Sayfa 4/195 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon
Arama sonucu : 1558 madde; 25 - 32 arası.

Konu: ANHYT - Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.

Esas Moraller bozulmayacak

Sayin Korhan, Soyledikleriniz Dogru. Anadolu Hayat Beni Yaniltarak Endeksten Fazla Dustu.

Yabanci Satislari Dusuk Hacimli Seanslarla Birlesince Zaten Kademelerinde Alici Olmayan Tahtayi Gunden Gune Dusurdu.

Ben Al-sat Yaparak Biraz Daha Az Zarar Ettim Ama Genede Kaybim Kucuk Sayilmaz.

Dogru Yerden Almak Onemli Dediginiz Gibi Ama Bu Dususlerin Genel Dusus Olmasi Ve Anadolu Hayat In Hala Guclu Bilanco Verileri Umutlari Devam Ettiriyor.

Zaten Yaz Aylarinda Borsa Durgunluga Gider Bu Hisse Ye Guvenim Bahsettiginiz Gunes Sigortada Ki Gibi Tamdir. Sigorta Sirketlerinin Genelinde Iskonto Ve Cikis Potansiyeli Mevcuttur. Bahsi Gecen Iki Hisse Sene Sonu Ipi Gogusleyecektir.

Borsa Hakkinda Olumsuz Konusmak Genelde Kaybettirmez. Ama Ben Umut Dagitanlardan Olmayi Tercih Etmisimdir. Sonucta Gemisini Kurtaran Kaptandir. Benim Yorum Yaptigim Hisselerde Alan Almis Zaten Bir De Ustune Moral Bozmayi Uygun Gormedigim Icin Moralinizi Bozmayin Dedim.

Herkes Kendi Kararindan Sorumludur. Kar Ve Zararida Kendisine Aittir. Ben Ne Spekulasyon Amacli Ne De Menfaat Amacli Yazilar Yazmam. Yazdigim Her Sozunde Arkasindayim.

Yalniz Bi Nokta Varki Kisa Vadeli Konusmayida Oynamayi Da Sevmem Anadolu Hayat Dusmustur Dogrudur Ama Bu Durum Degisecektir Zira Her Kagit Sonunda Ederini Bulur. Sirketin Karliligi Ve Prim Uretimi Hala Katlanarak Gidiyor. Bu Durum Piyasa Degerine Er Yada Gec Yansiyacaktir.

6 Aylik Bilancosu Geldiginde Tekrar Inceleme Yaparim Ve Duzeltme Yapmam Gerirse Yaparim.

Grafik Icin Tesekkurler

Sevgi Ve Saygilarimla

Analist

Duhul
    Jan 2004
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,614

Lightbulb Anhyt

Sn Analist,
    Biraz gec oldu ama cevabinizi yeni farkettim! kusura bakmayin.
    Son derece seviyeli cevabiniz ve detayli temel analizleriniz icin tesekkur ederim.

Elinde ANHYT olanlar bu seviyesinde sonra bence artik satmasinlar, RSI bir dip olusumu surecine girmis bulunmakta. Su an henuz net bir sinyal yok, birazcik daha asagi salinma ihtimali olmasina karsin, bu seviyelerden (3 asagi 5 yukari) en azindan kisa vadeli dususunu sonlandiracagini dusunuyorum.

Salacaklı Guest

Esas

Tavan yapti bugün ?

Esas

Vay be ittire kaktıra tavan yaptılar ya, girecektim ama geri gelir diye girmedim ve buyurun işte.

Duhul
    Jan 2004
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,614

Lightbulb Anhyt

Oncelikle Sn Analist in temel analizi icin tesekkur etmek gerekir. Temel-Teknik bir olunca iyi sonuclar cikiyor.

Son düzenleme : korhan; 26-05-2004 saat: 23:50.

Esas

Kimse Anadolu Hayat için birşey yazmıyor , o ise herkese inat çıkışına devam ediyor.Sorum 3800-3825 bandını aşabilirmi ? yada kısa , orta vade hedefler konusunda görüşleri olanlar bizlerle paylaşabilirmi

Esas

Anadolu hayatın 3820-3825 direncini aşamayacağına karar verdim ve 3725 den tamamını verdim böylelikle tamamiyle nakite geçmiş oldum.Artık beklemedeyim

Esas

Alıntı Originally Posted by square
    Anadolu hayatın 3820-3825 direncini aşamayacağına karar verdim ve 3725 den tamamını verdim böylelikle tamamiyle nakite geçmiş oldum.Artık beklemedeyim
    Arkadas hata ettin gibi, 3800 ler v1z geldi bu hisseye, gercekten bu borsa paralelinde yüksek artisinin bir sebebi varm1 ? Nedense bu hisse icin bir seyler yaz1lm1yor, hissede inadina yükseliyor....temettü veya bölünmemi var..

Sayfa 4/195 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •