Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon
Arama sonucu : 35 madde; 25 - 32 arası.

Konu: Finans Portföy A.B.D. Hazine Bonosu Dolar Borsa Yatırım Fonu

Esas

Bono da satış devam edecge benzer önceki tepe sevyeri,aynı zamanda son çıkışında %50 fıbo sevyesine denk gelyor(236 lira),bu sevyelere dek ınebilir,o cıvarda alımlar gelecek diye dsunyorum.

http://prntscr.com/76cl39

Esas

Bu fon nedir tam olarak? USD/TRY ile bağlantısı nasıldır? Doların yükseleceğini düşünüyorsak dolar yerine bu fonu almak daha mı mantıklıdır? Ve kazançtan yüzde10 vergi veriliyormu bu fonda?

Esas

dolarla arasında 3 kuruş fark vardı şuan 6 kuruş anlıyacağınız spek i terste kalınca makası açıyor sakın dolar yerine bunu alayım demeyin ben aldım bin pişman oldum bi daha mı asla

Esas

Doların piyasa hareketine paralel hareket etmiyor, demek. Teşekkür ederim uyarınız için. Öneriniz bank üzerinden alış-satış mı?Viob mu olurdu?

Esas

En fazla yuzde 1,5 yuzde 2 ile piyasadaki dolar hareketlerine paralel olmak zorunda,,,yoksa spekulatorun ayan beyan manipulasyonu ortaya cikmis olur,,,bu hissede manipulasyon yapamazlar oyle digerleri gibi,,,,baz alinan nokta belli,,dolar fonu hissesi ne de olsa

Esas

Dolar hareketi kestirebiyosaniz aksine bu hisseyi almak daha mantiklidir

Esas

9'undaki Rusya ziyareti sonrasi #USDTRY #DOLAR #USDRUB ucar, #BORSA göçer...

Esas

#USDTRY #DOLAR icin stratejim şu:

x < 2.95 00 AL
    x < 3.20 TUT
    x < 3.50 TETIKTE IZLE
    x > 3.50 YAPISTIR

Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz