Sayfa 4/651 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon
Arama sonucu : 5204 madde; 25 - 32 arası.

Konu: OLMIP - Olmuksan International Paper Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Esas

Olmuksa 11.10.2012

bugün yine hissettirmeden 50.000 lot satıldı , dikkatimi çeken bir durum var , bizim tahta yapıcı alıcının önüne adeta daha önceden anlaşmış gibi , 6.84 ve 6.86 dan fiyatı sunup satıyor , sürekli sattığı fiyat aynı son 10 gündür " 6.84 ve 6.86 " veriyor danışıklı dövüşüklü

yine millet huylanmasın " işlem yapmadan önce " diye önce satıcağı kadar önceden satış yapıp , karşı tarafın alımını sağladı , özellikle bugün

Al Sat Tut Tavsiyesi Değildir

Esas

Sn Luz yorumunuz için teşekkürler
    çevremdeki ufak yatırımcılardan, uzun süre ellerinde tuttukları hisse senetleri için, tam ben sattım hisse yükselmeye başladı yorumunu sıkça duyduğumdan, şunu eklemek istiyorum; zavallı tahta yapıcı sabrımızı zorlasan da biz onlardan olmayacağız..

Esas

Bu kağıdın speği gavur hasan çok zalım bi adamdır
    ben tanıştım ama pişman oldum

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    TARSUS
    Gönderi
    2,855

Esas

İşin birde su yönü iyi alım fırsatı verıyor 738den çıktıklarımı 684 BUY HO..

Esas

yeni yabancı ortağa tavsiye

bu gavur hasan'ın elindeki hisseleri toplayıp tek tabanca olmak istiyorsan yapman gereken şu :

ya hisseyi kademeli yükselticen elindekileri toplucan , veya şu an senin elinde bulunan % 87.46 lık orandan %7.46 lık oranı daha halka açıcan , halka açıklık % 20 olucak
    % 7.46 açtığın vakit tahta kontrolu direk sana geçer ,

veya en kesin net çözüm hisseyi kota dışı bırakıp Gavur hasanın elindekileri satmaya zorlucan
    ve mecbur sana ike ike senin istediğin fiyattan sana vericektir , hisse kota dışı kaldığı an satmamak bir tercihi direk elinden alınır

Al Sat Tut Tavsiyesi Değildir

Esas

önümüzdeki hafta bir ay olacak ama olmuksa dan devir ile ilgili hala bir adım yok....
    Son düzenleme : maviyolcu; 13-10-2012 saat: 17:52.

Esas

bu ne hantallıktır arkadaş...
    anlaşma yapılalı bir ay oldu daha yeni başvurulmuş rekabet kurumuna!
    bu hızla bir yıl sürer heralde devir - çağrı işleri

http://www.kap.gov.tr/yay/Bildirim/B...aspx?id=240782

Esas

Teknik ve takas görüntüsü buralarda durmam der gibi...

Sayfa 4/651 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •