Sayfa 393/433 İlkİlk ... 293343383391392393394395403 ... SonSon
Arama sonucu : 3458 madde; 3,137 - 3,144 arası.

Konu: EUKYO - Euro Kapital Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by tatam Yazıyı Oku
    etyat ve euyo da toplandı onlarda açıklar yakında ytd.
    Onca mal neden alındı sizce
    Amaç bu zaten başka bir alternatif söz konusu olamaz diye aylarca yazdım
    Çünki spk canlarını oku attığı adımalarla olay bitti inşallah artık bekleyil görücez adımları

Ayrıca dikkat ederseniz a 1 capital eukyoya bulaştı belli miktar aldıktan sonra etyat ve euyoyuda aldı

2. Esas

Alıntı Originally Posted by Toibek Yazıyı Oku
    Onca mal neden alındı sizce
    Amaç bu zaten başka bir alternatif söz konusu olamaz diye aylarca yazdım
    Çünki spk canlarını oku attığı adımalarla olay bitti inşallah artık bekleyil görücez adımları

Ayrıca dikkat ederseniz a 1 capital eukyoya bulaştı belli miktar aldıktan sonra etyat ve euyoyuda aldı
    Tasfiye fiyatini yukari cekecek herhangi bir durum olabilir mi yoksa 120 kesinlikle olmak zorunda mi

Esas

Kısa sürede pd dd ye gelir ve orda tasfiyeyi bekler diye düşünüyorum çünki tasfiyeye karşı olabilcek bir karşı tarf yok artık

Esas

Alıntı Originally Posted by yapbozcu Yazıyı Oku
    Tasfiye fiyatini yukari cekecek herhangi bir durum olabilir mi yoksa 120 kesinlikle olmak zorunda mi
    Tasfiye pd den yapılır ama işi sulandırmak isterlermi isterler ise yapıktredi yo da tasfiye açıkladı hisse nerelere gitti ama sonra pd den borsadan çıktı
    Son düzenleme : Toibek; 25-10-2016 saat: 21:55.

5. Esas

Sayin toibek sagolun

Esas

arkadaslar bu kararı anlamadım elimde biraz eukyo var satmalımıyız beklemelimiyiz sizce bilen bi arkadaş yardım ederse sevinirim şimdiden tşkr ederim.

Esas

Hayırlı olsun inş kabul edilir tasfiye...1,20 pay değerinden %15 aşağı yukarı biryerlerde dengelenmesi lazım fiyatın

Duhul
    Sep 2006
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    230

Esas

Gunaydin arkadaslar
    Genel kurulda oy yetkisi bakimindan a grubu paylar 1000, b grubu paylar 1 oy yetkisine sahip. Bunu goz onunde bulundurmak lazim. A grubu imtiyazli paylari ele gecirmeden tasfiye karari almak pek mumkun gorunmuyor.

Sayfa 393/433 İlkİlk ... 293343383391392393394395403 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •