Sayfa 4/482 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon
Arama sonucu : 3853 madde; 25 - 32 arası.

Konu: ULAS - Ulaşlar Turizm Yatırımları ve Dayanıklı Tüketim Malları Tic. Paz. A.Ş.

1. Esas

Hep birlikte büyüyelim halka arz ile güçlenelim.(bu açılım şu hey ortaklar biz borsaya balık avlamaya gidicez anlayın hep birlikte büyüyücez.halka arz lada gedik yatırımı da unutmadan güçlendiricez.)
    buradada bazı hayali insanlar koyup ben giricem alıcam.süper diyen ler var. Kanmayın. Bırakın alsın. Burası er meydanı paranız varsa gidin. Bu paraya süper şirketler var. örn. Sasa işgyo oyayo gibi ama arkası sağlam firmalar. Enka varya bir dev 4,7 gibi al yat. Ve daha bir sürü eğer param var kumar oynayacam diyorsan.git kıbrısa
    yatırım tavsiyesi değildir.

2. Esas

Etilere gelince ya arkadaş git tostunu ye ne gerek var.bu paraya ne süper firmalar var. Almayın 100 lot. Alın 50 lot birim aynı artık lütfen bu tuzaklara düşmeyin.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Esas

Yeni bir halka ırz burada da olabilir aman dikkatli olun..

Duhul
    Feb 2008
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    9,511
    Blog Yazıları
    8

Esas

IMKB gerçekten garip bir ortam oldu, tostçu, buzdolabı satıcısı ve Garanti Bankası, Tcell vb aynı platformda işlem görüyor.. Bunun farklı bir düzenlemesi olması gerekmez mi.. Örneğin KOBİ Borsası, büyük işletmeler borsası vb gibi düzenlemeler..
    Unutulmayacaksınız.

Forum Kuralları

Söz, büyüdür. Sözcüklerin büyüsü vardır.

Esas

otelin SPA sı mükemmel görünüyo,bayağı kir çıkarırlar
    burdan para kaldırısam eğer lobideki fıstıklara bi bira benden

Esas

Alıntı Originally Posted by birebir Yazıyı Oku
    otelin SPA sı mükemmel görünüyo,bayağı kir çıkarırlar
    burdan para kaldırısam eğer lobideki fıstıklara bi bira benden
    Para kaldırmana gere yok.Ortaklara bedavaymış..

Esas

Alıntı Originally Posted by tayland Yazıyı Oku
    Yaptığım analizler
    ---------------------------
    ankarada beyaz eşya buzdolabı satan borcu olan ayrıca alanyada apartman dan bozma 3 yhıldızlı moteli olan ama neden se hep zarar eden nedeni belirsiz gayrımenkulleri sonradan olan sırf gedik yatırımın berkosan mantığı ile içi sıfır olarak arz ettiği yön.kur.başkanı ve diğer ortakları ulaş ailesi olan anadolu girişim sermayesinin yalnızca %10 ortak olduğu yani söz sahibi olmadığı belkide
    sırf bu açılım için adının geçtiği sizi zor duruma düşürebilecek.sokak arası şirketlerden biridir. Ben bile firmamı borsaya açsam ondan daha karlıyım. Kısacası bu bir değerlendirme.
    Unutmadan motele giden ler yön kur. Başk.sırf rahatsız oluyorlar diye motel de müzik yayını ve diğer faaliyetleri kapattıran biriymiş.anlayın artık nasıl bir yönetim ve siz onlara resmen yıllarınızı verdiğiniz paraları verip al ben yemedim sen yedin dersiniz.

Yatırım tavsiyesi al ve tut tavsiyesi değildir.sadece biligi verilir.görüşlerimdir.
    oldukça olumsuz yorumlar....
    benim değerlendirmem ise şöyle:
    şirket büyük yada küçük olmuş önemsemem...
    para kazanabilirmiyiz ona bakmak lazım...
    otel şöyle böyle....
    turizim bakanlığı 3 yıldız vermiş... 4 blok ve 400 küsür oda... ee apartmandan bozma... nasıloşuyor.. bağamsız denetim ve değerlendirmeler var hepsi sahtekar yani... olmaz.. olmaması gerekir..
    otel doluyor mu? para kazanıyor mu? ona bakmak lazım... belkide müzük sevmeyenler tercih ediyor...
    kısacası kağıt tavan tavan da gidebilir... her şey mümkün...

Esas

Alıntı Originally Posted by küçük_e Yazıyı Oku
    oldukça olumsuz yorumlar....
    benim değerlendirmem ise şöyle:
    şirket büyük yada küçük olmuş önemsemem...
    para kazanabilirmiyiz ona bakmak lazım...
    İşte en doğru yorum bu, açıp mali tabloya değerlendirme raporuna bakıyorsunuzda sanki kaçımız senet alıp yatırım amacıyla bekliyor ?

Öyle olsaydık heralde hisse net üye sayısı 500 kişi olurdu...

Sayfa 4/482 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •