Sayfa 394/514 İlkİlk ... 294344384392393394395396404444494 ... SonSon
Arama sonucu : 4112 madde; 3,145 - 3,152 arası.

Konu: ONLINE Aracı Kurumunuz Hangisi ?

Esas

Alıntı Originally Posted by KartalX Yazıyı Oku
    Merhaba,
    Komisyon binde iki değil mi, Sanko onbinde iki olmalı son zamanlarda dikkat etmedim orana gerçi...

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.
    Sağolasıniz, Sanko'da oyleymis. Bunu bende degerlendirecegim.

2. Esas

Sanko onbinde 4,5 su an. Internet sitesinde oyle yaziyodu. Ama yine de avantajli.

sent via HTC One (M7)

Esas

Alıntı Originally Posted by LUCKY INVESTOR Yazıyı Oku
    ibs realtrade diye bir şey kalmadı ,onların veri dağıtım lisansları Foreks firmasına geçti seneler önce ?
    Evet foreks satıyor şu an programı.
    Hâlâ kullandıran yerler de var.
    En iyi Java terminalden iyidir yine her türlü.

Esas

Alıntı Originally Posted by Kaleeska Yazıyı Oku
    Sanko onbinde 4,5 su an. Internet sitesinde oyle yaziyodu. Ama yine de avantajli.

sent via HTC One (M7)
    Sanko analiz sitesine üye olunca arayıp bana 4 yaparız demişlerdi.
    Pazarlıkla 4 ve az daha altına inebilirler belki.

Duhul
    Apr 2004
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    2,614
    Blog Yazıları
    7

Esas

Alıntı Originally Posted by Kaleeska Yazıyı Oku

sent via HTC One (M7)
    Haklısınız. Ekstreme baktım şimdi. Mart ayındaki işlemlerde onbinde 2 almışlar, nisanda onbinde 4,5 almaya başlamışlar.

Esas

Ben Tacirler Menkul´ü Piyasada bazi Kriterlere dayanarak uygun buluyorum. Tacirler Menkul tecrübeli, güvenli, hizli ve fair bir araci kurumdur. Sitelerinde Komisyon Oranlarini Islem Miktar Skalasina göre herkese uygun bir seklide yayinlamislar. Ücretsiz Matriks yaninda e-Brokerla veya Foreks Yüzeysel birlikte yada isteyene Deriklikli Islem Platformuda veriyorlar. Aylik 250 TL üstü Komisyon birakana Derinlikli yaninda Mobile Islem Platformuda bedava! Güvenilir olarak da yüksek Özsermayesi yaklasik 120.000.000 TL ile, Banka disi Araci Kurumlar icinde en yüksek Özsermaye ´ye sahip diye biliyorum. Yaklasik 5 senedir islem yapiyorum ve herhangi bir Problemim olmadi. Suana kadar da Komisyon disinda hicbir kesinti ile karsilasmadim...
    Not: Bana verilen Komisyon Orani Hisse Al-Sat icin, eski Müsterileri olmamdan ve de Hacimli Aylik Islemlerimden dolayi onbinde iki´nin altindadir.

Esas

Yıllar önce Tacirler ile çalışmıştım hiçbir sorun yaşamadım diyebilirim. Demek ki halen öyle ....
     Alıntı Originally Posted by Systematic Yazıyı Oku
    Ben Tacirler Menkul´ü Piyasada bazi Kriterlere dayanarak uygun buluyorum. Tacirler Menkul tecrübeli, güvenli, hizli ve fair bir araci kurumdur. Sitelerinde Komisyon Oranlarini Islem Miktar Skalasina göre herkese uygun bir seklide yayinlamislar. Ücretsiz Matriks yaninda e-Brokerla veya Foreks Yüzeysel birlikte yada isteyene Deriklikli Islem Platformuda veriyorlar. Aylik 250 TL üstü Komisyon birakana Derinlikli yaninda Mobile Islem Platformuda bedava! Güvenilir olarak da yüksek Özsermayesi yaklasik 120.000.000 TL ile, Banka disi Araci Kurumlar icinde en yüksek Özsermaye ´ye sahip diye biliyorum. Yaklasik 5 senedir islem yapiyorum ve herhangi bir Problemim olmadi. Suana kadar da Komisyon disinda hicbir kesinti ile karsilasmadim...
    Not: Bana verilen Komisyon Orani Hisse Al-Sat icin, eski Müsterileri olmamdan ve de Hacimli Aylik Islemlerimden dolayi onbinde iki´nin altindadir.

Esas

Alıntı Originally Posted by hendese Yazıyı Oku
    aracı kurumunuzun bagladıgı repo oranı,likit fonların bile 2-3 puan altında.sizden eft ücretini alması bile ayıp
    Ben araci kurum secerken verdigim ucretlere bakiyorum.
    EFT disinda hic bir ucret vermiyor olusum beni tatmin ediyor.
    Komisyon oraninda da zaten rakibi yok.

Sanko'ya gecerken repo olucagini bile bilmeden gectim.
    Bana 10 lira repo getirisi yapip 6 lirasini islem ucret diye alacak kuruma gececegime
    4 lira repo verene gecerim daha iyi.

Komisyon konusunda tek rakip A1'i gordum suanda onda da hesap isletim ucreti var.
    A1 de birtek derinlik ekranin fiyati uygun

Sanko'dan
    komisyonu daha dusuk
    EFT haric ucret almayan
    Sartli emir sistemi olan
    Matriks veya foreks yuzeyseli ucretsiz veren bir baska firma var mi?
    Repo orani iki kati olsa hesap isletim ucreti, mkk ucretleri talep etse ne yazar?

Derinlikli ekran kullanmaya baslayacagim zaman Sanko'dan daha uygun teklof bekleyecegim. O zaman Sanko-A1 arasinda secim yapabilirim.

Ayrica aklima gelmisken belirteyim. Bilgi isterken mail gonderip de "arayip bilgi alin, subemize bekleriz" gibi cevap veren kurumlari sevmiyorum. Mail ile cevap ver iste, sanko ya gecmeden maillerim aninda cevaplaniyordu gecince de musteri temsilcim mesai saati disinda bile cevap veriyor..

1-Komisyon Orani
    2-MKK-Hesap Isletim-EFT Ucretleri
    3-Derinlik Ekranlari Fiyatlari ve Talep edilen Komisyon miktarlari
    4-Zincir Emir ve ozellikle Sartli Emir sistemi bulunuyor mu?
    5-Repo Miktari

Kuruma mail atilip veya telefonla sorulacak sorular bunlar heralde

Sayfa 394/514 İlkİlk ... 294344384392393394395396404444494 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •