yolunda gayret gösterip verirlerdi veya verdirirlerdi neyse küllenmiş ateşim yine alevlendi para kolay kazanılmıyor inşallah bu şirketi bu şekilde batırıp bizlerinde parasını yiyen tüm kişiler gırtlak kanseri olurda kursaklarında kalır belki o zaman anlarlar biz nerde hata yaptık diye bir nebze vicdanları varsa tabi . benim gibi mağdur olan arkadaşlara allah sabır versin tüm yüreğimle duacıyım onlara inşallah burada kaybettikleri paranın fazlasını kazanma imkanı olur saygılarımla

Esas

Alıntı Originally Posted by m_bayrak Yazıyı Oku
    Evet arkadaşlar bende yakın bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine bir miktar almıştım fakat aldıktan sonra çok geçmeden sanırım en fazla bir ay sonra tahtası kapandı çok üzülmüşdüm ama inanın şimdi unuttum bile ama asla ve asla o hisseye yatırdığım paramı hiç bir kişiye helal etmiyorum bunu daha öncede defalarca yazdım allah o şerefsizlerin bir gün mutlaka belasını verecekdir ama dünyada ama ahirette bundan hiç şüphem yok ben spk nın yatırımcıyı koruduğuna asla inanmıyorum onlar zenginlerin maşası bir şekilde yolunu bulurlar eğerki korumuş olsaylardı ky cının parasını bir şekilde geri verme yolunda gayret gösterip verirlerdi veya verdirirlerdi neyse küllenmiş ateşim yine alevlendi para kolay kazanılmıyor inşallah bu şirketi bu şekilde batırıp bizlerinde parasını yiyen tüm kişiler gırtlak kanseri olurda kursaklarında kalır belki o zaman anlarlar biz nerde hata yaptık diye bir nebze vicdanları varsa tabi . benim gibi mağdur olan arkadaşlara allah sabır versin tüm yüreğimle duacıyım onlara inşallah burada kaybettikleri paranın fazlasını kazanma imkanı olur saygılarımla
    Ne yazık ki hala ky soymaya devam ediyorlar. Gelişen pazar zırvası altında bir çok abuk sabuk hatta bakkal düzeyindeki firmanın halka açılmasına izin veriyorlar. Ama en acı olanı bizim insanımızın araştırma ve okumadan yoksun ve en önemlisi tembel olması sebebiyle hala bu tip firmalara para bağlamasıdır.

Esas

Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Ne yazık ki hala ky soymaya devam ediyorlar. Gelişen pazar zırvası altında bir çok abuk sabuk hatta bakkal düzeyindeki firmanın halka açılmasına izin veriyorlar. Ama en acı olanı bizim insanımızın araştırma ve okumadan yoksun ve en önemlisi tembel olması sebebiyle hala bu tip firmalara para bağlamasıdır.
    Sayın umut abi bu görüşünüze bende katılıyorum abuk subuk şirketleri ımkb ye kote edip halka açıyorlar bunu tek suçlusu yine imkb dir ben bir defa hata yaptım o da arkadaş ın aşırı ısrarı ile ama o benim kaybettiğimin 10 katını kaybetti o da üzgün ama nafile hiç kimse kaybetmek istemez neyse ben onları yüce Allaha havele ettim yaradan her şeyi görür ve her şeyi bilir Saygılarımla

8. Esas

Bir zamanlar Yapı kredi öncülüğünde halka arzla İMKB ye kote olan, sonrada iflas ettirip ve elkoymasıyla tarihe karışan Lio yağ marketlerde yatırımcılarıyla helal yağ olarak hasret gideriyor.

Sayfa 38/39 İlkİlk ... 2836373839 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •