Sayfa 384/386 İlkİlk ... 284334374382383384385386 SonSon
Arama sonucu : 3087 madde; 3,065 - 3,072 arası.

Konu: DURDO Duran Doğan Basım ve Ambalaj San. A.Ş.

Duhul
    Aug 2006
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,525

Esas

Tahtada benim görebildiğim 2.0 üzerinde taban çalışması yapıyor arada yukarı gider gibi yapıp biraz para çeviriyorlar...Veya yukarı çekip birilerinden mal bekliyorlar.... Şahsi düşüncem hissenin son dört yılda elde ettiği en iyi ciro 89 mln dan daha iyi bir ciro yaklaşık 100 mln bu yıl elde edeceğini düşünüyorum...Böyle bir şirkete 8 milyon dolar verip almak isterseniz malın sahibi size ne der!!!!!

2. Esas

Alıntı Originally Posted by Heval Yazıyı Oku
    Tahtada benim görebildiğim 2.0 üzerinde taban çalışması yapıyor arada yukarı gider gibi yapıp biraz para çeviriyorlar...Veya yukarı çekip birilerinden mal bekliyorlar.... Şahsi düşüncem hissenin son dört yılda elde ettiği en iyi ciro 89 mln dan daha iyi bir ciro yaklaşık 100 mln bu yıl elde edeceğini düşünüyorum...Böyle bir şirkete 8 milyon dolar verip almak isterseniz malın sahibi size ne der!!!!!
    Diger hisselerin yaptigi taban calismasiysa bunun yaptigi 5 senedir tabana beton dökmekten baska bisey degil. Bukadar taban calismasina degil kriz dünyaya meteor çarpsa 2 nin altina düsmemesi gerekir. Ortaya bir tez atiyorum bu lgr denen firmada bi is var. Gecen sene istahli istahli topladi sonra bicak gibi kestiler alimi. Senelerce yerinden kipirdamamis hisseyi nedensiz almalari hala garip. Ve hersene zarar yazan bir firmanin hisselerini aliyorsunuz. Danaya ortak girip kurbanda kesmediklerine göre var bu danada bisey. Bekleyip gorcez.

Sent from my SM-N9000Q using Android mobile app

Duhul
    Aug 2006
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,525

Esas

Tahta da adamın biri yine para çeviriyor veya başka bir şey var...60-70 bin lotu kademeye yığan vatandaş burası benim dükkan diyor...Bakalım hayırlısı...........

Esas

...............

5. Esas

Patronlar ne zaman speklerine bu mali alın götürün diyecek.kağıdını beleşin beleşi diyecek...ne zaman farkına varacak.yatırım tavsiyesi degildir

6. Esas

Spekleri yok varsa çok acemiler.

Duhul
    Aug 2006
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,525

Esas

Tahtada toplu 60.000 lot mal vardı...Bu gün en son 2.07 den verdi....Spek kendi malını kendi alışlarına basarak mı tahtayı aşağı çekti yoksa vatandaşın birinin malı mıydı bu hafta anlarız....

8. Esas

Tahtadaki birinin maliysa yarın yukarı gitmesi lazım.ama 60.000 lot mal bu tahtada baya toplu mal demek.tahta rahatlar...belkide o 60.000 i bekliyorlardi.toplu mal tek o kalmıştır belkide.diğerleri hep patronların kağıdı.şu bir gerçekki patronlar istemezse bu kağıd mümkün değil ki gitsin.patronlar istemiyor galiba.benim bildiğim 6 senedir bu fiyattadir.bu tahta adam olmaz gibi gibi.yatırım tavsiyesi asla değildir. Kendi varsayım atislarim

Sayfa 384/386 İlkİlk ... 284334374382383384385386 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •